Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222787 пъти)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #330 -: Март 25, 2015, 09:22:12 am »
коя картинка? от лунара ли? Тя тази картинка е само за един месец .... просто ще си по-затворена вкъщи (може би), ще се наложи да поработиш нещо върху себе си (Плутон преди АС) - може би сериозно да помислиш и да се подготвиш на транзита на Сатурн върху Марс. Ти бебе ли искаш?

Благодаря ти за вниманието
По - скоро след предходните два гадни месеца се надявах, малко по - ведър  да е този/ късмет, забавления, любови /, но ...  А - бебе, ако дойде няма да го върна, поне ще е  нещо хубаво :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #331 -: Март 29, 2015, 12:52:30 pm »
Имали  ли сте тежка натална планета върху лунарен асц ? В петък ми почна новия солар и забелязах, че натален сатурн е в точен съвпад с лун асц. Освен още един кризесен месец, да не очаквам май нещо друго. Този лунар ще ми е действащ и на рождения ден.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #332 -: Март 29, 2015, 07:18:26 pm »
и Юпитер на лун ДС  :29:

лун Нептун съУ в лун 1д- и този месец няма да те подмине да се вкарваш във филми  :)

Уран в лун 2д- парите бързо ще идват, но така бързо може и да си отиват, не си разтваряй пръстите на ръцете  :)
Случи се обаче, че за първи път, откакто започнах работа, останах с повечко пари до следващата заплата (т.е. към края на лунара). Дали заради времето или поради други причини, но не съм имал някакви големи харчове, не като предишните месеци да оставам накрая с никакви пари.
За съжаление нито по 5, нито по 7 дом имаше някакви събития през този лунар.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #333 -: Март 29, 2015, 07:29:23 pm »
Имали  ли сте тежка натална планета върху лунарен асц ? В петък ми почна новия солар и забелязах, че натален сатурн е в точен съвпад с лун асц. Освен още един кризесен месец, да не очаквам май нещо друго. Този лунар ще ми е действащ и на рождения ден.
Под тежка планета на лун. АС се разбира лунарна планета.
Гледа се лун. АС в кой натален дом попада, за да се отчете коя област от живота ще е акцентирана през месеца и дотам! След това се разглеждат лунарните планети в кой лунарен дом попадат, кой лунарен дом управляват и аспектите помежду им.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #334 -: Март 29, 2015, 07:56:40 pm »
Под тежка планета на лун. АС се разбира лунарна планета.
Гледа се лун. АС в кой натален дом попада, за да се отчете коя област от живота ще е акцентирана през месеца и дотам! След това се разглеждат лунарните планети в кой лунарен дом попадат, кой лунарен дом управляват и аспектите помежду им.


Благодаря, akruks. Лунарният сатурн е близо до лунарен  асц. ( на 5гр), но попада в 12-ти дом. Иначе лун асц попада в 5-ти натален.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #335 -: Март 29, 2015, 10:35:19 pm »
Благодаря, akruks. Лунарният сатурн е близо до лунарен  асц. ( на 5гр), но попада в 12-ти дом. Иначе лун асц попада в 5-ти натален.
което ще рече, че лун АС е стрелец, на който управител е Юпитер в лъв- проверяваш в кой лунарен дом е и как се връзва с останалите лух. планети/светила
 лун АС в лун. 5д предполага активност в творческа дейност, вдъхновение, ентусиазъм, развлечения, светски живот, ще те вълнуват любовните дела, в много случаи раждане на дете
лун Сатурн в лун 12д може да даде продължителни и тежки изпитания, свързани с наталния дом където е проектиран лун Сатурн, множество проблеми и отговорности, чувство за самота и изолация, неразбиране, активиране на тайните врагове, усилване на тяхната позиция.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #336 -: Април 18, 2015, 08:37:56 pm »
Наблюдавам си лунарите от няколко месеца и доста работят. Може би заради доста аспектираната ми Луна - упр. на ДЦ.
Този месец имам новолуние и акцент по 2-5-8 дом. Обаче нямам идея как да го формулирам. Кво ме чака с тоя лунар?:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #337 -: Април 18, 2015, 08:55:11 pm »
Наблюдавам си лунарите от няколко месеца и доста работят. Може би заради доста аспектираната ми Луна - упр. на ДЦ.
Този месец имам новолуние и акцент по 2-5-8 дом. Обаче нямам идея как да го формулирам. Кво ме чака с тоя лунар?:)
Ще си доста дейна и активна, пълна с енергия,  ще имаш подкрепа от влиятелни лица.  Луната У4 съвпад с лун Уран в лун 12д, като  Уран е производен 8-ми от 4-ти в лунара- пази себе си и дома

