Автор Тема: Нодална ос във Везни-Овен  (Прочетена 12376 пъти)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #15 -: Февруари 14, 2014, 01:02:48 pm »
Аз и по солара имам доста показатели за бременност...Като дойде времето през март, ще пусна една карта да видите буквализми  ;) Пък дано се сбъднат, де.
kabala, а дано и теб те споходи това щастие, ако го желаеш, де! Ще си бременеем заедно  :08:
Serve, love, give

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2014, 01:14:45 pm »
А при активиране на 12/6 какво би донесло?
Проблеми със здравето или работа в чужбина? Връщане на стара работа?


Ох, Ловче, на който му е писано, му е писано  :clap: Как искам и аз пак.....
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #17 -: Февруари 14, 2014, 01:23:00 pm »
Хъммм при мен нодалната ос е във втори/осми. При ингреса във везни СЛВ ще ми съвпадне с Урана... то сега не ме слуша главата, а за тогава не ми и се мисли. То като гледам скоро и Марс ще ми кацне на Урана  :57:. Кой знае какви прозрения ще ми се натресат, а може и нищо да не стане. Транзитния Уран ми бил опозирал наталния Плутон, а аз пак нищо не съм разбрала  :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #18 -: Февруари 14, 2014, 02:11:43 pm »
Ох, Ловче, на който му е писано, му е писано  :clap: Как искам и аз пак.....

Yaya, с тия двамцата, дето са ми в 5 дом (Сатурн и Плутон) не бих казала, че ми е много писано, ама ще видим, де. Може пък точно чрез децата да се трансформирам и да търпя ограничения.
А ти сега имаш друга цел, не по-малко сладка - ех, любов, любов  :58:
Serve, love, give

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #19 -: Февруари 14, 2014, 02:52:18 pm »
Ти пък - нито по дирекции, нито по солар. Трансформация ме чака... :08:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #20 -: Февруари 14, 2014, 03:41:27 pm »
А при активиране на 12/6 какво би донесло?
Проблеми със здравето или работа в чужбина? Връщане на стара работа?

Проблеми със здравето - ако си била немарлива в някое отношение, но пък може да доведе до избистряне на нещата. Един близък от доста време се оплакваше от болки в корема и при слв в 6-ти най-накрая успяха да намерят източника - непоносимост към лактоза - съответно - диети, организмът се чисти и така...
Връщане към стара работа - едва ли, но може да ти писне от сегашната и да искаш нещо новичко, включително да си подложиш за самостоятелен бизнес

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #21 -: Февруари 14, 2014, 05:30:52 pm »
Гледайте на кои години ви се случват "случките" ,за да определите техния характер ,но първо  какво е записано в "букварчето" ви.
Нодалната ос не "носи" ,а "чака" на нея да й донесат "материал" ,за да пусне в действие компаса. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #22 -: Февруари 14, 2014, 08:40:52 pm »
Гледайте на кои години ви се случват "случките" ,за да определите техния характер ,но първо  какво е записано в "букварчето" ви.
Нодалната ос не "носи" ,а "чака" на нея да й донесат "материал" ,за да пусне в действие компаса. ;)
ставаше на въпрос за транзит на нодална ос, която не стои да чака, а се движи и насочва
голямата ми дъщеря замина да следва в чужбина при тразнитен СЛВ в 9д- да, вярно е, че тя има натален СЛВ и Меркурий У1 в 9д, но отпътува, когато навлезе в 9д транзитния СЛВ
когато сключих брак за пръв път транзитния СЛВ се беше заковал на ДСЦ
сега при второто подписване на брак тр СЛВ беше в 3д, но това беше оформяне на документи, защото с моя мъж имахме формален развод, де факто не сме били никога с прекъснати партньорски взаимоотношения

Akruks,видях ,че темата е за транзит на нодална ос и точно затова казах ,че "чака" ,защото състоянието на покой ,също е движение -праволинейно,тихо...докато не му въздейства сила/заряд,фиктивни точки,символиката -да.
Знаеш ,че ако натала не "иска " някой да замине за чужбина ,да се ожени/омъжи ,да полива градинката пред НДК ,колкото транзита на възлите да минат /да се заковат на К9,К7 .К2 ,К121 -няма това как да се случи.Транзитът на нодалната ос през домовете ,планетите  ,как се изразяваха тук астролозите -ни дава посока в коя сфера ще добием нов опит,развитие и сега ,това което ти споделяш трябва да се случи чрез връзка,брак ,задгранично пътуване ,се случва .Обратно ако нодална ос е активирана от транзитна планета при СЛВ ,имаме възможност да изградим нещо ,колкото и да не ни се иска ,винаги е свързано с криза и взависимост от планета проявата е различна ,Нептун може да ни накара да изгубим усещането за посока ,ако това е ЮЛВ ще ни дърпа да се върнем обратно към стари ,познати сфери,като пак ни дава шанс да извадим още нещо от там и ако това е Нептун ,да си припомним ,че можем да фантазираме ,без да се изгубим. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #23 -: Февруари 14, 2014, 08:52:07 pm »
Мен още в началото на ингреса във Везни ще ме споходи върху стелиума Плутон, Сатурн и Марс, като върху Сатурн ще направи точен квадрат към наталната нодална ос, ще се заформи чудно кръстче, какво ли ще ми донесе? Трябва да видя кога ще е това, че и програсивната Луна в Овен ще атакува, после и Уран, веселба!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #24 -: Февруари 15, 2014, 08:35:39 am »

Не.
Касае отношение.
Венера/Везни -нямат нищо със саможертвата .

но има общо с компромиса  :72:
изборите, които правим или отказваме да правим по време  техен транзит
« Последна редакция: Февруари 15, 2014, 09:54:13 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #25 -: Февруари 15, 2014, 09:38:08 am »

Не.
Касае отношение.
Венера/Везни -нямат нищо със саможертвата .

но има общо с компромиса  :72:

Факт , иначе няма как да се случи свързването за да има полза,което не е аналог на самопожертвование,нали ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #26 -: Февруари 15, 2014, 09:39:39 am »
Рени, някъде да съм писала, че нещо, което не е заложено в натала ще се случи само с единия транзит на възлите, а?
Писах и сега се повтарям, че транзитните възли дават насоката, според това в кой дом попадат какво действие биха отключили ако има да се случва.

Изказах се неподготвена ,права си Akruks.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #27 -: Февруари 15, 2014, 09:58:40 am »

Не.
Касае отношение.
Венера/Везни -нямат нищо със саможертвата .

но има общо с компромиса  :72:

Не бих го нарекла точно компромис. Възлите принципно започват да действат от вътрешното ниво на индивида и оттам при подходящи планети да ги активират може и да излезе навън. Овен/везни или аз/ние може и да се случи и само на вътрешно ниво според мен.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #28 -: Февруари 15, 2014, 09:59:55 am »
венера- везни -компромис  http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%81

Синоними
отстъпка, взаимна отстъпка, разбирателство, помирение
спогодба, споразумение
отстъпление, безпринципност



1.Ограничаване на своята лична свобода и пространство за сметка на съответната страна

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #29 -: Февруари 15, 2014, 10:02:24 am »

Не.
Касае отношение.
Венера/Везни -нямат нищо със саможертвата .

но има общо с компромиса  :72:

Не бих го нарекла точно компромис. Възлите принципно започват да действат от вътрешното ниво на индивида и оттам при подходящи планети да ги активират може и да излезе навън. Овен/везни или аз/ние може и да се случи и само на вътрешно ниво според мен.

ооо вещугер драго ми е  ,по ретро мерк водолей ,поздрави на твоя,ама бърза :08:

иде реч  за тр. слв везни :72: