Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222815 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #135 -: Юни 20, 2014, 09:20:05 pm »
Ехааа, Хапи, какъв красив е Юпитера точно на МЦ :) Планираш ли да пътуваш някъде?

Моя лунар влиза в действие късно тази вечер. Не го харесвам този месец никак, но пък нали е само няколко седмици, все ще го избутам.

Сънили е права, и на мен ми е трудно само по лунар да правя прогнози.

точно го гледах този 9 дом :) - но нищо не планирам .... засега де. Докато не се оправя от операцията, нищо не планирам.
Но токущо партньора по 8 дом ми се накара, че не съм се била обаждала, за да го информирам за състоянието си :) - като че ли той няма телефон и не може да звънне, за да ме пита как съм .... еййй, тези 9-ки ... (за рожденна дата говоря :) )

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #136 -: Юни 20, 2014, 09:21:39 pm »
Ехааа, Хапи, какъв красив е Юпитера точно на МЦ :) Планираш ли да пътуваш някъде?

Моя лунар влиза в действие късно тази вечер. Не го харесвам този месец никак, но пък нали е само няколко седмици, все ще го избутам.

Сънили е права, и на мен ми е трудно само по лунар да правя прогнози.

за лунара не знам, ама си в месец 4 - пиши си там каквото трябва и чакай да мине. :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #137 -: Юни 20, 2014, 09:36:11 pm »
Хапи, да си в месец 4 лошо ли е?

За писането ще пиша, от утре даже ще започвам сериозно, няма накъде.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #138 -: Юни 20, 2014, 10:32:41 pm »
Ама защо си пускате лунари без натали, така не може да се види цялостната обстановка?!
Babyblue, в този месец ще държиш много на външния си вид, ако правиш някакъв хранителен режим, ще е успешен, а може да си купиш хубави дрехи, които да радват окото. Любовта също ще бъде на преден план, като е възможен лек скандал. Може да не се чувстваш добре психически и да си принудена да вземеш някакво решение, без твое желание. Сатурн учи на отговорност, когато засяга луната емоциите ни са изострени. Уран съвпад меркурий може да ти помогне да учиш много бързо, да участваш в групи, примерно някакви астро курсове.
Много си мила Съни,благодаря ти.
А скандала по съвпада марс уран ли го тълкуваш?
Или уран с меркурий?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #139 -: Юни 20, 2014, 11:17:08 pm »
Соларен марс върху натален уран, управител на 7 дом. У5 е ретрограден, понякога идват мисли за бивши или се появяват такива.
Да и аз предположих,че това си имала предвид за скандала.
Много неприятен аспект,чакам го да отшуми ???

galiusha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #140 -: Юни 25, 2014, 11:12:08 am »
ще имаш разширение в кръга на партньорите, много контакти с тях, с приятели - лун Юпитер в лун 7д, лун Меркурий също е там
Новолунието в 12д, а лун АСЦ в 6д- през месеца ще полагаш грижи за себе си или други хора, ако работата ти е свързана с това, освен това може да работиш в уединение, да започнеш тайна любовна връзка или любов на място, свързано с благотворителна дейност, с болници или подобни социални институции- лун 6д и лун Дсц в 1д

Наистина имах доста контакти и срещи с приятели през месеца, започнах също да спортувам още по-активно. Най- важното обаче, което се случи беше внезапната смърт на баба ми...

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #141 -: Юни 25, 2014, 05:05:08 pm »
Натален Асц в 5-ти лунарен дом, като и Хирон е точно на куспидата - синът ми е с варицела  :lol_hitting: Дано по-бързо отшуми...
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #142 -: Юни 25, 2014, 11:06:12 pm »
Натален Асц в 5-ти лунарен дом, като и Хирон е точно на куспидата - синът ми е с варицела  :lol_hitting: Дано по-бързо отшуми...
Трябва да минете през това - 10 дни :)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #143 -: Юни 26, 2014, 03:26:16 pm »
Ами на хубаво е Юпитера в 5д, както и Венера във 2д, но какви ще са хубостите не се знае, може да са подаръци, развлечения, любов, пътешествие в чужбина  :)
А този изгорян ретро Меркурий може да те изпързаля на изпитите, така че не разчитай на щедрия Юпитер, а чети