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #338 -: Април 18, 2015, 09:09:00 pm »
Ето го и моя нов лунар, мога ли да помоля за коментар.:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #339 -: Април 18, 2015, 11:19:45 pm »
Рени, връзката с другите ще ти е интересна, ще те кара да флиртуваш. Но дали е връзка с другите или със себе си? Там, където има само творчество, идеали, образи зад воали. Нека не е трудно за здравето това уединение във въображението.  :08:
Сънувай минало или бъдеще. Сънувай тайни. А кой знае, може и да твориш тайни - паяжина.  :38:

Мечтаеш ли за някакво пътешествие? Кое пречи?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #340 -: Април 19, 2015, 02:05:18 am »
Благодаря, Emma-да мечтая за едно  пътешествие и наистина сънувам тайни, минало ,бъдеще.Ха-къде го разчете това Emma, в лунара?  :38:  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #341 -: Април 19, 2015, 09:22:16 am »
Да, Рени, в лунарната карта го видях.  :38: Все пак я сложи като книга пред нас. Всеки чете според очилата, които носи.
Ще ми е трудно да ти опиша с оковите на материята онова, което не е материя и не подлежи на правилата, в които ние се опитваме да го сложим.  :08: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #342 -: Април 19, 2015, 10:33:58 am »
Трудно е да прочетеш символиката на нещо, без да се облягаш и да следваш някакви правила, иначе навлизаме в сферата на кристалните кълба и ясновидството. Интуицията обаче определено е плюс.

Когато правилата започнат да пречат да виждаш, значи догмата е прекалено много и се опитваме чрез нея да достигнем и опишем нещо, което трудно се описва с прости думи.

Сещам се за един случай с човек, който е бездомен. Беше изпаднал в кома и в трудно положение. Намериха се хора, които го взеха под крилото си и му помогнаха. И като го питаха да обясни какво е станало, видял ли е нещо, той беше категоричен - не може с понятните за нас способи да опише музиката, която е чул, когато е бил в кома. Било божествена музика, ангелска.
Та така, тук и сега с нашите знания и незнания, ние се опитваме да предположим какво е слушал той по време на комата. А той - преминал нашите граници, съвсем друго видял. Така и не чухме ангелската музика, макар да се опита да я пресъздаде. Той беше преминал границите. А ние не сме.

Правилата са необходими. До момента, в който не пречат.

Как ще обясниш интуицията? С простички думи и правила ще се опиташ да я набиеш в някаква форма. Но тя няма форма, просто се случва, извън рамките на разбиранията ни. Или я следваш, или не. Въпрос на рамкиране.
Малко оспамихме темата. Простете.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #343 -: Април 19, 2015, 03:16:14 pm »
Ако имате желание бихте ли погледнали и моя лунар?Мисля,че месецът ще  е концентриран в образованието ми...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #344 -: Април 20, 2015, 12:10:07 am »
Ето го и моя нов лунар, мога ли да помоля за коментар.:)
лун Асц в нат 7д- ще са актуални партньорствата за теб през месеца
доста пълен лун 12д, който засяга 5д в натала- ще твориш в усамотение, ще въртиш тайна любов/афера или просто се каниш да ходиш на работа на морето?
лун 5д в 9д- издаване на творчески труд, развлечения надалеко или любов с чужденец, каквото и да е, показва нещо хубаво за теб, подплатено материално- пари, подаръци
лун Венера в лун 1д до АСц- ще хубавееш този месец, може да се погрижиш за здравето и външността си, да промениш гардероба, най-вече дребните аксесоари (Венера е в близнаци)
« Последна редакция: Април 20, 2015, 12:12:59 am от akruks »