Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 69340 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възврат на Венера
« Отговор #225 -: Март 29, 2018, 07:19:47 pm »
Язък за новите черни гащи, ще ги види само инкасаторът  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Възврат на Венера
« Отговор #226 -: Март 29, 2018, 07:38:31 pm »
А ако жевееш в смотан град дето няма боулинг, къде да си фръцкам червените рокли/ обувки/шорти :D

Точно така-това е есенцията :)
Търси се подходящо място за фръцкане на червените рокли. Просто стоят добре до диаманти :)
Бежово и т.н. измити цветове могат да си позволят разни принцеси, графини и друг елит. За да те забележат в масата, трябва да си забележителен. Иначе то тоа принц с микроскоп и енциклопедия трябва да ходи (ма май не правят така)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #227 -: Март 29, 2018, 11:33:39 pm »

А нежно бежово и светло кафяво някакъв дрескод ли е?  :017:
  може да ме е видяла с новия блейзер , че се пуснах в клюкарника с него, минути след като го взех, и се отбелязах в мола във Wörgl  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Възврат на Венера
« Отговор #228 -: Март 29, 2018, 11:51:56 pm »
  може да ме е видяла с новия блейзер

Че на теб нали не ти търсим мъж?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #229 -: Март 30, 2018, 12:26:34 am »
Че на теб нали не ти търсим мъж?
ама вие за мъже ли сте писали, аз мислех за дрешки и понеже днес си самоподарих бързах да се похваля... изкарах две надници  в хотела на зетя

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Възврат на Венера
« Отговор #230 -: Март 30, 2018, 01:07:48 am »
Всичко не, ама докато се обличате в нежно бежово и светло кафяво, стоите си вкъщи и не знаете как да играете на боулинг, шансовете клюнят към минусови, но пък със сигурност може да попаднете на пощальона или инкасатора :) това вече ще да е една късметлийска венера

А врели некипели  :) Ако ще да си облечен в на баба си дрехите и с лупи десети диоптер, ако имаш късмета да срещнеш правилният човек в подходящо време и ти си подходящ за него, ще ти се случат нещата. Ако ли не, и най-ярко червената рокля да си сложиш, ще е без особено значение. Не говорим за връзка на всяка цена, при огромен брой компромиси, заради удобство, сигурност, от самота,  щото ти изтича времето и т.н., тоест връзка не защото си наистина влюбен в този човек и искаш да бъдеш с него, заради самия него, а не някакви други причини. И какво ако всички те забелязват, ако не е времето да срещнеш Мъжа...
Покрай мен нали ги гледам, то ходят по уредени срещи, по бързи срещи, по барове, безразборен секс,  други се хващат от отчаяние с всеки, който им стане симпатичен и на първата среща се размечтават за сватба, и какви ли не други насилствени опити да срещнат любовта, а то не става и не става. Или пък го срещаш, ама обстоятелствата не позволяват да сте заедно или пък ти не си неговата Жена... Няма никакво значение какъв си, как се обличаш и какво правиш, ако му е време ще стане, ако не-няма. Това е, трябва да се срещнат подходящите хора с подходящият момент, на сила хубост не става.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Възврат на Венера
« Отговор #231 -: Март 30, 2018, 02:01:19 am »
Таймингът е важен, червената рокля е важна, да се познаваш е важно, да имаш късмет е важно. Нито без едно не може, и не, с 8-ми диоптър, по скъсана нощница вкъщи няма да стане. А срещите са ефективни понякога, както и сайтовете за запознанство.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Възврат на Венера
« Отговор #232 -: Март 30, 2018, 08:58:43 am »
Светът е малък за хора, които животът иска да срещне. Представате си как някоя жена е стигнала до сериозна връзка, сключване на брак, без да се е допитала преди това до астролог, бъкел не разбира от астрология, нито я интересува, за да има идея какъв й е периода и да ходи по това време с червена рокля или перо в ...
« Последна редакция: Март 30, 2018, 09:00:23 am от starinthenightsky »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Възврат на Венера
« Отговор #233 -: Март 30, 2018, 09:14:54 am »
Ставаше дума за принцовете и диамантите. Тя може да не ходи с перо и червена рокля, и ще трябва да се задоволи с водопроводчика, или механика, или друг там. Ама ако има претенции, че е голямата работа, пък всъщност по нищо не може да се познае, то и няма да се познае, животът вече е много динамичен за дълбоко вглеждане и философски анализи. Тях тя може да си ги позволи чак после, след големия късмет на петата-шестата среща. Това е в сила и за мъжете, много жени си търсят половинка, много мъже си търсят половинка, но не се намират. Защо? Защото много очакват и малко предлагат. Така е и с пазара на труда. Да знаеш английски вече е нищо, да си завършил елитна гимназия и добър университет-също, пълно е с млади безработни адвокати.
Астролог не ти трябва, освен да те успокоява защо не става, въпреки че правиш всичко правилно, да ти даде надежда, че еди-кога-си ще потръгне.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Възврат на Венера
« Отговор #234 -: Март 30, 2018, 09:29:23 am »
Ставаше дума за принцовете и диамантите. Тя може да не ходи с перо и червена рокля, и ще трябва да се задоволи с водопроводчика, или механика, или друг там. Ама ако има претенции, че е голямата работа, пък всъщност по нищо не може да се познае, то и няма да се познае, животът вече е много динамичен за дълбоко вглеждане и философски анализи. Тях тя може да си ги позволи чак после, след големия късмет на петата-шестата среща. Това е в сила и за мъжете, много жени си търсят половинка, много мъже си търсят половинка, но не се намират. Защо? Защото много очакват и малко предлагат. Така е и с пазара на труда. Да знаеш английски вече е нищо, да си завършил елитна гимназия и добър университет-също, пълно е с млади безработни адвокати.
Астролог не ти трябва, освен да те успокоява защо не става, въпреки че правиш всичко правилно, да ти даде надежда, че еди-кога-си ще потръгне.

