Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222807 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #345 -: Април 20, 2015, 12:15:58 am »
Ако имате желание бихте ли погледнали и моя лунар?Мисля,че месецът ще  е концентриран в образованието ми...
да, активен лун 9д имаш, освен това лун 12 д с Юпитер в него е в нат 9д- успешно приключване на образование/етап от него

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #346 -: Април 20, 2015, 01:52:05 am »
Благодаря, Акрукс за вниманието и прочита. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #347 -: Април 20, 2015, 07:48:52 am »
Благодаря,Акукс  :-*

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #348 -: Април 26, 2015, 03:53:23 pm »
Какво бихте казали по новия ми лунар? Предполагам У1 в 6 лунарен дом показва здравословните ми проблеми със зъбите, вероятно и напускането на работата. Какво друго обаче може да се види по него?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #349 -: Април 26, 2015, 04:00:59 pm »
Спред мен със сол. луна в 8ми сол. и 6 нат е твърде възможно да се знаимаваш с уреждането на документация ( може да е изнервящо малко). Или да са на дневен ред финансови върпоси, чужди финанси.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #350 -: Април 26, 2015, 04:04:49 pm »
Благодаря, Flora!
Надявам се само проблемът със зъбите да не стигне до оперативна намеса (нямам предвид обикновено лечение, включително и на гранолом евентуално, а по-сложна интервенция (съответно и скъпа).
А по този лунар вижда ли се започване на нова работа?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #351 -: Април 26, 2015, 04:06:55 pm »
И аз това си мислех, дано не се стига до оперативна намеса, че нали по 8ми дом уж са и операциите. Но това не може да се види само по солара, според мен трябват и др. подкрепящи аспекти - значими транзити.

Според мен може да се започне нова работа, ще имаш ли някакво обучение за нея?
« Последна редакция: Април 26, 2015, 04:10:32 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #352 -: Април 26, 2015, 04:07:40 pm »
Какво бихте казали по новия ми лунар? Предполагам У1 в 6 лунарен дом показва здравословните ми проблеми със зъбите, вероятно и напускането на работата. Какво друго обаче може да се види по него?
У1 в лун 6-ти и в лун 2д- ще са актуални за теб темите, свързани с работа, ежедневие и изкарване на пари
Луната е вмъкната в 8д-  неизразени скрити емоции може да те изнервят- лун Меркурий У8 съвпад с лун Марс У1 в лун 6д, може да е свързано с домашни неприятности, така че малко по-философски гледай на нещата, нали си стрелче  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #353 -: Април 26, 2015, 04:10:20 pm »

А по този лунар вижда ли се започване на нова работа?
лун СЛВ се е заковал на лун К11- сигурно ще започнеш новата работа

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #354 -: Април 26, 2015, 04:15:15 pm »
Благодаря много, akruks!
Колкото до скритите емоции, има такива, и те до голяма степен са свързани с изчезването на брат ми - защото ако се окаже, че е преднамерено, то аз не мисля, че съм заслужил чак такова нещо от негова страна и не смятам да живея цял живот в неведение. Рано или късно ще му потърся сметка за това, дори и в друг живот. Животът е бил сложен и гаден и към мен и мен ме е мачкал, при това и аз не работя по специалността си и съм изживял много лоши неща, за които той не знае, за да постъпва по този начин. Дори и да не е било насочено към мен, то оказва голямо влияние, като гледам, рефлектира и върху здравето ми. Съжалявам за отклонението, но имам нуждата да кажа всичко, което ме мъчи. И колкото всеки  да е самостоятелен и да отговаря сам за себе си, толкова и смятам, че сме свързани и с останалите. Ако трябваше да бъдем саможиви и егоисти, то всеки щеше да живее напълно сам и нямаше да има потребност да общува с другите индивиди.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #355 -: Април 27, 2015, 09:04:43 am »
Ще оставя мой лунар за анализ.
По причина, че съм малко изненадана, че е толкова буквален за някои неща. Влиза в действие от вчера и веднага имаше прояви. Аз открих за себе си връзки с дребни събития от вчера.
Давам възможност и на други да се упражняват.

За да дам насока, събитията са по осите. Не са значими.
 :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #356 -: Април 27, 2015, 05:39:06 pm »
Ще оставя мой лунар за анализ.
По причина, че съм малко изненадана, че е толкова буквален за някои неща. Влиза в действие от вчера и веднага имаше прояви. Аз открих за себе си връзки с дребни събития от вчера.
Давам възможност и на други да се упражняват.

За да дам насока, събитията са по осите. Не са значими.
 
лун Венера в лун 1д на К5, лун Луна у2,3 в лун 3д съвпад с лун Юпитер У7 в нат 7д- подарък, придобивка от страна на твоя партньор, нещо хубаво, свързано с него

обаче лун 8д с лун Плутон в него, в нат 11д- да не се спомине някой приятел този месец

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #357 -: Април 27, 2015, 10:28:24 pm »
Акрукс, ще си чакам придобивките тогава!  :012:


Събитията са по 10 дом и по-скоро свързани с баща ми. Лунарно мц във Водолей, а Уран в Овен и 11 дом. Баща ми прояви някаква странна форма на свободолюбивост. Излезе уж за малко, а залипсва много. Без телефон. От което половината квартал се изпопритеснихме за него. Защото беше започнал негова си дейност, която не предполага да я зарежеш.
Направихме издирвателна акция - неуспешна. Тъкмо се готвехме за втора, събрахме се повече коли и хора/съседи(луна в 3 дом), а той се появи самодоволен. С уранично и марсово поведение изнерви всички, от което отнесе конско от много хора. А упр на мой асц е в съвпад с Марс в 12 лунарен дом. Аз наистина се притесних много за него. Заради съвпад на Меркурий с Марс имаше и мое избухване, съвсем оправдано по мое мнение.
В същия ден и Дсц пътуваше по работа, което за мен си е добре показано по дсц в Стрелец. И той без телефон...
Баща ми е слънчев Стрелец, да ти е драго да го удушиш.

Лунарът едва чукнал на вратата ми, а аз го ударих на кратки пътешествия, за да диря баща си в цяла околия. Беше си направо показателно.

Колкото повече остарява, толкова повече простотии прави мой тейко. Сърцето ми няколко пъти прескочи по един удар, когато разпитвах разни хора дали са видели еди каква си кола и дали се е върнала...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #358 -: Април 28, 2015, 01:23:03 am »
Акрукс, ще си чакам придобивките тогава!  :012:
Събитията са по 10 дом и по-скоро свързани с баща ми. Лунарно мц във Водолей, а Уран в Овен и 11 дом. Баща ми прояви някаква странна форма на свободолюбивост. Излезе уж за малко, а залипсва много. Без телефон. От което половината квартал се изпопритеснихме за него. Защото беше започнал негова си дейност, която не предполага да я зарежеш.
Направихме издирвателна акция - неуспешна. Тъкмо се готвехме за втора, събрахме се повече коли и хора/съседи(луна в 3 дом), а той се появи самодоволен. С уранично и марсово поведение изнерви всички, от което отнесе конско от много хора. А упр на мой асц е в съвпад с Марс в 12 лунарен дом.
Аз гледам бащата по 4д и по Слънцето и лунара ти добре го описва в този случай- лун Слънце У4 в твоя лун 12д - баща ти в неизвестност за теб, което те е притеснило- Мерка у1 за теб в твоя 12 съвпад с Марс съУ6 за теб.
лун Сатурн е в лун 3д за баща ти- бил е затруднен с ходенето, с управлението на автомобил,  забавил се е- Сатурн е ретро и в отминал квадрат с лун Венера у3 за него

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #359 -: Април 28, 2015, 07:14:21 am »
Може и по 4 дом да го гледаме. Сега нали той ми е баща и майка.  :08:
В наталната ми карта го описва 10 дом, заради това все по 10 си го гледам. Но и в думите ти има резон.
Сатурн не му е дал трудност с автомобила, а ретроградност на комуникацията(заплесия, ако трябва да съм по-неучтива).  :D

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.