Автор Тема: Смях  (Прочетена 257903 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #915 -: Февруари 06, 2015, 02:55:21 pm »
Един мъж бродел седмица из пустинята с последни сили стигнал до един оазас. Но до водата имало дракон! Стегнал се мъжът и тръгнал на битка за вода след 3 дневно сражение драконът попитал човека:
- Чакай! Защо се бием?
- Ми и аз искам вода!
- Ми, пий, бе! К'во се биеш?!

 :85: :85: :85: :85: :85:

Младеж и девойка гаджета от скоро решават че вече е време за секс. Момчето отива в аптеката да се обезопаси с презервативи,но се оказва,че асортимента е доста беден и в момента в аптеката разполагат само с черни презервативи и такива с Мики Маус. Той мисли,мисли,от кои да вземе "Ако взема черни ще ме помисли за перверзен"казва си той;"Ако пък взема с Мики Маус,ще ме помисли за инфантилен..ХЙайде по-добре да са от черните" И така награбил опаковка черни презервативи търчи той в квартирата и започват лудо да се сексят с неговата сподвижницаа...
Оказва се обаче много скоро,че момата е надула корема. Женят се. Ражда им се дете. Черно!
Детето расте, почва да става любопитно. Един ден задава на татко си въпрос:"Тате,абе защо вие с мама имате бяла кожа,а моята е черна?"
Бащата го поглежда гневно и казва: "Абе ти се радвай че не си Мики Маус!"

 :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:

Млада вдовица направила кейк като помен за починалия си съпруг. Тръгнала да раздава, но се спънала на улицата и кейкът се разпилял в праха. Това, което останало, не ставало за нищо. Тръгнала към гробищата с новата си мъка и заплакала на гроба на съпруга си. А до нея в близост един млад поп взел да я заглежда.
- Мъжо, мъжо - ридаела тя - какъв голям беше!
- Немой рева, булче, по-голям ще найдеш! - утешавал я отчето.
- Мъжо, мъжо, какъв топъл беше!
- По-топъл ще найдеш, булка! - отзовал се свещеникът.
- С шест яйца беше...- хълцала жената, мислейки за кейка.
- Реви,булка, реви - завайкал се попът - такъв никъде няма да найдеш!!

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #916 -: Февруари 06, 2015, 02:56:00 pm »
Един ден, една стара дама влиза в канадската национална банка с голяма чанта пълна с пари. Тя настоява да говори с президента на банката, защото иска да отвори спестовна сметка и твърди, че има много пари.
След доста разговори и спорове един служител завежда старата дама в офиса на президента.
Президентът я пита колко пари иска да внесе.
Тя отговаря 165.000$, докато оставя парите на бюрото му.
Любопитен, той я пита как е успяла да събере толкова много пари.
Старата дама му отговаря, че се обзалага.
Президентът, доста учуден, я пита: - Как по-точно се обзалагате??
А старата дама отговаря: - Например, обзалагам се с вас, на 25 000$, че тестисите ви са квадратни.
Президентът започва да се смее и казва, че такива облози не могат да бъдат спечелени.
Старата дама отговаря: - Искате ли да се обзаложим тогава??
- Разбира се - залагам 25.000$, че тестисите ми не са квадратни.
Старата дама му казва: - Добре, съгласна съм, но поради това, че сумата е доста голяма, ще дойда да проверя утре в 10:00 часа с моя адвокат като свидетел, ако това няма да ви накара да се почувствате неудобно.
- Няма проблем - казва президентът на банката.
Същата вечер президентът е много нервен по отношение на облога. Той прекарва доста време пред огледалото оглеждайки тестисите си, обръщайки ги на различни страни, гледайки ги от различни ъгли, само и само да се увери, че проклетите му тестиси, по никакъв начин не могат да бъдат видяни като квадратни и за да е сигурен, че ще спечели облога.
На другия ден точно в 10:00 старата дама и нейният адвокат пристигат в офиса на президента да потвърдят облога.
Президентът потвърждава облога от предишния ден на стойност 25.000$, ако тестисите му са квадратни.
Старата дама моли президента да свали панталоните си, за да могат тя и адвокатът да виждат всичко и той ги сваля.
Тя се приближава и пита дали може да пипне тестисите му или не.
- Разбира се! - казва президентът, защото е честен човек, - тъй като заложената сума е доста голяма, трябва да сте 100 % сигурна.
И старата дама започва да опипва тестисите му с усмивка...
В този момент президентът вижда, че адвокатът на старата дама пребледнява и започва да удря главата си в стената. Президентът я пита защо адвокатът й реагира по този начин. А тя му отговаря:
- Може би защото се обзаложих с него на 100.000$, че около 10 часа тази сутрин ще държа в ръцете си тестисите на президента на националната банка на Канада!

