Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222979 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1305 -: Февруари 09, 2021, 09:50:14 am »
Такааа... Получих писмо от Топлофикация, че партидата трябва да е на мое име или на съпругът на майка ми, а не на починал човек. Получих цистит 2 пъти, като първият не беше излекуван правилно та се върна отново след броени дни, но 2рият път е овладян! Започнах хранителен режим с активни упражнения, но издържах така 2 седмици заради ограничени финанси! Второто ми дете си сцепи веждата на мивката 🤦‍♀️ Бутна ми телефона от масата на плочките и за щастие се счупи отзад на ъгъла...  Мъжът ми се опитва да откаже от цигари и мина на IQOS с ц да ги откаже окончателно. Ходихме на 1ви.рд на 2рото дете на бившият ми мъж - баща на първото ми дете. Със свекърва ми си проговорихме след 1 година след последния ни скандал... Изобщо весел месец е! Трябваше да спася един лаптоп на едно момче, но беше толкова зле, че се наложи пълен формат на харддиска заради грешките и лоши сектори..каката го.разля със сок без да иска ... размина му се... после, докато гушкам малкия с дясната ръка и той изведнъж реши да извие назад... а лявата ми ръка е лаптопа на момчето... изплъзна ми се от ръката и левия държач не е много окей, търся варианти да му сменя, засега безуспех... а малкия го изправих навреме :-( Но толкова се притеснявам и треперя от притеснения и нерви каква ще му е реакция... Дори съм в готовност да му купя лаптопа(без тва имаше намерение да го продаде), нищо че финансовото ми е мега зле... От 2 дена ми е е откъм нерви, напрежение и притесния заради тоя лаптоп...че взех решение да си изтегля окончателно димпломата и да не се занимавам повече с компютри и програмиране... Толкова па да съм карък, че не е истина...а през ръцете колко лаптопи и компютри съм оправила...за без пари.... :-( Съжалявам за дългия ферман... Имах нужда да споделя... и май съм за психиатър вече...

Така като го гледам... филма ми ще продължава в същия дух с пълна скорост...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1306 -: Февруари 09, 2021, 06:11:30 pm »
geri,благодаря за ОВ.Не ходи на психиатър,щото и той е за психиатър ;)
Данъци,такси,.....пълен 8ми.Относно дипломата ,Меркурий на к9,у12,у4 лунарни,сигурно ще свършиш и тази работа.По 9 дом също са сестри и братя на партн.и партн.на нашите братя и сестри.Слънце у3 лун.е съвпад с Марс натален,събитие здравословно,или в работата при брат/сестра.Ти си Луна.
« Последна редакция: Февруари 09, 2021, 06:31:37 pm от Сафо »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1307 -: Февруари 09, 2021, 08:08:21 pm »
geri,благодаря за ОВ.Не ходи на психиатър,щото и той е за психиатър ;)
Данъци,такси,.....пълен 8ми.Относно дипломата ,Меркурий на к9,у12,у4 лунарни,сигурно ще свършиш и тази работа.По 9 дом също са сестри и братя на партн.и партн.на нашите братя и сестри.Слънце у3 лун.е съвпад с Марс натален,събитие здравословно,или в работата при брат/сестра.Ти си Луна.
Поуспокои ме, много ти благодаря, че чете глупостите ми и драмите  ;D В майчинство съм все още, а брат ми е починал.. Ще докладвам за дипломата какви ще ги върша  ;D

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1308 -: Май 16, 2021, 12:33:20 pm »
Не е настоящ лунар, но предстои скоро. Стряскат ме 4-ти дом със Сатурн У4, У5 и Плутон У2 и опозициите им към Марс У2, У7 и Венера У1, У8, отделно Уран У5 е "кацнал" точно на К8, AC попада в 6-ти натален в съвпад с Плутон У7, Нептун У6 е на К6, а възлите са по оста 2-8 в квадрат към рождените. Отдавна съм се настроила, че ме чака изключително тежък юли.
Ще съм благодарна, ако някой изрази мнение какво да очаквам по този лунар.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1309 -: Май 16, 2021, 03:42:51 pm »
При Лунар гледам само Луната.
5 ти дом върху 11 натален.
Освен Луната и Юпитер е наблизо.
Може би нов домашен любимец и приятели, ново хоби, увлечение по игра.
Или пък от приятели да получиш подарък. ::)
« Последна редакция: Май 16, 2021, 03:48:09 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1310 -: Май 16, 2021, 04:15:04 pm »
Здравейте.Казусът ми е следния.Става въпрос за делба на имот.Съседа е решил че ще  взима от имота на баща ми.Определя си граници където и както иска без да докаже по документ .Ще разрешим ли спора?Ние имаме скица,но той си е решил че ще взима.Обмислях да заведем дело..Как мислите според този лунар?Благодаря на всеки отговорил :-*
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1311 -: Май 17, 2021, 12:35:40 pm »
Не е настоящ лунар, но предстои скоро. Стряскат ме 4-ти дом със Сатурн У4, У5 и Плутон У2 и опозициите им към Марс У2, У7 и Венера У1, У8, отделно Уран У5 е "кацнал" точно на К8, AC попада в 6-ти натален в съвпад с Плутон У7, Нептун У6 е на К6, а възлите са по оста 2-8 в квадрат към рождените. Отдавна съм се настроила, че ме чака изключително тежък юли.
Ще съм благодарна, ако някой изрази мнение какво да очаквам по този лунар.
Лун. Асц в 6ти нат. везни, работа, ежедневие, здраве, в партньорство с някой, Венера в лъв в 10 дом, може да си видима с нещо през този период, творчество, любов, спорт, плаж. К10 е в рак, 3ти нат. Родител ще пътува, ще разговаря с роднини, братя, сестри, съседи. Възможно е да посети място, родна къща, река, езеро. Луната и Юпитер в 5ти дом, това е 8ми на родител единия и 2ри дом на другия. Ще дават/получат пари, притежания, ще внасят пари, ще сменят партиди, ток, вода, ще посетят поликлиника и т. н. Възможно е да разбереш за някой родил, починал.
« Последна редакция: Май 17, 2021, 12:43:21 pm от Сафо »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1312 -: Май 17, 2021, 04:03:30 pm »
Лун. Асц в 6ти нат. везни, работа, ежедневие, здраве, в партньорство с някой, Венера в лъв в 10 дом, може да си видима с нещо през този период, творчество, любов, спорт, плаж. К10 е в рак, 3ти нат. Родител ще пътува, ще разговаря с роднини, братя, сестри, съседи. Възможно е да посети място, родна къща, река, езеро. Луната и Юпитер в 5ти дом, това е 8ми на родител единия и 2ри дом на другия. Ще дават/получат пари, притежания, ще внасят пари, ще сменят партиди, ток, вода, ще посетят поликлиника и т. н. Възможно е да разбереш за някой родил, починал.
Благодаря много, Сафо и tagetes! Дано сте прави и няма страхотии, а новината да е за братовчедка ми и нейното лятно раждане!  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1313 -: Май 17, 2021, 05:59:42 pm »
Ами да, вероятно ще е това. 😊👍

