Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 194380 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1095 -: Май 30, 2019, 10:13:32 pm »
Рени,Благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1096 -: Юни 03, 2019, 04:59:13 pm »
Рени,Благодаря!

Моля, нали ще има обратна връзка ?! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1097 -: Юни 03, 2019, 05:18:37 pm »
Моля, нали ще има обратна връзка ?! ;)
Е как ,иска ли питане!?Ако имам тази възможност,на всяка цена! :38:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1098 -: Юли 10, 2019, 12:12:16 pm »
В момента съм в период на дирекционна Венера опозиция натален Нептун.
Тъй като аспектът се отнася към взаимоотношенията, предполагам, че влизам в период на заблуда във връзката и при разпадането му ще открия очарованието на разочарованието.
В една руска книга прочетох, че при дирекции се гледа есенциалното значение на планетите (споменавам го, понеже при аспекти на и към Венера при мен се активизира финансовата тема. Любовни отношения се активират с аспекти към У5 - Нептун и Юпитер. В случая при мен се комбинират и двете теми).
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1099 -: Август 01, 2019, 09:52:48 pm »
СД Юпитер на МС - прояви се!
днес получих първата си парична награда от конкурс за поезия, лично кмета на Общината, където се провежда, ми я връчи на тържествена церемония по награждаването. 300лв  :cheer:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1100 -: Август 01, 2019, 10:03:24 pm »
Боже за СД Юпитер на МЦ ,бих очаквала нещо по-помпозно- според клишетата  :012: 300 лв е чудесна сума да си купиш нещо за кеф, но като венец на Дупитер на мецето е направо трохи в очите .Пожелавам ти още, някак по-голямо признание, световна награда, национално от по-голям мащаб ! Но за скромния или никакъв общински бюджет, отделен за поощрение на културата и духовният подем си е направо голяма изненада, честито !

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1101 -: Август 01, 2019, 10:05:51 pm »
Да и аз това мислех-искам стихотворението  :engel016:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1102 -: Август 01, 2019, 10:07:05 pm »
СД Юпитер на МС - прояви се!
днес получих първата си парична награда от конкурс за поезия, лично кмета на Общината, където се провежда, ми я връчи на тържествена церемония по награждаването. 300лв  :cheer:

Браво Акруск  :)
Имаш време докато се разпадне за още награди
Дай да прочетеме

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1103 -: Август 01, 2019, 11:26:44 pm »
СД Юпитер на МС - прояви се!
днес получих първата си парична награда от конкурс за поезия, лично кмета на Общината, където се провежда, ми я връчи на тържествена церемония по награждаването. 300лв  :cheer:

Браво, да си ги похарчиш за удоволствия и забавления, че да идва по-често музата :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1104 -: Август 02, 2019, 07:41:59 am »
Браво, да си ги похарчиш за удоволствия и забавления, че да идва по-често музата :)
Хах, точно този стих съм писала миналата пролет призори, ама нямам спомен дали съм прекалила с шоколада преди да легна  :012:
А парите ще отидат за третата ми стихосбирка, когато ѝ дойде времето, сега излизам във ваканция  :035:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1105 -: Август 02, 2019, 07:52:33 am »
 
akruks,честито признание,със здраве да им се насладиш  :38:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1106 -: Август 02, 2019, 07:54:18 am »
Боже за СД Юпитер на МЦ ,бих очаквала нещо по-помпозно- според клишетата  :012: 300 лв е чудесна сума да си купиш нещо за кеф, но като венец на Дупитер на мецето е направо трохи в очите .Пожелавам ти още, някак по-голямо признание, световна награда, национално от по-голям мащаб ! Но за скромния или никакъв общински бюджет, отделен за поощрение на културата и духовният подем си е направо голяма изненада, честито !
По-помпозно, ако е подкрепено с други помпозни аспекти, а такива няма, дори напротив- на фона на наквадратените ми светила от юлското сл. затъмнение, което ми източи енергията, срина егото и надежите, че мога да получа каквото ми се полага от бащиния дом, това събитие беше светъл лъч, макар и като бенгалски огън (близнаци), но си е хубаво да се отбележи. Тези 300лв за някои може да не са нещо голямо, но на събитието една бивша учителка-пенсионерка, просълзена ми стисна ръката да ме поздрави и сподели, че с нейните 200лв пенсия така ще си умре с мечтите да си издаде стиховете на книга. Повече пари се отделят за "Славейкова награда" в Трявна, конкурсът там е ежегоден и под егидата на Президента, преди беше 1500лв, а сега е 2500лв, но да бъдем реалисти- не се дава на случайни хора, дори да са гениални творци (като мен)  :043:

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1107 -: Август 02, 2019, 08:19:51 am »
Не се дава на случайни хора, а на който му е дадено, някаква дейност, да му е по-водеща и изявена в живота, да печели от нея, казано по народному. Ако ли не - пускат по някоя троха, потупване по рамото пред строя, тиквени медали. Талантът в някаква област, не е задължително да бъдат измерен с награди, признание, материално възнаграждение, ако не е заложен в някакъв основен житейски сюжет.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1108 -: Август 02, 2019, 08:58:39 am »
Акрукс, транзитен Уран аспектира ли ти картата ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1109 -: Август 02, 2019, 01:36:05 pm »
Акрукс, транзитен Уран аспектира ли ти картата ?
в самия край на 8д е тр Уран, на половин градус от К9 , спуска тригон към натален Уран