Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 200588 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1155 -: Декември 28, 2020, 08:34:17 pm »
Какво се е случило когато дирекция Венера е направила съвпад с натален Марс в моята карта,след като се твърди ,че се гледа само естеството на планетите?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1156 -: Декември 29, 2020, 06:45:47 am »
Дирекция Слънце съвпад Нептун ,ще направи ли човек по-разсеян,романтичен,или по-голям лъжец?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1157 -: Декември 29, 2020, 02:50:15 pm »
Аз изобщо не мисля най- лошото, не обичам да се програмирам така.
Преди три месеца станах законен собственик на жилището, в което живея- това също е Сатурн на ИЦ, разбира се, имаше и транзитна и соларна подкрепа .
Напролет съм замислила основен ремонт, всичко , което имам като спестявания, ще отиде там.
Та, варианти много, но само времето ще покаже кога, къде, как.
Благодаря за включването на всички!
Честито за жилището, може и дъщерята да стане собственик на жилището, в което живее или да си купи ново- сега, засега е на нейния мъж, който беше обещал да ѝ го прехвърли като се върне в бг, но така и не се върна... замина за седмица, а седмицата стана половин година вече, никой не знае какво го чака зад ъгъла
Натално има Козирог заключен във 2д и Водолей на К3, Сатурн е в нулев градус на Водолей, цикълът Сатурн-Юпитер сега попадна над него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1158 -: Декември 30, 2020, 02:19:31 pm »
Какво се е случило когато дирекция Венера е направила съвпад с натален Марс в моята карта,след като се твърди ,че се гледа само естеството на планетите?
ами аз забременях и родих момиче при този аспект, като освен с Марс дир Венера е съвпадала с Нептун- художничка  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1159 -: Декември 30, 2020, 02:22:33 pm »
Дирекция Слънце съвпад Нептун ,ще направи ли човек по-разсеян,романтичен,или по-голям лъжец?
или ще бъде лъган, както се случи при мен
но все пак при мен този аспект вървеше заедно с дир Слънце съвпад Марс

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1160 -: Декември 30, 2020, 06:34:52 pm »
Какво се е случило когато дирекция Венера е направила съвпад с натален Марс в моята карта,след като се твърди ,че се гледа само естеството на планетите?
ами аз забременях и родих момиче при този аспект, като освен с Марс дир Венера е съвпадала с Нептун- художничка  :)
Еха......аз пък си нараних пръста и се наложи да ми режат част от нокътя отдолу,цяла година сменях превръзки,защото забираше.Марс у12,Венера у6.Започнах да се интересувам от астрология по това време(2014г).Съвпадът е на к12.
« Последна редакция: Декември 30, 2020, 06:45:23 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1161 -: Март 08, 2021, 07:08:05 am »
Дирекционна Луна на к7 в мъжки хороскоп?Идва от 5ти дом,управлява 8ми.Идеи някакви,че освен раждане/смърт ,друго не ми хрумва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1162 -: Март 08, 2021, 03:15:08 pm »
Дирекционна Луна на к7 в мъжки хороскоп?Идва от 5ти дом,управлява 8ми.Идеи някакви,че освен раждане/смърт ,друго не ми хрумва.
е-е, къде търсиш смърт на ДС
- ЛЮБОВ И БРАК;
- повишена възприемчивост в партньорските отношения;
- нестабилност, ПРОМЕНИ в брака;

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1163 -: Март 08, 2021, 03:44:14 pm »
Сафо, при този аспект, начало на грижи около близък, за който краят беше въпрос на време. При дир. Луна с Марс- събитието се случи. Да, 7 ми е свързан със смъртта, края. Запознах се  с човек, с който имахме доста голяма разлика във възрастта, доста емоционален период. Първи стъпки в  " най-веселата" фаза от живота на жената.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1164 -: Март 09, 2021, 04:59:57 am »
Благодаря Акрукс,Рени.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1165 -: Юни 01, 2021, 10:24:49 pm »
Гледам си дирекциите от известно време и освен, че по транзити нещата никак не са добре и прогресивна Луна У4 вече е в 7-ми градус на дева и се е запътила към Сатурн У9, У10, виждам, че по дирекции не e лекo и очаквам събитие. Дирекционният AC е върху натален Марс У7, У12, дирекционен Марс скоро ще бъде в точен съвпад с натална Венера У1, У6, дирекционнен Нептун съуправител 11-ти е на MC, което значи, че скоро и дирекционен 8-ми ще съвпадне с куспидата на 10-ти. Отделно Юпитер У8 е в критичен 29-ти градус и се кани да смени дом и знак. Плутон и Уран са също на градус от точен аспект с MC, а самият дирекционен MC е в съвпад с ЮЛВ. Затъмненията ми през последната година бяха по оста 2-8. Няма да ме бъде, нали?  ???
Използвах един калкулатор, който уж определи, че Хилег ми е Асцендентът, Алкокоден - Венера, а Алмутен - Юпитер, но не знам как да изчисля планетата Анарета. ::)
« Последна редакция: Юни 02, 2021, 03:20:38 am от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1166 -: Юни 02, 2021, 06:44:30 am »
guapa 79,а забеляза ли дирекция Сатурн в плавен аспект с к11/к5?Когато моя дирекционен асц е минал в рак-омъжих се,смених местоживеене(придобих имот),родих.
Луната по дирекция в овен е плавен аспект към лъвските планети.Дирекция Меркурий у2 ,съуп.5ти дом съвпад Сатурн у10,у11 дом0ве.Може да се наложи да поемеш някакви отговорности,мрачни мисли,покупка/вложение.Нептун на к10,при родител събитие(не лошо непременно).Смяна на статус.
Нептун на к10 е възможно интересът ти към езотериката да се засили,много мътна планета.Художествените ти таланти да са на показ.Изява.Родител може да се пенсионира.Събитие при сестра заради дирекция Меркурий съвпад Сатурн.При съседи.
« Последна редакция: Юни 02, 2021, 07:44:13 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1167 -: Юни 02, 2021, 09:11:17 am »
При мен тази година дирекционния асцедент сменя знак - минава във везни. Следващите две години прогресивна венера тръгва директна, прогресивен марс сменя знак - минава на 0 овен. Прогресивния десцедент ще направи съвпад с натално слънце и квадрат с луната.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1168 -: Юни 03, 2021, 12:30:37 am »
Ако часът ми на раждане е верен, съвсем скоро ми предстои точен тригон на дир. Слънце към нат. Дсц. Това би ли могло да донесе брак? 8) Не, че съм в връзка де  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1169 -: Юни 03, 2021, 06:05:29 am »
Ако часът ми на раждане е верен, съвсем скоро ми предстои точен тригон на дир. Слънце към нат. Дсц. Това би ли могло да донесе брак? 8) Не, че съм в връзка де  ::)
Новак,за брак оста 1/7 ,4/10 домове.Нали е промяна на статус.
При мен дирекция МЦ квадрат 1/7 домове.Дирекция Сатурн у10 ,сменя знак.Дирекция асц/дсц-сменя знак.Меркурий у1 по дирекция съвпад Слънце в 10ти.Дирекция Юпитер у7 съвпад дсц.Прогресивна Луна ,(натално е в 1ви дом) тригон МС.Транзитен Плутон съвпад ДЦ.Транзитен Марс съвпад АС.Уран съу.МЦ по дирекция съвпад Юпитер у7.
Виж колко много показатели.