Автор Тема: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.  (Прочетена 45407 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #15 -: Февруари 25, 2014, 03:07:56 pm »
Тогава по профекции си започнала нов цикъл. Управителят на годината ти е свързан с оста на взаимоотношенията. Предполагам годините 2008 - 2010 също не са били лесни и изпълнени с обрати.

след РД 2008г, който е септември, демек, януари 2009 се върнах на работа и беше доста натоварващо, но и удовлетворяващо. Но в интимен план - нищичко.

Профекции? - нов термин за мен. Не знам какво е.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2014, 03:09:16 pm »

Кой й е казал? Леля Сийка-гледачката? Що за програмиране?


Мне, една уж добра астроложка. Но определено си е програмиране :( Хич не харесвам такива обобщения, но някои астролози много ги обичат. Така на мен, като бях на 19, един астролог ми каза - "Щом имаш Сатурн в 5 дом, няма да имаш деца." Дори и с малкото опит в астрологията, който вече имам, това ми се вижда доста елементарно и повърхностно твърдение на базата на един показател.

А при Happy Сатурнът определено е доста значим -  хем е в 9-ти дом, най-високо издигнатата планета, хем и Луната е в Козирог. И като знам от личен опит тази пуста опозиция със Слънцето как пречи да развиваш потенциала и самоувереността си, разбирам защо й е било трудно да върви по лекия път на ЮЛВ. А със СЛВ в 11 дом не трябва ли акцентът да пада точно върху приятелствата? Научи ли стойността на приятелството, каквото и да означава това?

Цитат
И като знам от личен опит тази пуста опозиция със Слънцето как пречи да развиваш потенциала и самоувереността си,

Love-me,как по-точно пречи ?1?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2014, 03:12:45 pm »
Happy,ти защо искаш да бъдеш с някой ,защото така трябва или защото искаш да си нужна някому ?1?

Това ми хареса, благодаря :)

защото имам нужда от обмен на емоции, чувства, грижи .... може би и любов, но за нея не съ сигурна, защото тя иска ангажимент, а аз не мога да го дам, за съжаление, или поне така си мисля вече.

Без да се ангажираш с нещо /някой ,няма как да "даваш и получаваш" .Разгледай своя 6-ти дом и прецени какъв  тип ангажимент би ти "задоволил" по-горе посочените нужди . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #18 -: Февруари 25, 2014, 03:17:51 pm »

Кой й е казал? Леля Сийка-гледачката? Що за програмиране?


Мне, една уж добра астроложка. Но определено си е програмиране :( Хич не харесвам такива обобщения, но някои астролози много ги обичат. Така на мен, като бях на 19, един астролог ми каза - "Щом имаш Сатурн в 5 дом, няма да имаш деца." Дори и с малкото опит в астрологията, който вече имам, това ми се вижда доста елементарно и повърхностно твърдение на базата на един показател.

А при Happy Сатурнът определено е доста значим -  хем е в 9-ти дом, най-високо издигнатата планета, хем и Луната е в Козирог. И като знам от личен опит тази пуста опозиция със Слънцето как пречи да развиваш потенциала и самоувереността си, разбирам защо й е било трудно да върви по лекия път на ЮЛВ. А със СЛВ в 11 дом не трябва ли акцентът да пада точно върху приятелствата? Научи ли стойността на приятелството, каквото и да означава това?

Фактора приятелство е следващия неизвестен в уравнението :) Почти не съм имала такива, се оказва. Уж имах 2 приятелки от младите години и през 2010-2011 се оказа, че не е както съм си мислила. Едната ме вкара в конфликтите й с мъжа й, а другата ми поиска значително количество пари, без да ми дава гаранция. При втората, в деня, в който щях да й ги дам, изпаднах в някаква нервна криза и осъзнах, че това ще е огромна грешка, и се отдръпнах, осъзнах, че ме използват.

Ето затова се чудя, как точно да отработя този СЛВ. Една астроложка ми каза, че мога да го отработвам чрез астрологията и нумерологията - мунданния им 11 дом.