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1314 -: Май 17, 2021, 06:03:40 pm »
Здравейте.Казусът ми е следния.Става въпрос за делба на имот.Съседа е решил че ще  взима от имота на баща ми.Определя си граници където и както иска без да докаже по документ .Ще разрешим ли спора?Ние имаме скица,но той си е решил че ще взима.Обмислях да заведем дело..Как мислите според този лунар?Благодаря на всеки отговорил :-*
въпросът ти е по-скоро за тема хорари. В този лунар Марс е в критичен градус. Пълен 3ти лунарен. Изход на дело по един лунар, действащ в момента, не може да се предскаже, понеже делата се точат с години понякога. Този лунар не е добър за завеждане на дело.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1315 -: Август 08, 2021, 10:32:32 pm »
Лун. Асц в 6ти нат. везни, работа, ежедневие, здраве, в партньорство с някой, Венера в лъв в 10 дом, може да си видима с нещо през този период, творчество, любов, спорт, плаж. К10 е в рак, 3ти нат. Родител ще пътува, ще разговаря с роднини, братя, сестри, съседи. Възможно е да посети място, родна къща, река, езеро. Луната и Юпитер в 5ти дом, това е 8ми на родител единия и 2ри дом на другия. Ще дават/получат пари, притежания, ще внасят пари, ще сменят партиди, ток, вода, ще посетят поликлиника и т. н. Възможно е да разбереш за някой родил, починал.
ов по този лунар
Да, Сафо, видима бях, размятайки се по плажовете на Созопол. Отделно получих добри отзиви за картините ми, така че и с творчеството си по някакъв начин бях такава. Моя много близка бивша колежка роди и то доста изненадващо, защото изобщо не съм знаела, че е бременна, та имаше го моментът с изненадата по Уран. Отделно баща ми се занимаваше с внасяне на пари.
Настоящият ми лунар, който стартира на 26.07. започна с новина за друго раждане - това на братовчедка ми. :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1316 -: Април 30, 2022, 10:23:39 pm »
Какво виждате в този Лунар? Има доста събития и ще ми е интересно да ги свържа астрологично.

Благодаря на всеки, който реши да се включи с неговото тълкуване!  :-*

Имах Юпитеров възврат, който може би е по-показателен и важен.
« Последна редакция: Април 30, 2022, 11:31:15 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 87
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1317 -: Май 01, 2022, 12:41:15 pm »
Предстои ми взимането на важни решения, които ще доведат до тотална промяна в ритъма ми на живот. Не знам дали защото скоро започва и новият ми солар, но едно напрежение ме тресе. Обстоятелствата ме притискат в ъгъла и не знам да се съпротивлявам ли, да се оставя на течението да ме понесе ли..? Ще съм благодарна на всеки за насоки. Надявам се другият път да питам за нещо хубаво, а не все за проблеми!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1318 -: Май 03, 2022, 06:46:50 am »
Какво виждате в този Лунар? Има доста събития и ще ми е интересно да ги свържа астрологично.

Благодаря на всеки, който реши да се включи с неговото тълкуване!  :-*

Имах Юпитеров възврат, който може би е по-показателен и важен.
Събития при приятел,любовни драми ,интернет неволи,домашни любимци и работа,събития при родител,племенник.Изненадващи.Динамично ежедневие с пътуване.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1319 -: Май 03, 2022, 06:52:19 am »
Предстои ми взимането на важни решения, които ще доведат до тотална промяна в ритъма ми на живот. Не знам дали защото скоро започва и новият ми солар, но едно напрежение ме тресе. Обстоятелствата ме притискат в ъгъла и не знам да се съпротивлявам ли, да се оставя на течението да ме понесе ли..? Ще съм благодарна на всеки за насоки. Надявам се другият път да питам за нещо хубаво, а не все за проблеми!
Ако в този лунар трябва да вземеш важно решение,не е ок.Марс упр.на МЦ не е добре поставен.Сатурн ,упр.на асц е силен,но не е ъглов.Луната упр.на 7ми лун.е силна ,но в 6ти е скрита,не вижда асц.