Akruks,  обратната  връзка  към  момента .
Оказа се  права  с  този  Меркурий.  :72:
Днес взех първия  от  трите "ретро"  изпита.  След 4 вече взети от  сесията на 5-тия днес  се  оказва, че  съм  загубила студенски права  -  объркали били нещо документи, изпитни протоколи  и  т.н.  Та  ми  трябваше  2  часа  да  изясним проблема.
Благодаря  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #144 -: Юни 26, 2014, 03:43:34 pm »
Akruks,  обратната  връзка  към  момента .
Оказа се  права  с  този  Меркурий.  :72:
Днес взех първия  от  трите "ретро"  изпита.  След 4 вече взети от  сесията на 5-тия днес  се  оказва, че  съм  загубила студенски права  -  объркали били нещо документи, изпитни протоколи  и  т.н.  Та  ми  трябваше  2  часа  да  изясним проблема.
Благодаря  :58:
малее, този ретро Мерк е вярно голям шегаджия  :57:

Добре, че сега е излязла наяве грешката и са я оправили бързо, че преди 6г на моята дъщеря документите бяха подадени по ретро Мерк от една съквартирантка на моя мъж, че той не е имал възможност да излиза по време на работа, онази патка заспала сложила чавка на съвсем друга специалност, дъщеря ми замина в последния момент на изпит, че нали я хванаха първо учителските стачки и започна късно 12кл, а после държа матури. Изпитът ѝ беше по рисуване, видяла си после оценката, сметнала си е бала и се е зарадвала, че е вътре, но най-неочаквано получава по пощата документи, че е приета в юридическия факултет, а не във факултета по изящни изкуства  :D :D След две седмици тичане по канцелариите нещата се оправиха, а сега, след като завърши се ядосва, че не се е възползвала тогава от грешката, понеже една нотариална заверка за няма и няколко минути при тях е 100евро в частните кантори и имат редовно клиенти, а тя с нейните картини и илюстрации само може да мечтае за тези бързи пари.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #145 -: Юли 03, 2014, 12:27:40 pm »
Искам да благодаря и на Akruks,и на Веско за точните тълкувания и насоки по поставените от мен  лунари. :38:

Това е последният ми лунар ,ако имате желание за тълкуване ,тенденция по него.Благодаря ,предварително.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #146 -: Юли 03, 2014, 12:30:21 pm »
Заплатата дойде, притесненията ми за лунарен сатурн във 2 са били напразни :)
Лунара още не е свършил..тази заплата сега трябва да е точно, ясно, конкретно разпределена, за най-необходимото, без нито един лев даден за нещо излишно. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #147 -: Юли 03, 2014, 07:43:29 pm »
Това е последният ми лунар ,ако имате желание за тълкуване ,тенденция по него.Благодаря ,предварително.
не ми харесва Луната в лун 8д, който е в 4, а в лун 4д е лун Плутон- нщкакви неприятности ще има в дома, да не пострада само жена от семейството, че Луната е в съвпад с Урран
за теб лично нещата ще са ок през месеца, в работа, в общество всичко ще е добре, няма да останеш незабелязана и този месец, пари от жена в чужбина или свързани с красотата по някакъв начин, че лун Венера У2, у9 е в 9д, в любовта ще общуваш със стара тръпка, не се очертава нова любов

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #148 -: Юли 04, 2014, 01:39:21 am »
Интересно ми е доста какво показва този лунар.  :) Ако някой има желание да помогна ще съм много благодарен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #149 -: Юли 04, 2014, 10:47:46 am »
не ми харесва Луната в лун 8д, който е в 4, а в лун 4д е лун Плутон- нщкакви неприятности ще има в дома, да не пострада само жена от семейството, че Луната е в съвпад с Урран
за теб лично нещата ще са ок през месеца, в работа, в общество всичко ще е добре, няма да останеш незабелязана и този месец, пари от жена в чужбина или свързани с красотата по някакъв начин, че лун Венера У2, у9 е в 9д, в любовта ще общуваш със стара тръпка, не се очертава нова любов

Хм,Akruks замисли ме -в натала Луната ми е упр.8-ми и е поставена в 5-ти ,доста жени сме в дома и свързани с дома ми ?!? ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“