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #19 -: Февруари 25, 2014, 03:30:29 pm »
Happy,ти защо искаш да бъдеш с някой ,защото така трябва или защото искаш да си нужна някому ?1?

Това ми хареса, благодаря :)

защото имам нужда от обмен на емоции, чувства, грижи .... може би и любов, но за нея не съ сигурна, защото тя иска ангажимент, а аз не мога да го дам, за съжаление, или поне така си мисля вече.

Без да се ангажираш с нещо /някой ,няма как да "даваш и получаваш" .Разгледай своя 6-ти дом и прецени какъв  тип ангажимент би ти "задоволил" по-горе посочените нужди . ;)

за този вариант не съм се сещала въобще, но като гледам как управителя на 6. дом е в 1. дом и е в опозиция със 7. дом .... :)

ще се радвам на всеки ваш провокативен въпрос - надявам се, че така ще успея да намеря нещо. :)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #20 -: Февруари 25, 2014, 03:37:11 pm »


Цитат
И като знам от личен опит тази пуста опозиция със Слънцето как пречи да развиваш потенциала и самоувереността си,

Love-me,как по-точно пречи ?1?

Аз приемам опозицията на Сатурн със Слънцето определено като сериозна пречка в живота ми. Знам, че опозициите се разглеждат като стимул да се развиваш, но аз все още не съм я усетила като друго, освен като препятствие. Ниското самочувствие как да ми е стимул за развитие? Ако имах по-голяма самоувереност, щях да постигам целите си къде-къде по-лесно и съответно да си поставям повече цели и да се развивам по-бързо. Имам потенциал, но нямам увереност. Как се отработва това? Добре, че имам един огнен тригон да ми помага малко, и не смятам, че той ме прави мързелива или склонна към лежане на стари лаври.
Serve, love, give

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #21 -: Февруари 25, 2014, 03:45:22 pm »


Цитат
И като знам от личен опит тази пуста опозиция със Слънцето как пречи да развиваш потенциала и самоувереността си,

Love-me,как по-точно пречи ?1?

Аз приемам опозицията на Сатурн със Слънцето определено като сериозна пречка в живота ми. Знам, че опозициите се разглеждат като стимул да се развиваш, но аз все още не съм я усетила като друго, освен като препятствие. Ниското самочувствие как да ми е стимул за развитие? Ако имах по-голяма самоувереност, щях да постигам целите си къде-къде по-лесно и съответно да си поставям повече цели и да се развивам по-бързо. Имам потенциал, но нямам увереност. Как се отработва това? Добре, че имам един огнен тригон да ми помага малко, и не смятам, че той ме прави мързелива или склонна към лежане на стари лаври.

да, нещо от рода - "аз знам, че мога, но не знам как, пък и кой ще го види, никой няма нужда от мен" - познато усещане, което директно реже всякакви шансове.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #22 -: Февруари 25, 2014, 06:08:58 pm »
Реже, докато не приемеш възможността за провал, реално да си дадеш сметка, че ако се провалиш няма да свърши света
Ако го направиш, може да е много силен двигател за успех, повече от разни благи аспекти
За тази позиция това е доста трудно, но не е невъзможно
Обикновено се случва след като си паднеш 1-2 пъти под нивото на замръзване на водата

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #23 -: Февруари 25, 2014, 10:26:48 pm »


Цитат
И като знам от личен опит тази пуста опозиция със Слънцето как пречи да развиваш потенциала и самоувереността си,

Love-me,как по-точно пречи ?1?

Аз приемам опозицията на Сатурн със Слънцето определено като сериозна пречка в живота ми. Знам, че опозициите се разглеждат като стимул да се развиваш, но аз все още не съм я усетила като друго, освен като препятствие. Ниското самочувствие как да ми е стимул за развитие? Ако имах по-голяма самоувереност, щях да постигам целите си къде-къде по-лесно и съответно да си поставям повече цели и да се развивам по-бързо. Имам потенциал, но нямам увереност. Как се отработва това? Добре, че имам един огнен тригон да ми помага малко, и не смятам, че той ме прави мързелива или склонна към лежане на стари лаври.

Тук" пречката" е за Сатурн не ,за Слънце ,когато аспекта е опозиция. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #24 -: Февруари 27, 2014, 12:02:47 am »
Затъмнението попада в моите 6/12 домове и образува съвпад с наталния Марс У12 в овен и квадратури със съвпада Нептун и МЦ...
Марса прави съвпад със СЛВ и квадратура с Юпитер, Сатурн е на куспида на 7 дом .... От много време насам едно затъмнение не ме пожали ... и номерологично ми е труден месец април - с вибрация 4 е ...  :57:
Предполагам, че нещо кармично ще се случи... Поне Венерата прави куинконс с Хирон и секстил със СлънцетоУ5. :)
« Последна редакция: Февруари 27, 2014, 12:06:10 am от AzaZaeL »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #25 -: Март 03, 2014, 09:44:38 am »
Затъмненията тази година,активират 3/9домове в натала ми.Освен това имам сходящ съвпад на дир.3дом с натален Плутон-У4,затова предполагам,че ми предстои преместване,отново. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #26 -: Март 03, 2014, 09:34:35 pm »
Затъмненията тази година,активират 3/9домове в натала ми.Освен това имам сходящ съвпад на дир.3дом с натален Плутон-У4,затова предполагам,че ми предстои преместване,отново. :012:

Или училище, отново :012:
De omnibus dubitandum est

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #27 -: Март 05, 2014, 08:22:50 pm »
Последните две мнения се приемат. :72: :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #28 -: Март 05, 2014, 10:11:15 pm »
При мен се получи един интересен цикъл, който ще се завърши с лунното затъмнение на 15 април, точно на рожения ми ден  :D  Подарък от зваздите  :012: Ще ми е в съвпад с наталното слънце. Слънчевото затъмнение от октомври миналата година беше в опозиция (точна ) на слънцето. Действието се развива по оста 10/4. Е, няма така активност. Смяна на местоживеене, смяна на работа, пътувания, избори във връзка с тези въпроси и една неяснота, нещата ( ако се плучат), се получават с доста ядове и гърчове. Слънцето е У2,3- проблеми с финансите, взех шофьорска книжка поне ( това сигурно по 3ти), постоях по-дълго покрай роднини, имам доста кратки пътувания тук-там. Подадох си и документи за второ гражданство, да видим какво ще стане. Процеса бая се удължи поради ретро мерк в скорпион,започна всичко октомври ( малко преди затъмнението)  и някъде края на април, началото на май месец трябва да очаквам отговор .
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #29 -: Март 05, 2014, 10:31:02 pm »
При мен се получи един интересен цикъл, който ще се завърши с лунното затъмнение на 15 април, точно на рожения ми ден  :D  Подарък от зваздите  :012: Ще ми е в съвпад с наталното слънце. Слънчевото затъмнение от октомври миналата година беше в опозиция (точна ) на слънцето. Действието се развива по оста 10/4. Е, няма така активност. Смяна на местоживеене, смяна на работа, пътувания, избори във връзка с тези въпроси и една неяснота, нещата ( ако се плучат), се получават с доста ядове и гърчове. Слънцето е У2,3- проблеми с финансите, взех шофьорска книжка поне ( това сигурно по 3ти), постоях по-дълго покрай роднини, имам доста кратки пътувания тук-там. Подадох си и документи за второ гражданство, да видим какво ще стане. Процеса бая се удължи поради ретро мерк в скорпион,започна всичко октомври ( малко преди затъмнението)  и някъде края на април, началото на май месец трябва да очаквам отговор .

Flora,лунното затъмнение на 15.04.,ще бъде опозиция с твоето Слънце в 4-ти дом ,би трябвало да си доволна от някакъв резултат  ,в следствие сътрудничество.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“