Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 200141 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #810 -: Април 19, 2017, 10:30:52 pm »
По един аспект, при това към неъглова куспида, не могат да се правят такива заключения. Чиста проба стъкмистика, нагласяне.

И сигурен ли си в часа на раждане, доколко прецизно е ректифициран, за да кажеш, че има дирекционен Юпитер на К12?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #811 -: Април 19, 2017, 11:05:04 pm »
Знаеш, че няма как да съм сигурен, няма и откъде да разбера.
Преди време акрукс ми беше дала данни на един човек, който се занимава и с ректификации, писах му, но така и не получих отговор. Не се и надявам, никой не е длъжен, още повече, че не съм споменал нищо за заплащане.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #812 -: Април 20, 2017, 01:32:17 am »
Знаеш, че няма как да съм сигурен, няма и откъде да разбера.
Преди време акрукс ми беше дала данни на един човек, който се занимава и с ректификации, писах му, но така и не получих отговор. Не се и надявам, никой не е длъжен, още повече, че не съм споменал нищо за заплащане.
ама ти ако си му писал тука ще има да чакаш- не е влизал човека от основаването на форума
насочих те към неговия сайт, там да му пишеш, все по някое време ще прочете съобщението, защото както става ясно от написаното за себе си- пътува, зает е с негови си дела...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #813 -: Април 20, 2017, 01:35:55 am »
Предстои и навлизане на прогр. Луна в нат. 8 дом - може би ще става дума за болести на близък и, недай си Боже, и смърт.  :017: Чел съм, че на много хора близки хора са си отишли при прогр. Луна в 8 дом или пък те са се разболяли сериозно, също така и силно намаляване на финансите. Така ли е наистина?
Вескоо, при пр. Луна в 8д забременях и родих втората си дъщеря и никой не е умирал от близките ми.

Аделина се кротна, ти почна и сериозно се замислям, дали наистина не ви облъчват в Пловдив  :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #814 -: Април 20, 2017, 08:37:08 am »
ама ти ако си му писал тука ще има да чакаш- не е влизал човека от основаването на форума
насочих те към неговия сайт, там да му пишеш, все по някое време ще прочете съобщението, защото както става ясно от написаното за себе си- пътува, зает е с негови си дела...
Аз там му писах. Дано да го е получил, да не е станало нещо по ретро Меркурий.
Иначе за облъчването, показвали са ми устройство, разположено на покрива на хотел Тримонциум (макар че отдолу почти не се вижда нищо), така че може и да имаш право.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #815 -: Април 20, 2017, 10:39:23 am »
Акрукс,  :012: :012: :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #816 -: Април 21, 2017, 10:13:30 pm »
Загледах се, че К9 по дирекции ми е точно върху нат.Меркурий на К11. Би следвало да усещам, като вибрация, влияние, събитийност, но в момента нямам нещо конкретно, което да посоча. Може би меркуриево оцветяване на 9 домните теми или влияние от 11 дом.

Има време да се изяви, но пикът е сега. Много точно проявление имах по съвпад на СД К5 с нат.Луна - няколко секунди разлика. Затова и сега очаквам да има събитие.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #817 -: Април 22, 2017, 12:24:23 am »
Много точно проявление имах по съвпад на СД К5 с нат.Луна - няколко секунди разлика.
Какво?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #818 -: Април 22, 2017, 12:31:40 am »
Първа бременност. Преди това не съм имала случайни или желани бременности. Беше първо съзнателно непазене и в резултат на това - първа бременност.

Луната ми е на 17:53:08, а К5 по дирекции е била на 17:59:49. И други показатели има - Венера по дирекции на МС, и т.н. да не разводнявам. При Венера - аспектът е точен при сключването на брак. Меркурий по дирекции и той участва.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #819 -: Април 22, 2017, 12:49:00 am »
Първа бременност. Преди това не съм имала случайни или желани бременности. Беше първо съзнателно непазене и в резултат на това - първа бременност.

Луната ми е на 17:53:08, а К5 по дирекции е била на 17:59:49. И други показатели има - Венера по дирекции на МС, и т.н. да не разводнявам. При Венера - аспектът е точен при сключването на брак. Меркурий по дирекции и той участва.
Това веднага щях да кажа, че дир венера на МС я дават за брак
нНа голямата дъщеря предстои след по-малко от градус дир Венера да е точно на МС, засега нейният дългогодишен приятел не дава признаци да ѝ иска ръката официално, но може да я изненада с годежен пръстен като приключи докторантурата, ще видим... Малката роди без брак, дир. К11 върху Марс У5 в 12д, дир Венера на К11, обаче пр. Юпитер наближава точен съвпад с МС, та може да се излъже да узакони връзката  :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #820 -: Април 22, 2017, 06:09:00 pm »
Това веднага щях да кажа, че дир венера на МС я дават за брак

Не винаги. При съвпад на СД Венера с МЦ загубих двама мъже - единият почина, с другия се разделихме. Имах мого други показатели в картата, говорещи за това и Венера на К10 не го предотврати.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #821 -: Април 22, 2017, 06:10:20 pm »
Не винаги. При съвпад на СД Венера с МЦ загубих двама мъже

При теб в радикса е в съвпад със Сатурн, нали? Или Марс участваше в такъв съвпад? За Венера не се сещам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #822 -: Април 22, 2017, 06:13:58 pm »
Венера е принципно неаспектирана. Марс е в съвпад със Сатурн в Телец - венерин знак.
Всъщност, Венера е в лъчите на Слънцето.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #823 -: Април 22, 2017, 06:24:53 pm »
Много интересно, все някъде трябва да има обяснение.

И моята е в лъчите и не е чак толкова зле аспектирана. Но по дирекция в съвпад с Юпитер в 7 дом донесе неочакван съдебен процес вместо сериозна връзка, брак или поне кратка любовна авантюрка. Това официално сложи край на "роднински" отношения, доброволно прекъснати от мен по–рано. Насреща стояха само имотни интереси, не беше искрено тяхното отношение.

Докато дирекционният съвпад на Венера с ДС беляза година на по–сериозни отношения. В смисъл на по–дълготрайни. Впоследствие разбрах, че не са били чак толкова сериозни и не е имало такива намерения. Сега още се правят опити да ми се хвали въпросната "стока" /с изтекла давност за мен/, как се харчела сред жените като топъл хляб, но нали не съм сляпа и гледам малко по–глобално.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #824 -: Април 22, 2017, 06:35:04 pm »
Два градуса по-късно, Венера ингресира в Близнаци и ми донесе връзка, доста по-различна от другите и постави доста от схващанията ми за взаимоотношенията на преразглеждане. По транзити тогава Уран застана върху натална Венера.
СД Венера ми е донесла брак при съвпада си с натален Сатурн, У5 дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми