Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 69461 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #240 -: Март 30, 2018, 04:21:38 pm »
Хепи, тя наистина не е влязла, а е анаретна , но аз я вкарах в Телец. :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Възврат на Венера
« Отговор #241 -: Март 30, 2018, 04:27:18 pm »
Венера влезе в Телец и диамантите, принцовете  възбудиха интереса.  :)

Астрологията няма  за цел и не може да ни свързва с някого, с когото ни е писано, тя показва модела, на който реагират нашите способности и желание за връзка и съюз. Може да е колкото полезна с анализата си, толкова и вредна, ако не синхронизира с потребностите към дадения момент като време. Наблюдавам, че точно хората, които са/сме с наранени, не добре поставени Венера и Луна, конкретно в женска карта, най- силно се противопоставяме на астрологичните насоки в тази сфера или ако отвън ни посочат слабостите, дадат ни съвет. Трудно ни е да приемем, че трябва да положим известни усилия, за да се случват нещата по аналогиите на Венера, защото по естествен начин е показано в картата, че няма как да придобием усещане за равновесие, благосъстояние, удовлетворение, че сме привлекателни, отворени да бъдем харесвани, да ни оценяват, да бъдем желани и обичани. Ето сега предстои тригона Венера-Марс от техния цикъл, като и двете планети са съответно на трон и в екзалтация, колко от нас ще реагират на тази събитийност ?!?


Е точно това ме вбесява, като започнат да дават акъл, че трябва да положиш усилия, точно там, където нещата, ако се случват с "насилие", не са оферта- всяка друга нужда може да бъде задоволена изкуствено, но няма любов насила, ще бъде измислица.

Рени на какви танци се записа, по двойки ли  :)

И аз щях да ходя на балет, ма случайно се озовах в боксовата зала, та вместо балет, бокс  ;D
 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #242 -: Март 30, 2018, 04:36:07 pm »
Хепи, тя наистина не е влязла, а е анаретна , но аз я вкарах в Телец. :012:
в картата на Пълнолунието утре току-що е влязла в телец

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #243 -: Март 30, 2018, 04:36:28 pm »
Е точно това ме вбесява, като започнат да дават акъл, че трябва да положиш усилия,

Венера не се вбесява, ако го прави нещо й куца, тя се наслаждава. И аз така реагирах  и пак реагирам, но това още веднъж потвърждава подчертаното. Влюбването е спонтанен процес, любовта- не, както и връзките. Не го приемай като съвет, такива са фактите и аз се опъвам все още, макар че е глупаво. :)

На салса и бачата, Сатин, но ми казаха, че съм повече за пасо добле. :012:
Аз съм била 14 г в спортната зала, сега е време да се науча на Венера, Марс си го знам.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“


Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Възврат на Венера
« Отговор #245 -: Март 30, 2018, 05:12:04 pm »
На салса и бачата, Сатин, но ми казаха, че съм повече за пасо добле. :012:
Аз съм била 14 г в спортната зала, сега е време да се науча на Венера, Марс си го знам.

Или Фламенко   :)


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възврат на Венера
« Отговор #246 -: Март 30, 2018, 05:22:27 pm »
За танци се чудех и аз – много ги обичам и е нещо, в което наистина си ме бива, но големите разстояния и неудобният градски транспорт ме отказват, засега. Спре ли да ти се излиза от къщи, остаряваш.  ;D

Венера още е в Овен – за латино танци си говорим. Утре като навлезе в Телец, ще го обърнем пак на диаманти. Или на манджи.  :012:
« Последна редакция: Март 30, 2018, 05:25:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #247 -: Март 30, 2018, 05:27:00 pm »
Спре ли да ти се излиза от къщи, остаряваш.  ;D

Не, всеки има  транзити към водните домове, Пр .Луна във воден знак, трудни аспекти към Луна по някое време... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Възврат на Венера
« Отговор #248 -: Март 30, 2018, 05:29:16 pm »
Всичко не, ама докато се обличате в нежно бежово и светло кафяво, стоите си вкъщи и не знаете как да играете на боулинг, шансовете клюнят към минусови, но пък със сигурност може да попаднете на пощальона или инкасатора :) това вече ще да е една късметлийска венера
Можем да сме забележими и в нежно бежово и светло кафяво. ;) ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възврат на Венера
« Отговор #249 -: Март 30, 2018, 05:35:26 pm »
Много хубави чорапки, кокетни.  :)

Днеска голям смях – минавам по една от централните улици /широк център/ и виждам табела "Бутик Шик – Дрехи втора употреба". Нямам нищо против секънд хенда, но бутиковото наименование просто ме уби.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Възврат на Венера
« Отговор #250 -: Март 30, 2018, 05:38:45 pm »
Ако болшинството е с червени рокли, пастелните нюанси ще се набиват на очи.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възврат на Венера
« Отговор #251 -: Март 30, 2018, 05:42:18 pm »
Или умело съчетана и подбрана цветова гама, което е рядкост наистина.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #252 -: Март 30, 2018, 05:43:54 pm »
Сафо, тук забележителна е само фльонгата и краката, бежАвото- не.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #253 -: Март 30, 2018, 05:45:20 pm »
Ако болшинството е с червени рокли, пастелните нюанси ще се набиват на очи.  :012:

Червената рокля не е( предназначена) за болшинството.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Възврат на Венера
« Отговор #254 -: Март 30, 2018, 06:01:19 pm »
Сафо, тук забележителна е само фльонгата и краката, бежАвото- не.  ;)
Харесвам синьо,Венера в риби. :),на забележителни крака всичко се забелязва. :)