Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222794 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #90 -: Април 30, 2014, 08:56:05 pm »
Веско ,благодаря за вниманието. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #91 -: Април 30, 2014, 09:13:08 pm »
Има ли нещо вярно в интерпретацията ми? Доколкото видях, този лунар вече е започнал.

Има. :clap:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #92 -: Май 01, 2014, 01:33:09 pm »
На мен сега ми стана много интересно и пак си поставям новия лунар ,ако някой има желание да го тълкува.Благодаря,предварително. :)
Както при соларите, в които има повторение на осите, така и при лунарите това показва, че месецът ще е важен за теб. По отношение на приятелствата и колективите ще се натъкваш на ограничения, самите те може да са затруднени, но ти ще имаш силата и волята да преодолееш всякакви спънки, на които би се натъкнала. Месецът ще е свързан с някаква трансформация за теб в личен план, независимо външна или вътрешна. Промяната може да е продиктувана от неприятности с околните до степен обществено порицание, да преживееш принудителна изолация.
В семейството и в дома също ще има промени, свързани с разрешаване на наболели проблеми относно имущество, недвижима собственост, благоустройство на дома. Може да изпитваш нужда да промениш местожителството, да те тегли към далечни места. Ще имаш заблуди относно финансовото състояние- може да мислиш, че си по-бедна отколкото си или пък обратното. Периодът ще е благоприятен за твои братя и сестри. А при теб се изисква да си по-внимателна по време на път и подписване на документи. И пак- затруднения по отношение на общуването с хората, в частност с приятелите.
 

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #93 -: Май 01, 2014, 03:11:55 pm »
новият ми лунар. очаквам да е доста натоварен месец в служебен план, надявам се и да получа някакви допълнителни пари. в любовенплан май нищо не се очертава. ац е върху У7 но У на ац е в 10ти дом. най-много да митръшнат още някакви задължения.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #94 -: Май 01, 2014, 03:24:23 pm »
благодаря

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #95 -: Май 01, 2014, 03:40:51 pm »
Както при соларите, в които има повторение на осите, така и при лунарите това показва, че месецът ще е важен за теб. По отношение на приятелствата и колективите ще се натъкваш на ограничения, самите те може да са затруднени, но ти ще имаш силата и волята да преодолееш всякакви спънки, на които би се натъкнала. Месецът ще е свързан с някаква трансформация за теб в личен план, независимо външна или вътрешна. Промяната може да е продиктувана от неприятности с околните до степен обществено порицание, да преживееш принудителна изолация.
В семейството и в дома също ще има промени, свързани с разрешаване на наболели проблеми относно имущество, недвижима собственост, благоустройство на дома. Може да изпитваш нужда да промениш местожителството, да те тегли към далечни места. Ще имаш заблуди относно финансовото състояние- може да мислиш, че си по-бедна отколкото си или пък обратното. Периодът ще е благоприятен за твои братя и сестри. А при теб се изисква да си по-внимателна по време на път и подписване на документи. И пак- затруднения по отношение на общуването с хората, в частност с приятелите.

Akruks,благодаря за изчерпателният коментар и внимание ,и винаги най-много ми харесва това :

Цитат
но ти ще имаш силата и волята да преодолееш всякакви спънки, на които би се натъкнала.
  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #96 -: Май 01, 2014, 04:54:14 pm »
Какво ще кажете за новия ми лунар  :engel016:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #97 -: Май 19, 2014, 10:33:09 pm »
Освен,че детето ще има рожден ден,нещо друго хубаво дали се очертава според този лунар?

Благодаря ви.

galiusha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #98 -: Май 26, 2014, 05:46:41 pm »
Интересен ми се стори предстоящия лунар... съвпада с новолунието, освен това възврат на Венера.
Меркури в 7 лунарен върху АЦ...   :17:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #99 -: Май 26, 2014, 06:40:24 pm »
След няколко дена ще започне новия ми лунар. Какво ще кажете по него?
ще е добър месец за кариерата, придвижване напред в работата- Лун 6д в 10д и лун Мц в 1д
ще имаш късмет в личния живот с лун Юпитер в лун 1д съвпад с АСЦ, ще те вълнуват темите на любов и развлечения- лун АСЦ в 5д, може би пак ще имаш напразни страхове и притеснения за здравето и работата, покрай лун Плутон в лун 6д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #100 -: Май 26, 2014, 06:46:26 pm »
Интересен ми се стори предстоящия лунар... съвпада с новолунието, освен това възврат на Венера.
Меркури в 7 лунарен върху АЦ...   :17:
ще имаш разширение в кръга на партньорите, много контакти с тях, с приятели - лун Юпитер в лун 7д, лун Меркурий също е там
Новолунието в 12д, а лун АСЦ в 6д- през месеца ще полагаш грижи за себе си или други хора, ако работата ти е свързана с това, освен това може да работиш в уединение, да започнеш тайна любовна връзка или любов на място, свързано с благотворителна дейност, с болници или подобни социални институции- лун 6д и лун Дсц в 1д


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #101 -: Май 26, 2014, 06:51:19 pm »
Освен,че детето ще има рожден ден,нещо друго хубаво дали се очертава според този лунар?

Благодаря ви.
и при теб се очертава разширение на кръга на приятелите  и партньорите, много срещи и контакти с тях, покрай лун Юпитер и лун Мерк в лун 7д и лун Дсц в 11д
може да започнеш тайна връзка- сексуална, лун 8д в 12д

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #102 -: Май 26, 2014, 09:33:47 pm »
и при теб се очертава разширение на кръга на приятелите  и партньорите, много срещи и контакти с тях, покрай лун Юпитер и лун Мерк в лун 7д и лун Дсц в 11д
може да започнеш тайна връзка- сексуална, лун 8д в 12д
Супер! Много добре звучи :)
Благодаря ти Акрукс.
Този лунар започва от утре...АС в 5ти,луна в 5ти.....добри са обещанията на звездите :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #103 -: Юни 13, 2014, 08:36:48 am »
Този лунар, макар още да не е приключил, го отличавам най-вече с пътуването при един приятел за рожденния му ден. Супер си изкарахме! Относно работата, вече писах какво се случва, явно, че не се ми напразни притесненията.
напротив- напразни са, нямаше да са напразни ако те бяха изгонили от работа

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #104 -: Юни 13, 2014, 08:42:45 am »
Следващия ми лунар въобще, ама въобще не ми харесва. Лунарен асцендент на натален Плутон - явно ще има някаква насилствена промяна, като гледам, още от сега се е почнало. 
но ПФ е там, с диспозитор Плутон  :29:
лун Венера у7, 8 в 8д в тригон с наталната в 8д- ще ти върви по отношение на партньорства, пари
вероятно ще се разбираш с новата колежка- лун Венера У7 в тригон с лун Марс у1