Това е следствие от конюктурата, не зависи от това дали даден човек е кадърен или не. Гинка от Пазарджик да не би да е от най-хубавите или от най-умните, къде е завършила?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Възврат на Венера
« Отговор #235 -: Март 30, 2018, 10:37:22 am »
Ставаше дума за принцовете и диамантите. Тя може да не ходи с перо и червена рокля, и ще трябва да се задоволи с водопроводчика, или механика, или друг там. Ама ако има претенции, че е голямата работа, пък всъщност по нищо не може да се познае, то и няма да се познае, животът вече е много динамичен за дълбоко вглеждане и философски анализи. Тях тя може да си ги позволи чак после, след големия късмет на петата-шестата среща. Това е в сила и за мъжете, много жени си търсят половинка, много мъже си търсят половинка, но не се намират. Защо? Защото много очакват и малко предлагат. Така е и с пазара на труда. Да знаеш английски вече е нищо, да си завършил елитна гимназия и добър университет-също, пълно е с млади безработни адвокати.
Астролог не ти трябва, освен да те успокоява защо не става, въпреки че правиш всичко правилно, да ти даде надежда, че еди-кога-си ще потръгне.

Претенциите нямат нищо общо с любовта, те са породине от липсата ѝ

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възврат на Венера
« Отговор #236 -: Март 30, 2018, 10:56:24 am »
Ако е писано, ако има късмет, ако е дошъл таймингът, и най-сивата посредствена мишка ще срещне своя мъж. Какъв ще е тоя мъж, вече не знаем. Но все пак по нещо трябва да си приличат и да си задоволяват потребностите, ако искаме да са трайно заедно.
Не ти ли е драснато, нямаш ли късмет, не е ли дошъл таймингът, ще си като малка песъчинка в огромна пустиня. И динамичен живот да водиш, и на много оживено място да работиш, и да изглеждаш атрактивно – все тая. Нито водопроводчик, нито адвокат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #237 -: Март 30, 2018, 03:03:00 pm »
Венера влезе в Телец и диамантите, принцовете  възбудиха интереса.  :)

Астрологията няма  за цел и не може да ни свързва с някого, с когото ни е писано, тя показва модела, на който реагират нашите способности и желание за връзка и съюз. Може да е колкото полезна с анализата си, толкова и вредна, ако не синхронизира с потребностите към дадения момент като време. Наблюдавам, че точно хората, които са/сме с наранени, не добре поставени Венера и Луна, конкретно в женска карта, най- силно се противопоставяме на астрологичните насоки в тази сфера или ако отвън ни посочат слабостите, дадат ни съвет. Трудно ни е да приемем, че трябва да положим известни усилия, за да се случват нещата по аналогиите на Венера, защото по естествен начин е показано в картата, че няма как да придобием усещане за равновесие, благосъстояние, удовлетворение, че сме привлекателни, отворени да бъдем харесвани, да ни оценяват, да бъдем желани и обичани. Ето сега предстои тригона Венера-Марс от техния цикъл, като и двете планети са съответно на трон и в екзалтация, колко от нас ще реагират на тази събитийност ?!?

Папи, браво за символиката на"червената рокля"- аз например, трябва да я " съблека", защото съм прекалено ярка, крещяща, ако искам да сбъдне желанието ми за близка връзка.Така няма изразявам "минуса" от природата на Венера в Овен, да съм конкурентна, да съпернича, да предизвиквам ревност. Между другото започнах да ходя на танци, за да се науча на "ти", да се  оставя да ме води мъжа- много ми е трудно и сега разбрах колко съм скована, непластична, негъвкава, силно контролираща се, независима, неприемаща. Надявам се тази "терапия" да ми помогне, нали има една такава сентенция"Който може да танцува е готов да се влюби". Проверявам. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Възврат на Венера
« Отговор #238 -: Март 30, 2018, 03:57:14 pm »
.........................................
Между другото започнах да ходя на танци, за да се науча на "ти", да се  оставя да ме води мъжа- много ми е трудно и сега разбрах колко съм скована, непластична, негъвкава, силно контролираща се, независима, неприемаща. Надявам се тази "терапия" да ми помогне, нали има една такава сентенция"Който може да танцува е готов да се влюби". Проверявам. :)

Това е прекрасно! - танците, имам предвид. Като човек, можещ и обичащ да танцува, потвърждавам сентенцията - все пак това е един от природните закони, присъстващ и в астрологията - за да танцуваш (Везни), трябва да можеш да се усещаш, да се наслаждаваш първо на себе си, на собствените си движения (Телец), и тогава да очакваш да влезеш в "комбинация" с някой друг (Везни).

Всяка една връзка се състои от отделни индивиди, които "се чуват" взаимно - за да си индивид, трябва да започнеш от 1 дом и да стигнеш да 5-ти .... а пътя минава през 2-ри - той обикновено липсва на повечето от нас :)

Happy58

  • Гост
Re: Възврат на Венера
« Отговор #239 -: Март 30, 2018, 03:59:21 pm »
Венера влезе в Телец и диамантите, принцовете  възбудиха интереса.  :)

...............

по астро.ком още не е ..... аз се зачудих, що така не усещам куинконса със Слънцето ... но пък идеално ме ръчка квадрата Венера/Уран към Юпитерчето ми :)