Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222891 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #165 -: Юли 25, 2014, 11:12:29 pm »
Ама защо си пускате лунари без натали, така не може да се види цялостната обстановка?!
Babyblue, в този месец ще държиш много на външния си вид, ако правиш някакъв хранителен режим, ще е успешен, а може да си купиш хубави дрехи, които да радват окото. Любовта също ще бъде на преден план, като е възможен лек скандал. Може да не се чувстваш добре психически и да си принудена да вземеш някакво решение, без твое желание. Сатурн учи на отговорност, когато засяга луната емоциите ни са изострени. Уран съвпад меркурий може да ти помогне да учиш много бързо, да участваш в групи, примерно някакви астро курсове.

Да дам ОВ,за изминалия лунар.
Беше приятен месец,Луна и венера в 12ти лунарен,имах тайни копнежи :012: работех в усамотение....удовлетворяващо.Имах нови познанства,задълбочих някои стари.Лун Ас в 11ти натален,плюс слънце и мерк там.Стремях се да изглеждам добре,да,но не съм започнала хранителен режим...и така се ядва :012:
Сега новия,който е почнал на 21ви е доста скучен ??? Като видя луна в 9ти и ми става много тъпо.Аман от този 9ти дом при мен ???Както и да е.На 1ви излизам в отпуска  1 месец.Да ,ще си почина ...живот и здраве малко на море ,и скучно откъм социални контакти...но този път съм решила напук на всичко,повече да излизам.
Е,как ви се вижда и на вас? На мен нищо не ми говори...скучен лунар.




« Последна редакция: Юли 26, 2014, 10:23:26 pm от Babyblue »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #166 -: Юли 25, 2014, 11:45:29 pm »
Сега новия,който е почнал на 21ви е доста скучен ??? Като видя луна в 9ти и ми става много тъпо.Аман от този 9ти дом при мен ???Както и да е.На 1ви излизам в отпуска  1 месец.Да ,ще си почина ...живот и здраве малко на море ,и скучно откъм социални контакти...но този път съм решила напук на всичко,повече да излизам.
Е,как ви се вижда и на вас? На мен нищо не ми говори...скучен лунар.
Луната в лунара е У11, така че може да завържеш приятелства в чужбина или с чужденци, но детето и ежедневните ти грижи ще те ограничават по отношение на общуване/срещи- лун Сатурн У5,6 в лун 3д, късметът ти е в работата- лун Мерк у1, 10 в 10д съвпад с ПФ


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #167 -: Юли 26, 2014, 12:29:00 am »
Това е новият ми Лунар,с молба за кратка интерпретация.Благодаря. :)
Аз още не съм си тълкувала моя, а нали по едно време ни стартират лунарите  :)
В твоя има повтаряне на осите- лун АСЦ в 1д, лун 2д във 2д и т.н., което показва месец, който ще е значим, с нещо ще бъде запомнен, важен в дадено отношение за бъдещето
лун Плутон в 1д ще ти дава нужната сила да посрещнеш всякакви предизвикателства, лична трансформация, промяна на физическо или личностно ниво, като това може да е свързано с колектив, приятелства, да имаш финансова подкрепа от приятел/и
Ще се занимаваш с финансите на другите през месеца или с окултни/духовни практики, ще блеснеш в тези среди с лун Юпитер У1 в 8д лъв, ще се радваш на любов и уважение от страна на партньора, приятелите, сред младите хора

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #168 -: Юли 26, 2014, 09:20:17 am »
Луната в лунара е У11, така че може да завържеш приятелства в чужбина или с чужденци, но детето и ежедневните ти грижи ще те ограничават по отношение на общуване/срещи- лун Сатурн У5,6 в лун 3д, късметът ти е в работата- лун Мерк у1, 10 в 10д съвпад с ПФ
Мерси Акрукс,само че няма да работя до 1ви септември.Защото ще съм в отпуск.Тогава какъв късмет в работата? :012:
По друг начин как да го тълкуваме това лун мерк У1,10 съвпад с ПФ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #169 -: Юли 26, 2014, 02:19:01 pm »
Мерси Акрукс,само че няма да работя до 1ви септември.Защото ще съм в отпуск.Тогава какъв късмет в работата? :012:
По друг начин как да го тълкуваме това лун мерк У1,10 съвпад с ПФ?
Лунара ти е от 21 юли, нали до 31 юли си на работа, след като от 1-ви си в отпуска
Разбирам, че те вълнуват повече дните от 1-ви август нататък, но няма как да ти напълня празния 5-ти лунарен дом с вълшебна пръчица, не съм кръстницата на Пепеляшка  :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #170 -: Юли 26, 2014, 02:25:37 pm »
И моят нов лунар е активен от два дни. Прави ми впечатление препълнения 11-ти лунарен дом, но пък повечето планети от там влизат в 12-ти натален. Купсидата на лун 8-ми е точно на МЦ, освен това има съвпад на слънцето и юпитер. Управителят на асцендента- меркурий,  се намира в 11 лунарен и е точно на нателен асц. Може би се очертават доста контакти, нови запознанства ( а, дано).  :)  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #171 -: Юли 26, 2014, 02:51:00 pm »
И моят нов лунар е активен от два дни. Прави ми впечатление препълнения 11-ти лунарен дом, но пък повечето планети от там влизат в 12-ти натален. Купсидата на лун 8-ми е точно на МЦ, освен това има съвпад на слънцето и юпитер. Управителят на асцендента- меркурий,  се намира в 11 лунарен и е точно на нателен асц. Може би се очертават доста контакти, нови запознанства ( а, дано).  :)  :012:
С лун АСЦ в 3д действително ще имаш нужда от общуване, но с лун Марс и лун Сатурн в лун 3д общуването ти ще е затруднено. Имаш лун Нептун в лун 7д близко до лун ДСЦ- пази се от измамници, може също да търсиш идеалния партньор или да идеализираш партньора си, ако имаш такъв

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #172 -: Юли 26, 2014, 02:59:19 pm »
С лун АСЦ в 3д действително ще имаш нужда от общуване, но с лун Марс и лун Сатурн в лун 3д общуването ти ще е затруднено. Имаш лун Нептун в лун 7д близко до лун ДСЦ- пази се от измамници, може също да търсиш идеалния партньор или да идеализираш партньора си, ако имаш такъв


Мерси, Акрукс  :) Най-вече за препоръката относно  измамниците, сигурно ще идват от работата. В личен план в момента не ми е на дневен ред "измамника"  :29:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #173 -: Юли 26, 2014, 03:47:19 pm »
Може ли помощ и за моя предстоящ лунар.

12 дом сериозно задействам. лунарен АСЦ в дом, У1 обаче пак 12...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #174 -: Юли 26, 2014, 03:58:23 pm »
Аз още не съм си тълкувала моя, а нали по едно време ни стартират лунарите  :)
В твоя има повтаряне на осите- лун АСЦ в 1д, лун 2д във 2д и т.н., което показва месец, който ще е значим, с нещо ще бъде запомнен, важен в дадено отношение за бъдещето
лун Плутон в 1д ще ти дава нужната сила да посрещнеш всякакви предизвикателства, лична трансформация, промяна на физическо или личностно ниво, като това може да е свързано с колектив, приятелства, да имаш финансова подкрепа от приятел/и
Ще се занимаваш с финансите на другите през месеца или с окултни/духовни практики, ще блеснеш в тези среди с лун Юпитер У1 в 8д лъв, ще се радваш на любов и уважение от страна на партньора, приятелите, сред младите хора

Благодаря,Akruks. Вярно ,че и двете сме с Луна в Овен . :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #175 -: Юли 26, 2014, 05:13:41 pm »
Може ли помощ и за моя предстоящ лунар.

12 дом сериозно задействам. лунарен АСЦ в дом, У1 обаче пак 12...
Лун асц в 12д, лун АСЦ в лун 12д, където е лун У5- тайна любов или ще лежиш в болница покрай бременност,  защото Луната е в лун 1д

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #176 -: Юли 26, 2014, 06:32:23 pm »
Лунара ти е от 21 юли, нали до 31 юли си на работа, след като от 1-ви си в отпуска
Разбирам, че те вълнуват повече дните от 1-ви август нататък, но няма как да ти напълня празния 5-ти лунарен дом с вълшебна пръчица, не съм кръстницата на Пепеляшка  :012:
Милата,изобщо не искам да ми пълниш никакъв дом ???Това пък изобщо не го разбирам защо го казваш......
 Просто споделям,че един месец, ще бъда като в затвор...това е.Така че дните от 1ви август до 31ви.....не ме вълнуват,защото ги знам.
Не съм умряла за събития по 5ти дом.......! 
« Последна редакция: Юли 26, 2014, 09:43:35 pm от Babyblue »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #177 -: Юли 26, 2014, 06:42:29 pm »
Babyblue, на мен по-скоро ми е интересно предстоящото новолуние върху асцендентати. Със сигурност ще има ново посока на важните неща в живота ти. Гледам 3/9/11 домове активирани - може да има нова любов със съсед, колега, чужденец :)
Мерси Съни,
да наистина е интересно новолунието при мен.То ще обхване две седмици,когато както казах при мен вече няма да има социални контакти.До четвъртък съм на работа,където постоянно общувам.Но взимам голяма отпуска заради детето ми ,което няма да е на детска градина и трябва да си го гледам.Нямаме баби и дядовци.Та така е било и предните години,взимам целия август и тогава съм в забвение.
И на мен ми е интересно какво може по-различно да ми се случи с това новолуние :012: при положение,че няма да ходя на работа.Вкъщи нищо ново не може да ми се случи и изненада :012:
И така.....
А 3/9/11 домове за новия лунар ли говориш?Че не можах да разбера...

Благодаря ти!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #178 -: Юли 27, 2014, 03:07:45 am »
Милата,изобщо не искам да ми пълниш никакъв дом ???Това пък изобщо не го разбирам защо го казваш......
 Просто споделям,че един месец, ще бъда като в затвор...това е.Така че дните от 1ви август до 31ви.....не ме вълнуват,защото ги знам.
Не съм умряла за събития по 5ти дом.......!
Извинявай, ако съм те обидила, но нали 5-ти дом се свързва със забавленията, игрите, развлеченията- нещо нормално за една отпуска, реших от думите ти, че се опасяваш точно това, че ще ти липсва, не знам за какви други събития си решила, че имам предвид  :o
Новолунието сега ти е в 12д , Луната е У12- това също показва уединение


Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #179 -: Юли 27, 2014, 09:03:42 am »
Извинявай, ако съм те обидила, но нали 5-ти дом се свързва със забавленията, игрите, развлеченията- нещо нормално за една отпуска, реших от думите ти, че се опасяваш точно това, че ще ти липсва, не знам за какви други събития си решила, че имам предвид  :o
Новолунието сега ти е в 12д , Луната е У12- това също показва уединение
Нищо не съм решила,просто ми споменаваше за някаква Пепеляшка.....
Новолунието е съвпад с АС,не е в 12ти дом...но както и да е... :)