Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 223002 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #360 -: Април 28, 2015, 02:48:50 pm »
В наталната ми карта го описва 10 дом, заради това все по 10 си го гледам. Но и в думите ти има резон.
Благодаря, че ме провокира да прочета отново този материал, където за 4д пише, че е бащата при мъжете и майката при жените, но освен това прочетох и нещо друго интересно, че "Градусът в средата на 4-ти дом е от значение - чрез него става влизането на Аза в майчиния организъм и от там се напуска живота."
Пресметнах средата на моя 4д и се оказа 28гр стрелец, което съвпада със Слънцето на мама  :o
Покрай тази сметка видях също, че МП Дсц/Иц съвпада със СЛънцето на мъжа ми, а МП Дсц/СЛВ съвпада с неговия Юпитер  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #361 -: Април 28, 2015, 08:05:27 pm »
Това за градусите беше интересно, Акрукс.
Аз гледам баща ми по 10 дом, защото той е със Слънце в Стрелец и асц Скорпион.
А при мен Мц е в 28,36 градуса в Скорпион и 10 дом е до 19 градуса в Стрелец. Имам Марс и Уран в 10 дом. Баща ми със сигурност не е по Слънце, което ми е у7. Но заради съвпада с Плутон и Сатурн не го намирам по Слънце. По Слънце си търся мъжете, такива ме привличат.

До момента все съм се чудела как може той да има Слънце и Меркурий в съвпад в Стрелец, Слв и Лилит също в съвпад в Стрелец. Аз имам 3 планети в Стрелец. А Слънцето му не е нацелило нито една от тях. Но по твой метод със смятането на градусите на половината дом, макар и за 4 дом да важи, оказва се, че Слънцето на баща ми е точно на половината градуси на мой 10 дом.
Средината на 10 дом ми е в 10 градус в Стрелец. Слънцето на баща ми е в 9 градус на Стрелец.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #362 -: Май 06, 2015, 02:20:20 pm »
Ще си доста дейна и активна, пълна с енергия,  ще имаш подкрепа от влиятелни лица.  Луната У4 съвпад с лун Уран в лун 12д, като  Уран е производен 8-ми от 4-ти в лунара- пази себе си и дома

Давам ОВ - точно така почти изтече лунара ми. Контакти, подкрепа и някои малки успехи. Проблеми покрай дома.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #363 -: Май 07, 2015, 04:09:01 pm »
Моето лично мнение е , че след отиването ти до Баку , ще станете нещо като партньори. Освен това лунара го потвърждава, Управител 7 ми Венера , върху 5 , тригон Сатурн. Предполагам , че е по-възрастен от теб нали? Заради транзитния Сатурн в 5 ти. Според мен ще си доволна от нещата.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #364 -: Май 07, 2015, 06:01:31 pm »
Управителя на 7 ми Сатурн , тригонира 10 ти - Юпитер ( Риби) според мен тази година ще имаш връзка. Сатурн в пети не е задължително да е по-възрастен , но може би сатирнова професия или тип човек. При мен беше буквално преди време.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #365 -: Май 07, 2015, 07:14:44 pm »
Според мен е положително заради тригона.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #366 -: Май 11, 2015, 08:51:39 pm »
Ако имате желание бихте ли погледнали и моя лунар?Мисля,че месецът ще  е концентриран в образованието ми...

Да месецът беше насочен в образованието ми, също така реших да напусна квартирата си

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #367 -: Май 11, 2015, 09:30:28 pm »
Тренди успешни ли бяха нещата с университета , имаш Слънце, Марс, Меркурий всичко трябва да е било ок , но с много активност? Другото Седми лунарен върху 4 ти , луна там напуснала си квартирата заради някой или проблеми с някой около това?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #368 -: Май 11, 2015, 09:35:49 pm »
по-скоро нещата в университета бяха към завършване, много неща ми се струпаха. Квартирата я напуснах, защото не видях смисъл да плащам наем при условие, че имам малко лекции, реших да пътувам или да отсядам в хотели.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #369 -: Май 19, 2015, 04:30:03 pm »
Спред мен със сол. луна в 8ми сол. и 6 нат е твърде възможно да се знаимаваш с уреждането на документация ( може да е изнервящо малко). Или да са на дневен ред финансови върпоси, чужди финанси.

У1 в лун 6-ти и в лун 2д- ще са актуални за теб темите, свързани с работа, ежедневие и изкарване на пари
Луната е вмъкната в 8д-  неизразени скрити емоции може да те изнервят- лун Меркурий У8 съвпад с лун Марс У1 в лун 6д, може да е свързано с домашни неприятности, така че малко по-философски гледай на нещата, нали си стрелче  :)
Честно казано през този лунарен месец не започнах нова работа, а от работата, която напуснах, ми мотаха документите поне 2 седмици, преди да ми ги дадат. Проблемът със зъбите още продължава - от изгнилия корен още кърви и май няма да стане така, както зъболекарката я мисли.
Иначе през този лунарен месец си купих два музикални диска от Амазон - единият пристигна вчера, другият вероятно до 2 седмици ще дойде.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #370 -: Май 19, 2015, 04:31:41 pm »
Какво ще кажете за новия ми лунар, който ще започне след 2 дена? Имам чуството, че на дневен ред ще са здравословни проблеми и тъй като освен тези със зъбите нямам други, предполагам, че това показва картата. Много ме тревожи това, понеже имам още един мост, който е хубаво да се смени, а не знам дали ще имам парите за това.
« Последна редакция: Май 19, 2015, 04:49:28 pm от Veselin »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #371 -: Май 19, 2015, 04:50:23 pm »
Веско според мен този лунар не е много хубав, заради Слънце в 12 дом , Сатурна в 6 ти може да даде задравяване на денталните проблеми.... Но ти погледнах следващия Лунар и какво да гледам Юпитер/Венера в 10 ти Лунарен върху 6 ти натален :) освен това Уран в 6 ти :) Ти сам знаеш какво значат , кой като теб :) хубав ти е следващия

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #372 -: Май 19, 2015, 04:55:08 pm »
Благодаря много, Грег!
То Слънцето не само е в 12 лунарен дом, ами и в опозиция на наталното Слънце.  ???

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #373 -: Май 19, 2015, 05:04:34 pm »
На мен когато Слънцето ми е в 12 Лунарен ми е винаги много депресивно , тежко , но това е все пак един лунар за няколко седмици , следващия ти е доста позитивен.

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #374 -: Май 19, 2015, 05:09:17 pm »
Що гледате Слънцето .... нали при Лунара е важна все пак Луната ...