Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 199557 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #165 -: Март 20, 2015, 09:25:41 pm »
Мечето е много важно , не се гъбаркайте с него. Бамсе се казва и е Шведко мече , нещо като Попай моряка , като яде мен става силно и прави чудеса , герой е в соц-шведски комикс... има скрито послание. Бамсе , най-силното мече на света.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #166 -: Март 20, 2015, 09:28:57 pm »
честно да ти кажа точно сега наистина ми се изгърбва от работа. Даже работя тука доброволно в един комюнити център да помогам на хора с проблеми. Помогам в кухнята и подправям разни неща , водя им счетоводството ... за да запълвам дните ... но толкова ми се работиии истинска работа, имам чувството , че имам енергия вси4ко да свърша , че и отгоре...
Хирон е лечител и в квадратурите ти към Марс и Уран ще ти излекува/активира тези планети,защото до сега не си използвал капацитета им.Т.е. ще придобиеш самоувереност,агресия....по Марс и независимост,бунт по Уран.Добрите и лошите качества на планетите са полезни и трябва да се овладеят за различни моменти.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #167 -: Март 20, 2015, 09:32:13 pm »
Дано да дойде момента , толкова искам точно това,енергията в мен имам чувството , че ще изригне , но няма събитие и няма събитие (м*ма му стара)... имаше една тема преди време всичко прекрасно ама събитие няма , май трябва да се присъединя там.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #168 -: Март 20, 2015, 10:07:14 pm »
Да не би това да е края на живота ми? освен това Сатурновия ми възврат управител 8ми е в 6 ти дом ... Много е замесен 8 ми дом , може би ще умра?
Не си мисли глупости! При мен нали беше в 8 дом, а Сатурн ми е У12. Да не би да умрях?
Ще има събития, потрай, явно някои неща се случват след възврата.

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #169 -: Март 21, 2015, 10:09:51 am »
честно да ти кажа точно сега наистина ми се изгърбва от работа. Даже работя тука доброволно в един комюнити център да помогам на хора с проблеми. Помогам в кухнята и подправям разни неща , водя им счетоводството ... за да запълвам дните ... но толкова ми се работиии истинска работа, имам чувството , че имам енергия вси4ко да свърша , че и отгоре...

ами ти с тези си дейности напълно изпълняваш Хирон/Марс/Нептун ... буквално ....

Но ... Уран на К8 - това вече е нещо друго - това си струва да го помислиш и да му се отдадеш съзнателно. Темата се допълва и от дир Сатурн на Десц.
« Последна редакция: Март 21, 2015, 10:20:01 am от Happy58 »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #170 -: Март 22, 2015, 06:11:30 pm »
Имам въпрос , някой наблюдавал ли е дали Дирекционните Върхове на домовете дават събития или отбелязват тона на живота, вземате ли ги в предвид?

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #171 -: Март 23, 2015, 08:32:24 am »
Имам въпрос , някой наблюдавал ли е дали Дирекционните Върхове на домовете дават събития или отбелязват тона на живота, вземате ли ги в предвид?

Грег, защо не направиш едно изследване на собствената си карта - виж как в нея се държат дирекционните върхове. Книжката за символичните дирекции изучил ли си я?

Само пример - през изминалата година (и аз няколко пъти го пиша това тук във форума) дир К8 беше в съвпад със Сатурн (У7, на МС) - събитие: операция на зъбите и трансформация на партньорство и отношение към работата ми - и трите по тежък, много тежък начин, но пък след това си като къпан :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #172 -: Март 23, 2015, 09:10:03 pm »
Само за да оставя бележка, без връзка с горните: съвпад на дир планета с натална в лош статус води до кофти проявления

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #173 -: Март 23, 2015, 10:27:29 pm »
Papy, ако липсват планети с добър  статус в натала, тогава ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #174 -: Март 23, 2015, 10:39:17 pm »
Хепи , коя е тази книжка , която цитираш , видях , че на няколко пъти я спомена.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #175 -: Март 23, 2015, 10:40:02 pm »
Само за да оставя бележка, без връзка с горните: съвпад на дир планета с натална в лош статус води до кофти проявления

Съгласна съм. Вчера забелязах, че дирекционния ми меркурий е съвпад със слънцето. Слънцето ми в натала е добре ситуирано, но статуса на мерка не е от най-цветущите, съответно доста нерви и напрегнат период. Но то и една камара др транзити и прогресии играят роля.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #176 -: Март 23, 2015, 10:45:40 pm »
Papy, ако липсват планети с добър  статус в натала, тогава ?!?  ;)

За да оцелее и живее човечето, все нещо пази живеца :)
Някои съдби са по-тежки, не може да се отрече. Но и другото е вярно, колкото и да е хубава картата, все някое неприятно събитие има
Въпросът е какво се случва при смесени индикации

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #177 -: Март 23, 2015, 11:08:01 pm »
А отговорът е някъде между  символичните дирекции и реалността. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #178 -: Март 23, 2015, 11:15:26 pm »
А отговорът е някъде между  символичните дирекции и реалността. ;)

Как "между"? Отговорът винаги е в реалността, когато опре до дирекции
За разлика от прогресиите

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #179 -: Март 24, 2015, 03:07:20 am »
Марс 11* Овен полуквадрат Венера  26 * Телец  в натална карта , какво проявление се очаква за натива на 45 г.  ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“