Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 200099 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #540 -: Юни 07, 2016, 10:36:31 pm »
Мисля, че едно от проявленията на съвпада СД Венера с нат.Слънце в 10 дом е - обновяването на гардероба. През майчинството ползвах минимално дрехи и обувки. Като се върнах на работа ми дойде импулс да внеса обновление :) Обаче очаквам да има и други изяви :)
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #541 -: Юни 07, 2016, 11:37:36 pm »
Събития може да очакваш по дома, който управлява Венера, както и по този, в който става съвпадът.Не се сещам дали не даваше отражение и по въпросите на дома, в който се намира Венера в натала.
При мен този съвпад беше изключително буквален, случи се в 9-ти дом, заедно с тр. Нептун отгоре и понеже Венера е У5, съУ 11, изкарах едно шеметно лято с близки приятели, влюбване в мъж Риби и първото ми пътешествие.Това беше най- активният период откъм събития в живота ми.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #542 -: Юни 08, 2016, 12:23:17 pm »
Корея, благодаря  :08:

При мен Венера управлява 2 и 7 дом (интерсептирани Везни), намира се в осми в натала и е във взаимна заточена рецепция с диспозитора си - той е в 7 дом.
А съвпадът е в 10 нат. дом.

Явно при мен ще иде реч за материална осигруреност и партньорства :)
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #543 -: Юни 08, 2016, 11:42:03 pm »
Какво става когато Диреционния асцедент смени знака от Риби и влезе в Лъв? Ще стана по забележим и уверен?
« Последна редакция: Юни 08, 2016, 11:45:34 pm от greg07 »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #544 -: Юни 09, 2016, 07:08:49 am »
Какво става когато Диреционния асцедент смени знака от Риби и влезе в Лъв?

Празнуваш 150-тия си рожден ден...
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #545 -: Юни 09, 2016, 08:44:04 am »
Какво става когато Диреционния асцедент смени знака от Риби и влезе в Лъв? Ще стана по забележим и уверен?

е как от риби в Лъв  ??? - или навлиза в Овен, или пък е бил в Рак и влиза в Лъв .... Каквото и да е, ще има промяна в начина, по който "излизаш" в света, може да се промени и външния ти вид.
« Последна редакция: Юни 09, 2016, 11:23:55 am от Happy58 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #546 -: Юни 09, 2016, 09:31:07 am »
А как от дева влиза в Лъв :D пълна обиколка на колелото, евала!

Промяната на дирекционния асцендент, както и на прогресивния, защото то става малко по-късно винаги води до промяна във взаимоотношенията, просто защото това е остта, отговорна за тях.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #547 -: Юни 09, 2016, 10:26:49 am »
Сори от Рак в Лъв , грешка при писането

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #548 -: Юни 09, 2016, 11:20:00 am »
Ще се отрази и на взаимоотношенията, защото и ДС ще направи ингрес  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #549 -: Юни 09, 2016, 01:26:02 pm »
Какво става когато Диреционния асцедент смени знака от Риби и влезе в Лъв? Ще стана по забележим и уверен?
Аз лично станах, защото случайно или не , това се случи по време на започване на висшето ми образование- нов град, ново обкръжение, нов живот. Беше много положителна промяна в моя живот.И про Слънцето ми си остана в Риби при това. :72:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #550 -: Юни 09, 2016, 02:22:28 pm »
Алена пак ме разкри :) да Диреционния Десцедент съвпада с Юпитер , управител 7 ми , ще се оженя за дебела жена :) Но се чудя дали ще настъпи промяна по отношение на самия мен с Ацедента в Лъв , ще се изразям директно , ще ме забелязват всички и т.н.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #551 -: Юни 09, 2016, 02:32:33 pm »
Аз по принцип коментирах, но ще погледна довечера :)

При мен имаше ингрес на СД Марс в Лъв и беше адски видимо.  Върнах се на работа след второто майчинство. Както съм била по цял ден само с детето и да се видя с някоя приятелка, горе-долу с едни и същи дрехи - да са и удобни и т.н. Така изведнъж се влях при много хора, преместиха ни в open space офис и просто си видим. Имах желание да си обновя гардероба, то просто стар нямаше .... Определено не съм останала незабелязана :)
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #552 -: Юни 09, 2016, 04:08:52 pm »
Сега разбрах същността на питането- ти държиш другите да те харесват и забелязват.
Преди да стане това, то трябва сам да повярваш в себе си, да излъчваш увереност и самочувствие, нещо, което този АЦ и дирекционно, и прогресивно дава като възможност.При смяната на прогресивния имаше повече събития при мен, дирекционния беше нещо като подготовка.
Та, ако хората не го усетят това, едва ли ще променят своето отношение към теб.
Иначе във ФБ може да си пускаш снимки на плочките и по бански, ама каква полза от лайковете на бай Станчо от Горно Нанадолнище, когато вътрешно не си доволен от себе си..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #553 -: Юни 09, 2016, 07:40:30 pm »
Аз точно това което казваш Кореа, се чудя дали ще се случи , самоувереност, усещане за стойност ако щеш  , с интегреса на Асцедента в Лъв , търсех инфо в нета основно в Английско езичните сайтове и нищо не пише ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #554 -: Юни 09, 2016, 08:38:08 pm »
При мен дирекционната Венера наскоро направи ингрес в Близнаци и се чудя дали сега ще проходя по мъже.. и само мъже ли ще са...  :043:

Съвпадът ѝ с Юпитер в 7 дом миналата година донесе празна кошница и имотна измама. Малкото щастие в съвпад с голямото = абсолютна нула на степен минус безкрайност.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui