Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 199519 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #690 -: Декември 30, 2016, 07:34:18 pm »
Някой с лични наблюдения за дир Марс опозиция нат Сатурн?
Много му треперя, а скоро ще стане точен, пък хубаво наваля сняг и ми се скара сноуборд, но безстрашието ми се е изпарило и ме е шубе да не се пречукам /мисля да се запася с всички видове протектори, не че ще сме спасят, ако трябва да става беля ;D / ;D

Сатенче, защо мислиш за злополука при опозииция?
Аз бих предположила, че ще ти се наложи да влезеш в междуличностен спор и да защитаваш своите удобство, собствено пространство, лична стойност с други хора , които могат да имат диаметрално противоположни виждания, при Марс управител на АСЦ и съУ 8Д, опозиращ от 2Д Сатурн в 8Д.
Тъй като Сатурн е У10 и е в 8Д, може да става въпрос и за твоето трудово възнаграждение.

А като написа Санти за неординарната личност, гледам че Уран наближава Венерата ти и може би такава личност е на път да се появи :)
« Последна редакция: Декември 30, 2016, 07:36:44 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #691 -: Декември 30, 2016, 07:38:59 pm »
Сетих се, имала съм опозиция на дир. Сатурн към нат. Марс, после прави съвпад и с МС. Изключително каръшки период. Опозицията с Марс беляза любовна раздяла – не поради конфликт, а поради външни обстоятелства, която тежко изживях. А преминаването през МС по дирекция беляза големи неуспехи, стагнация и нестабилно положение в професията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #692 -: Декември 30, 2016, 07:44:26 pm »
  Съвсем наскоро(12.12.2016)  дирекционно смених знаци на оси -К10 премина в Овен,а К4 съответно във Везни.За момента най-точно събитие имам по К10-подписах нов договор в същара фирма,но с доста по-висока заплата :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #693 -: Декември 30, 2016, 07:45:10 pm »
Нептуновците си ги дръжте, мерси, това си е чисто наказание  ;D

Много оптимистично гледате на астрологичната картинка, ама едва ли, щот натално не е цветущо положението с връзките, но ще се похваля, ако има нещо.

Илюзиите ми за любовта са ми се изпарили. Настройвам се да съм прагматична, тоест искам мъж, който би бил добър и отговорен баща, ама и там май няма да ме огрее, то проблемът пак е в моя телевизор.

Цитат
5+12 -таз енергия абсурдна, мечти има,мъже няма,или са обвързани, или безнадежни и все на такива попадаш
или нещо не им е наред ,или са безделници,или бездомници или  неверници,безверници,алкохолици и прочие сволач
а затова не се реализира любовта като на кино,вкарваш се в илюзии ,филм без финансова обезпеченост

Мда, нещо, такова се получава.
Или пък обикновено се оказват момини лигльовци или пълни егоисти, пък искам Мъж, не някой, който да дундуркам, а с моята мъжка карта, понятието за мъж си има стойност и тежест. А в днешно време на мъжете им е някак трудно да бъдат мъже и в комбинацията с егоизъм, безотговорност и лиготия, става мажджа с грозде, не мъж.


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #694 -: Декември 30, 2016, 07:47:46 pm »
Или пък обикновено се оказват момини лигльовци или пълни егоисти, пък искам Мъж, не някой, който да дундуркам, а с моята мъжка карта, понятието за мъж си има стойност и тежест. А в днешно време на мъжете им е някак трудно да бъдат мъже и в комбинацията с егоизъм, безотговорност и лиготия, става мажджа с грозде, не мъж.

И аз съм със същата диагноза във връзките, не си само ти така.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #695 -: Декември 30, 2016, 07:57:19 pm »
Сатенче, защо мислиш за злополука при опозииция?
Аз бих предположила, че ще ти се наложи да влезеш в междуличностен спор и да защитаваш своите удобство, собствено пространство, лична стойност с други хора , които могат да имат диаметрално противоположни виждания, при Марс управител на АСЦ и съУ 8Д, опозиращ от 2Д Сатурн в 8Д.
Тъй като Сатурн е У10 и е в 8Д, може да става въпрос и за твоето трудово възнаграждение.

А като написа Санти за неординарната личност, гледам че Уран наближава Венерата ти и може би такава личност е на път да се появи :)

Е то ако вляза в конфликт, пак може бъда контузена  ;D

Защото Марс и Сатурн нямат общо със 7-ми дом, не ми се връзва да е конфликт, на травма ми прилича.


И аз съм със същата диагноза във връзките, не си само ти така.  ;D

Тия на Луните ни се лепят, явно си мислят, че сме майка им  ;D


delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #696 -: Декември 30, 2016, 08:01:00 pm »
Е то ако вляза в конфликт, пак може бъда контузена  ;D

Защото Марс и Сатурн нямат общо със 7-ми дом, не ми се връзва да е конфликт, на травма ми прилича.

Заради опозицията - фигуративно оста АЗ-ТИ. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #697 -: Декември 30, 2016, 08:02:44 pm »
Сатин, обърни внимание, когато тр.Марс е заставал в опозиция на нат.Сатурн на всеки около 2г  - какви събития е имало. Вярно е, че отминава бързо, но се усеща. Аз в момента преживявам тр.Сатурн от МС в опозиция на нат.Марс на ИЦ. От 2 дни съм обект на заплахи от страна на мъж. Доста неуравновесен. Подадох сигнал, обмислям още мерки, предпочитам да не пиша на дълго и широко. При мен обаче - освен тази опозиция  тр. Уран беше стационарен в секстил с нат.Марс и новолунието е в сесктил с нат.Уран в 8 дом. Предвид бавния ход на Уран ... предполагам ще се занимаам с това, докато не се поотмести от точния аспект с нат.Мас :(
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #698 -: Декември 30, 2016, 08:04:01 pm »
Заради опозицията - фигуративно оста АЗ-ТИ. :)

Може да има резон, ще докладвам след няколко месеца.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #699 -: Декември 30, 2016, 08:08:47 pm »
Сатин, обърни внимание, когато тр.Марс е заставал в опозиция на нат.Сатурн на всеки около 2г  - какви събития е имало. Вярно е, че отминава бързо, но се усеща. Аз в момента преживявам тр.Сатурн от МС в опозиция на нат.Марс на ИЦ. От 2 дни съм обект на заплахи от страна на мъж. Доста неуравновесен. Подадох сигнал, обмислям още мерки, предпочитам да не пиша на дълго и широко. При мен обаче - освен тази опозиция  тр. Уран беше стационарен в секстил с нат.Марс и новолунието е в сесктил с нат.Уран в 8 дом. Предвид бавния ход на Уран ... предполагам ще се занимаам с това, докато не се поотмести от точния аспект с нат.Мас :(

Ще погледна. Сега се сещам, че при опозицията на тр Сатурн към нат Марс и аз бях подложена на заплахи, не беше особено приятно, ама нямаше последици.
Прати му някой него да го сплаши. То такива идиоти май само от бой разбират.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #700 -: Декември 30, 2016, 08:16:28 pm »
Точно това си мисля, че би било най-ефективно, но нямам никакъв контакт с такива хора. Не съм се отказала от това, но първо трябва да разбера кой точно стои срещу мен. Събирам сега информация :)
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #701 -: Декември 30, 2016, 08:19:11 pm »
Сложи му някъде картата, ако искаш, да го видим

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #702 -: Декември 30, 2016, 08:33:40 pm »
Като му науча данните - ще кача  :08:  Имам само имена и профили във ФБ и вайбър, тел. номера ... от които бълва :(
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #703 -: Декември 30, 2016, 08:45:26 pm »
Като му науча данните - ще кача  :08:  Имам само имена и профили във ФБ и вайбър, тел. номера ... от които бълва :(

Записвай разговорите, разпечатка на съобщенията и с тях в полицията.
Ако искаш да спре да звъни, обаждаш се в моб ти оператор да го блокират

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #704 -: Декември 31, 2016, 12:16:25 am »
Тази вечер се консултирах с адвокат направо да пускам жалба до прокуратурата и вече дори я написах. След празниците я пускам. Благодаря за подкрепата  :38:
Над силата е само умението да я владеем!