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Смях
« Отговор #917 -: Февруари 06, 2015, 04:57:44 pm »
Обичате ли кифли? На мен поне ми бяха любима закуска в детството. Да обаче, в днешно време по думата "кифла" не се разбира вкусотийката с мармалад. Кифла е един сравнително нов тип жени, който се разпространява със скоростта на венерическа болест. Естествено нито една кифла не си признава че е такава, но това е, просто защото не го знае. Затова реших да им дам жокер. Момичета, ето как да разберете, че се вписвате в представата за абсолютната съвременна кифла…

Идолът ви за жена е някоя фолк певица или плеймейтка.

Спали сте с много мъже, но така и не разбирате, защо нито един от тях не иска връзка с вас.

Мечтата ви е да си сложите силикон и екстеншъни.

Смятате нацупените устни за адски секси физиономия.

За вас прическа без огромен обем не е прическа, грим без тонове черно и изкуствени мигли не е грим…

Критериите ви за мъж са: да има пари, по възможност да е футболист, да кара лъскава кола, да плаща сметките.

Повечето ви снимки във Фейсбук са направени пред огледалото (и то в тоалетната). И така и не разбрахте, защо има хора, които им се подиграват…

Накичени сте с достатъчно на брой джунджурии, за да се украси малка коледна елха.

Образованието за вас е губене на време. Както и четенето на книги. Имате си чифт красиви крака, които да разтворите в случай на нужда.

Не признавате друга музика освен чалгата. Не стъпвате в заведение, където тя не звучи. Телефонът ви звъни с последната песен на Преслава (Андреа, Галена…)

Добре де, слушате от време на време и някое денс парче, но защото е модерно.

Освен клюките, особено тези кой с кого е спал и кой кого е зарязал, друга интересна тема за вас няма.

Дрехите си избирате така: късо, блестящо, голямо деколте, блестящо, прилепнало, блестящо, разголено, блестящо, тигрово, леопардово, зебра и... малко блестящо.

Движите се само с момичета, които имат същите интереси. Останалите са смотани, чак ги съжалявате.

Нямате нищо против с приятелките си да си менкате мъжете, с които спите.

Не ви пречи да си легнете и с женен мъж, стига да получите някое подаръче, защо не и парички в брой?

Ако си плащате сама сметката, никога не оставяте бакшиш на сервитьора.

Когато ви черпят, си поръчвате Бейлис. Иначе се наливате с БГ водка със сок.

Не знаете и едно стихотворение на Ботев, но пък за сметка на това сте научили текстовете на всички песни на Азис.

Държите се надменно с обикновените момчета, но на богатите сте готови да им целувате и краката.

Нямате нищо против да изяждате по някой и друг шамар от мъжа, с когото се виждате, стига да ви купува по някое парцалче и да ви разхожда напред-назад.

Убедени сте, че това може да го напише само някоя сексуално незадоволена комплексарка.
 :043: :043: :043:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Смях
« Отговор #918 -: Февруари 06, 2015, 07:27:43 pm »
Поздрав за всички нощни лакомници!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Смях
« Отговор #919 -: Февруари 06, 2015, 07:37:47 pm »
Я каква харна Венера, пу-пу! :clap:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #920 -: Февруари 06, 2015, 09:05:10 pm »
Из Фейсбук: Ако някой има моя вуду кукла да ме почеше по топките, че съм на обществено място и ми е неудобно!

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Смях
« Отговор #921 -: Февруари 06, 2015, 11:08:08 pm »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Смях
« Отговор #922 -: Февруари 07, 2015, 09:54:45 am »

http://www.spiralata.net/kratce/index.php/humor/1201-zodiak1

"Как реагират зодиите при среща със смъртта?

ОВЕН

Ало, Господ търся?

Каквовижда:Овенът вижда сияеща бяла стена. Астралното му тяло незабавно хуква към нея с рогата напред. Стената се отдръпва и той остава посред тучна ливада, ограден от благи и красиви хора в бели премени.

Какреагира:“Какво става? Кой е шефът тук? Ако обичате, бих искал да се срещна с Господ. Какво? Трябва да си запиша час? Не, не. Вие не разбирате. Аз бързам. Мъртъв ли съм? Сериозно? Никога не съм си представял, че може да ми се случи. Извинете. Извинете! Кой раздава ореолите тука?

Следтова:Така си и знаех. Аз съм номер едно. Естествено, че мога да победя Смъртта!

ТЕЛЕЦ

Ужас! Нямамстомах!

Каквовижда:Носи се по един бял коридор, над главата му – светлина. От дъното на коридора се дочува слабо ангелски хор и ухае на мирта.

Какреагира:Телецът е блажен, докато не усеща, че нещо не е наред. Духовното му тяло се отделя от физическото. Оглежда се и забелязва, че е нематериално. “О, Боже! Нямам стомах! И зъби също нямам! А как ще ям? С какво ще пия?! Назад, назад, гадино с косата!” Телецът се завръща на болничната си постеля – ни Господ видял, ни Рай помирисал.

Следтова:Сестра, мисля, че вече съм достатъчно добре за една малка пържолка. Добавете картофки за гарнитура.

БЛИЗНАЦИ

Всичко ще ви разкажа

Каквовижда:Бяла тишина. Близнакът се чувства достатъчно добре и на този и на онзи свят и в паралелната вселена, но го тормози липсата на комуникация.

Какреагира:“Никой не говори. Няма кой да говори. Няма на кого да говоря! Само това сияние отвсякъде. Къде ми е телефонът?! Не, не мога да умра без телефон. Връщам се.”

Следтова:“Тогава видях едно сияние, толкова ярко, че безмалко да ме ослепи. Аз даже още съм малко замаян. След което, нали си спомняте как в онзи сериал за паранормални явления, как се казваше… Чакайте, не си отивайте, не съм свършил!”

РАК

Колко съм непредпазлив!

Представителите на зодия Рак обикновено се стремят да доживеят поне до 118-годишна възраст. Те са предпазливи и рядко им се случва да изпаднат в преживяване, близко до смъртта. И все пак…

Каквовижда:Красив бял замък, който се носи в небесата върху планина от пухкави облаци. Ракът лети към замъка и аха да го достигне…

Какреагира:  Толкова е хубаво, аз летя! Но децата ги няма. Обещах на сестра ми да изведа кучето. Не мога. Връщам се.

Следтова:Жив съм! Боже, аз едва не умрях! Трябва повече да внимавам. Много съм непредпазлив.

ЛЪВ

Не съм мъртъв, не!

Каквовижда:Бял саван над главата си. Изведнъж саванът се повдига. Лъвът забелязва стотици ангели, подредени в пирамида. А най-отгоре – Бог. Лъвът си дава сметка, че няма как да е цар точно в това царство.

Какреагира:Неее! Не съм мъртъв. Не съм пък! Какви са тия в тези бели роби? И какво вият? Пеят фалшиво! Това аз ще го изпея сто пъти по-добре. Имат ли диригент тези? Дайте ми микрофона!

Следтова:Ало, докторе! Видяхте ли колко бързо излязох от комата? Нали съм изключителен? Много рядко се случва човек с такава травма да оцелее. Само най-силните успяват, нали?

ДЕВА

Много чист бял тунел

След 60-часов работен “ден” Девата най-сетне се просва в безсъзнание и изтерзаната ѝ душа отлита.

Каквовижда:Носи се по безупречно чист светъл бял тунел. Мислено си набелязва какви подобрения може да се направят в тунела от бяла светлина.

Какреагира:Докато се носи, нещо започва да я човърка. “Дали ще се справят вкъщи без мен? А в работата? Сто на сто всичко ще объркат. Не, връщам се!”

Следтова:“Има мухъл на тавана. И това ми било реанимация. Трябва да повикам санитарката. Не, ще го претупа и няма да почисти като хората. По-добре аз… Ей сега ще стана. Ей сега.”

ВЕЗНИ

Я, това Христос ли е?

Духът на Везната се отделя от тялото, връща се обратно, после пак се отделя. Може би все пак да се върне, а? Отделя се…

Каквовижда:В края на тунела я чака сияйно същество, цялото изтъкано от светлина.

Какреагира:“Я, това Христос ли е? Дали ще ми даде автограф? Не, май прилича на Коцето-Калки. Ами да – с тази риза!” Така и не успява да реши дали все пак да продължи до края на тунела, така че се връща.

Следтова:Озовала се по подразбиране отново в тленната си обвивка, Везната се събужда с необяснимото усещане, че трябва да основе компания за самотни души, останали без тяло.

СКОРПИОН

Имат девет живота

Представителите на зодиакалния знак Скорпион са като котките – с по девет живота. По тази причина им се струва интересно да предизвикват смъртта и да измислят нови и нови начини да изживеят поредната среща с нея.

Каквовижда:Прекрасна стая, в която астрални същества се любят по най-разнообразни астрални начини, докато по уредбата в Рая звучи музика за секс с подпъшквания.

Какреагира:Ха, това сега Раят ли е? Интересно как е в Ада? Тези тук дали правят тройки?

Следтова:Какво става? На кой свят съм? А, пак ли!

СТРЕЛЕЦ

Колко беше интересно!

Каквовижда:Обичайния бял тунел, светлина, нежни птичи песни.

Какреагира:Душата на Стрелеца се отделя от тялото с триумфиращ смях. Най-сетне се е откъснала! Цял живот се опитва да стигне до смъртта по всякакви начини – скокове с парашут, катерене по опасни скали и инциденти всякакви. Категорично няма намерение да се връща. Сега може да научи толкова много! Има толкова много въпроси!

Накрая на астралните същества им писва от Стрелеца и някак го прилъгват да се върне в тялото си.

Следтова:Жив ли съм? Боже, колко беше интересно!

КОЗИРОГ

Озовава се в светъл офис

Каквовижда:На Козирога може да му отнеме известно време, докато осъзнае, че е мъртъв. Специално за новопостъпилите представители на знакa на оня свят има помещения, които приличат на офиси. Възрастен ангел в елегантен костюм носи на Козирога папка с надпис “Как да преуспеем в астралното пространство”.

Какреагира:Щом осъзнае, че вече не е материален, Козирогът се разстройва и отказва да приеме реалността. По тази причина бързо се връща в тялото си.

Следтова:Къде съм? Бил съм в кома. Естествено това, което видях, са халюцинации, породени от липсата на кислород в мозъка.

ВОДОЛЕЙ

Реформира Ада

Каквовижда:По ирония нестандартният Водолей получава съвсем стандартни видения. Пред него са перлените райски двери. Свети Петър дрънка приветливо с ключовете и го кани да влезе.

Какреагира:След като осъзнае, че в Рая, решенията не се вземат с консенсус и демокрация не съществува, на Водолея не му остава друго, освен да се пробва в Ада. Там поне има анархия. Започва кампания за дяволски права и свободи. На Сатаната му писва и го прокужда на земята.

Следтова:Отваря едно око, забелязва, че е обратно в тялото си и в знак на протест заспива.

РИБИ

Изобщо не забелязват

По една или друга причина Рибите едва ли забелязват, че се намират на оня свят.

Каквовижда:Това, което си виждат обикновено – странни крилати създания, летящи из облаците, безкрайни ливади, изпълнени със светлина, и хора с издължени лица и страдалчески физиономии, които им заръчват да се върнат обратно в тялото си, защото в офиса имат нужда от тях.

Какреагира:С въздишка се връщат обратно.

Следтова:Продължават си, докато не изпаднат отново в някое от онези състояния.

Източник: http://petel.bg/Kak-reagirat-zodiite-pri-sreshha-sas-smartta-__86916 "

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #923 -: Февруари 07, 2015, 11:58:20 am »
Китайски инспектор проверява класът на Иванчо. По време на часът му Иванчо постоянно се разсейвал и китаецът решил накрая да го изпита. Урокът свършил, инспекторът сe доближил до Иванчо и го попитал, за да го подиграе:
- Ти момченце, колко бащи имаш?
- Двама!
- Как така?
- Единият ме е направил, а другият ме гледа. Ами ти колко имаш?
- Ами един!
- Ааааа.....заеби ги ти тия! Не може от две яйца да си толкова жълт.

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #924 -: Февруари 07, 2015, 11:58:48 am »
Исус Христос ходи по водата - все едно по суша.
След него всичките дванадесет апостоли - и те като по суша, само Петър гази до коленете във вода.
И пита той Исус:
- Исусе, защо всички ходят като по суша, само аз газя до коленете във вода?
Исус се обърнал, погледнал го гневно, нищо не казал и продължил.
Появили се съмнения в душата на Петър и той започнал да гази още по-дълбоко. Пак се обърнал към Исус:
- Исусе, защо всички...
- Не се прави на интересен, Петре! - прекъснал го Исус. - Не виждаш ли къде е пътечката, толкова ли не можеш да ходиш по камъните като останалите?

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #925 -: Февруари 07, 2015, 01:00:27 pm »
8 декември.
Най-после започна да вали сняг! С жена ми си сипахме уиски и с часове гледахме през прозореца малките падащи снежинки. Обичам снега!

9 декември.
Събудихме се сред красив бял килим, покриващ всичко наоколо. Преместването ни тук, в Колорадо, бе най-добрата идея, която ми е хрумвала. За пръв път от години насам ринах сняг с лопата и се почувствах като младо момче. Изчистих нашата пътека и околните тротоари. Следобед мина булдозерът и затрупа отново изчистеното. Пак ринах. Какъв прекрасен живот!

12 декември. Слънцето стопи чудесния ни сняг. Съседът Боб обаче казва, че при всички случаи ще имаме "бяла Коледа" и че до края на зимата ще падне толкова сняг, че ще го намразим. Не му вярвам.

14 декември.Сняг, прекрасен сняг - цели 8 инча! Температурата падна под -20, но от студа всичко е искрящо. Стоплих се, като изринах пътеките. Следобед обаче булдозерът отново дойде и затрупа всичко. Не мислех, че ще трябва да рина толкова много, но пък скоро ще вляза във форма.

15 декември.За довечера прогнозират още 20 инча. Продадох колата и си взех джип 4х4. Изключихме фризера. Жена ми иска да взема печка на дърва, в случай че токът спре. Ама това е тъпо - все пак не сме в Аляска!

16 декември.Паднах на поледицата, докато сипвах сол по пътеките. Задникът ме боли зверски, а жена ми се хили като истеричка.

17 декември.Още е доста под нулата. Токът спря за 5 часа. Май трябваше да купя печка на дърва, но няма да го призная. Мразя, когато е права!

20 декември.Имаме ток, но навън паднаха още 14 инча от проклетата бяла помия. Цял ден ринах, защото шибаният булдозер идва два пъти. Не ми се чисти, но Боб казва, че иначе кметството ще ме глоби.

22 декември.Боб беше прав за "бялата Коледа", защото натрупа още 13 инча и няма изгледи да се стопи до август. Цели 45 минути се обличах, за да отида да рина, но точно на входа ми се приходи в тоалетната, и докато пак се събличах и обличах, останах без сили. Боб има снегорин на камиона си, но му трябва и не ще да ми го продаде, а в града са свършили. Следваща доставка - през март!

24 декември.6 инча твърд сняг. Счупих една лопата. Само да го гепя това копеле с булдозера, ще му строша главата. Мисля, че ме чака да се прибера след чистенето и веднага се появява и зарива всичко. Жена ми искаше да пеем "Мери Кристмас" и да отваряме подаръците, но бях много зает да дебна проклетото копеле.

25 декември.Честита Коледа, и нови 20 инча! Мисълта, че трябва да рина, ме подлудява. Господи, мразя снега! Дойде и шофьорът на булдозера да иска коледен подарък с цялото си нахалство! Праснах го с лопатата по главата. Жена ми казва, че имам лошо поведение. Аз пък си мисля, че е идиотка.

27 декември.Белите лайна продължават да се сипят !!! Защо ли се преместихме тук? Това бе НЕЙНА идея! Температурите паднаха под -30 градуса и канализацията замръзна.

28 декември.Стопли се до -20!

29 декември.Още 10 инча. Боб казва да си изчистя снега от покрива, за да не се срути. Ама тоя луд ли е? Не ми стига пътеката, сега и покривът!

30 декември.Покривът пропадна. Шофьорът на булдозера ме съди за 300 хиляди долара. Жена ми замина при майка си. Очакват се нови 9 инча.

1 януари.Подпалих останките от къщата. Край на чистенето!

8 януари.Толкова ми е добре с тези хапчета, дето ми дават!

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Смях
« Отговор #926 -: Февруари 07, 2015, 04:13:54 pm »
Много луди има по тоя свят  :012:

http://www.youtube.com/watch?v=TG_1BLT8T0U
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Смях
« Отговор #927 -: Февруари 07, 2015, 04:45:59 pm »
Малеее Лиле, ако имаш такава руска рода, идвам и аз да танцувам на сватбата ти :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Смях
« Отговор #928 -: Февруари 07, 2015, 04:52:53 pm »
Бях забравил какъв извор на мъдрост е "Улицата". Специален поздрав за Лили:

https://www.youtube.com/watch?v=8xGqxnstffk

 :P

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Смях
« Отговор #929 -: Февруари 07, 2015, 04:55:44 pm »
Малеее Лиле, ако имаш такава руска рода, идвам и аз да танцувам на сватбата ти :012:

После да няма изненади след събуждане?  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=95L-U5AjrjA
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui