Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 199444 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #150 -: Март 20, 2015, 10:04:21 am »
у7 не участва, к7 с луна го изпуснах без да искам, луната е у11 в трети, не е съвсем очевидно
А за меркурий у1, у10 написах първо, как така не съм го споменала...?
Както и да е, има си тема за експерименти, щом мислиш, че всичко е очевидно, ще сложа въпрос там :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #151 -: Март 20, 2015, 11:14:09 am »
Папи, може ли данни на лични, да видя какъв е този брак?

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #152 -: Март 20, 2015, 02:23:38 pm »
Здравейте! Всичко е с главата надолу, поне в моята глава! Загубих почва под краката си.  На какво се дължи - отношения, работа, деца, приятели - като че ли по-скоро вътрешни са ми проблемите. Но загубих нещта, в които вярвах и които имаха смисъл за мен. И сега си искам старите неща обратно. В реалността всъщност всичко е наред. Но се появиха и здравни проблеми - инциденти и друг проблем, абсолютно изневиделица за супер кратък период. Благодаря ви! 

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #153 -: Март 20, 2015, 02:31:50 pm »
И откога е така?
За един ден-по новолуние в риби-двама участника стелиум в дева, интересна работа

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #154 -: Март 20, 2015, 02:35:52 pm »
От известно време, не е моментно. Прогресира и като че ли сега е пикът. И тъй като осъзнавам, че повече накъде няма, полагам големи усилия, но уви ... трудна е реалността

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #155 -: Март 20, 2015, 03:25:59 pm »
Лейди, то си има показатели за такова състояние, ама като ти ги кажем, това как ще ти помогне .... поне аз за момента не знам какъв съвет да дам.

- Имаш тр Нептун в 6 дом, съвпад с натален ЮЛВ, куинконс Луна,
- дир Уран квадрат нат Слънце и Асц, съвпад ИЦ, а дир Нептун в тригон към същите
- прогр Нептун ти е в квадрат към нат СЛВ - това е много дълга прогресия и си заслужава по-основно проучване

Ако се заровим още, сигурно ще открием и други неща. Въпросът е, като ги знаем, какво следва ....

Обаче сега тр Уран като навлезе в 17-18 гр ще засегне доста от картата ти и ще има много случки - като заря :) - и при мен е така и чакам да видя, какво ще е :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #156 -: Март 20, 2015, 03:50:56 pm »
По-вероятно просто пр луна в скорпион да не ти понася

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #157 -: Март 20, 2015, 04:21:32 pm »
Лейди, то си има показатели за такова състояние, ама като ти ги кажем, това как ще ти помогне .... поне аз за момента не знам какъв съвет да дам.

- Имаш тр Нептун в 6 дом, съвпад с натален ЮЛВ, куинконс Луна,
- дир Уран квадрат нат Слънце и Асц, съвпад ИЦ, а дир Нептун в тригон към същите
- прогр Нептун ти е в квадрат към нат СЛВ - това е много дълга прогресия и си заслужава по-основно проучване

Ако се заровим още, сигурно ще открием и други неща. Въпросът е, като ги знаем, какво следва ....

Обаче сега тр Уран като навлезе в 17-18 гр ще засегне доста от картата ти и ще има много случки - като заря :) - и при мен е така и чакам да видя, какво ще е :)

Помага мъничко. Да не се тормозя и да отпусна контрола. Явно всичко, което се случва има смисъл. Излишно е да се бяга, няма да надвия над нищо този път. 

Благодаря ти!

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #158 -: Март 20, 2015, 04:23:55 pm »
По-вероятно просто пр луна в скорпион да не ти понася

И това е на 100 % вярно. Няма такава луна! То са обсесии, то са чудеса. То просто не съм аз! Чакам го Стрелеца като спасение!
Тая скорпионска луна не остави нищо от девата, абсолютно нищо. Направо им съчувствам на хората с такава рождена луна, ще проявявам повече разбиране вече, едва ли им е лесно ...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #159 -: Март 20, 2015, 04:42:58 pm »
И това е на 100 % вярно. Няма такава луна! То са обсесии, то са чудеса. То просто не съм аз! Чакам го Стрелеца като спасение!
Тая скорпионска луна не остави нищо от девата, абсолютно нищо. Направо им съчувствам на хората с такава рождена луна, ще проявявам повече разбиране вече, едва ли им е лесно ...

Това пък вероятно е така, защото марс натално ти е в рак, там не е много цъфнал, а луната няма аспекти от досатурновите и в лъв, където не й е най-яко, не че нещо особено

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #160 -: Март 20, 2015, 08:44:09 pm »
Точно тази седмица , Дирекционния Хирон който натално ми е в 12 дом прави квадрат с Марс управител 6 ти в 10 ти и най-важното Уран управител 9 , разположен натално в 6 ти дом прави точен съвпад с върха на 8 ми дом ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #161 -: Март 20, 2015, 08:46:04 pm »
Да не би това да е края на живота ми? освен това Сатурновия ми възврат управител 8ми е в 6 ти дом ... Много е замесен 8 ми дом , може би ще умра?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #162 -: Март 20, 2015, 09:13:16 pm »
Точно тази седмица , Дирекционния Хирон който натално ми е в 12 дом прави квадрат с Марс управител 6 ти в 10 ти и най-важното Уран управител 9 , разположен натално в 6 ти дом прави точен съвпад с върха на 8 ми дом ...
Да не би това да е края на живота ми? освен това Сатурновия ми възврат управител 8ми е в 6 ти дом ... Много е замесен 8 ми дом , може би ще умра?
Грег,разрева ме от смях.  :D
Това затъмнение в северна Европа бая те е облъчило с величието си.   :19: :012: :38: Според мен Хирон квадрат с У6 и У10 ще те сгърчи от работа.  :)
У8 =на Плутон,той освен,че чисти и принуждава да се расте и постига. 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #163 -: Март 20, 2015, 09:16:11 pm »
Нептун не обича да бачка,та нищо чудно да ти се стори като умиране.  :043: :043: :043: :043: :043: :043:  :19:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #164 -: Март 20, 2015, 09:23:56 pm »
честно да ти кажа точно сега наистина ми се изгърбва от работа. Даже работя тука доброволно в един комюнити център да помогам на хора с проблеми. Помогам в кухнята и поправям разни неща , водя им счетоводството ... за да запълвам дните ... но толкова ми се работиии истинска работа, имам чувството , че имам енергия вси4ко да свърша , че и отгоре...
« Последна редакция: Юни 03, 2015, 03:54:50 pm от greg07 »