Автор Тема: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.  (Прочетена 53263 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #180 -: Април 30, 2014, 10:05:56 am »
Здравей,ini,и поздравления за майка ти.При мен също е в 9дом,но все още нямам резултати.
Мерси.  :) И аз за моите лични ще се наложи да поизчакам, но няма как, ще дойдат резултати до 6 месеца, нали? :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #181 -: Април 30, 2014, 12:21:10 pm »
Уф, пак ли?

Да ви се похваля, вчера по затъмнение успях да устискам и с никой да не се заям, размина се само с една остра реплика на работа, но с право и по същество.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #182 -: Април 30, 2014, 12:28:43 pm »
Здравейте и тук. Вчерашното СЗ ме изненада приятно с добри новини.  :) То се случи в мой 9ти дом, с тригон към Юпитер в 5ти, сУ4 и беше в точен съвпад с прогресивна Луна У11, в 8ми натален. Майка ми ми се обади да ми каже, че й звъннали да си подава документите за така дългоочаквната от нея работа. :) Дано всичко се нареди за нея, а аз от своя страна си пожелавам да завърша успешно курса по Астрология.  :engel016:
интересно е в натала на майка ти в кой дом попада и какви аспекти има към нейните планети
при теб щом е в 9д, това за майка ти е 12д и ако работата ѝ е свързана със служене, емиграция или с море, морска държава е дало резултат

писала си за твоята пр Луна, че е У11, но в натала или в прогресивната карта е У11, защото има разлика

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #183 -: Април 30, 2014, 12:35:29 pm »
Да ви се похваля, вчера по затъмнение успях да устискам и с никой да не се заям, размина се само с една остра реплика на работа, но с право и по същество.  ;D
Значи добре те аспектира  :012:
Аз проспах и това Новолинуе, което прави тригон с Уран У6 в 12д
Преди затъмнението обаче бях безпричинно нервна- някъде около 4ч през нощта се въртях на всички посоки в леглото и дишах тежко, може би чак към 6ч сутринта заспах и сънувах доста

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #184 -: Април 30, 2014, 12:41:36 pm »
Да, страшна преумора и неистово желание за сън, все не ми е достатъчно спането.

Тия дни се чудех как ще се прояви мунданната опозиция Марс/Уран върху управителя на изгряващия ми знак, макар и нелична планета... Усетих изведнъж сякаш валяк се е стоварил отгоре ми и се притеснявам да не се прояви "бърн аут" синдромът, а точно сега ми трябват много сили, енергия и повишена работоспособност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #185 -: Април 30, 2014, 12:55:43 pm »
Благодаря Акрукс :)
Но странно,вчера вечерта приключих с едни взаимоотношения.....
А Уж новолунието носи нещо ново... ???

А може би това което се е случило,няма нищо общо със затъмнението.
Да, Новолунието носи ново, но не задължително на момента, а в случая е затъмнение, което до 2г оказва влияние- при теб е в 10д съвпад с Венера, така че хубавите неща по отношение на кариера, партньорства, приятелства, дом и семейство предстоят.
Раздялата явно е дошла от последното ЛЗ, което откъм 4д  прави съвпад с ИЦ и Уран У7 в 3д

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #186 -: Април 30, 2014, 12:59:30 pm »
Щом е до две години, да се надявам, че миналгодишното слънчево затъменние в 19 гр. Телец в точен съвпад с ДС ми може и да проработи най-сетне, че вече го бях отписала като безрезултатно.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #187 -: Април 30, 2014, 01:14:54 pm »
Щом е до две години, да се надявам, че миналгодишното слънчево затъменние в 19 гр. Телец в точен съвпад с ДС ми може и да проработи най-сетне, че вече го бях отписала като безрезултатно.  ;D
ами дано проработи по посока 7д
доколкото помня текущия солар даваше добри перспективи за партньорства, дори те забремених с интерпретацията си  :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #188 -: Април 30, 2014, 01:26:41 pm »
Да, Новолунието носи ново, но не задължително на момента, а в случая е затъмнение, което до 2г оказва влияние- при теб е в 10д съвпад с Венера, така че хубавите неща по отношение на кариера, партньорства, приятелства, дом и семейство предстоят.
Раздялата явно е дошла от последното ЛЗ, което откъм 4д  прави съвпад с ИЦ и Уран У7 в 3д
Както винаги си много права :)Благодаря ти,че разтълкува и моята планетна ситуация.
Относно раздялата,която стана снощи...като че ли не страдам много, по-скоро се освободих от вид пристрастеност.Раздяла=облекчение.

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #189 -: Април 30, 2014, 01:44:20 pm »
Прави ми впечатление предстоящото СЗ е резултат от съвпада на новолуние с ЮЛВ/Кету/,съответно следващото СЗ -новолуние с СЛВ/Раху/. Какво мислите,има ли разлика в проявление/събитийност/на СЗ предизвикано от ЮЛВ/Кету/ и СЗ от СЛВ/Раху/   :017: :017: :017:

при всички положения има разлика. Но не знам как точно се проявява - при мен миналата година майското СЗ, на 19гр Телец е било в съвпад (17,5гр) със СЛВ, в 11 дом. Честно казано, оттогава насам, не виждам никакви нови събития. Чак се учудвам, защо така. Каквото и да има, то е някакво следствие или продължение на предишна случка.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #190 -: Април 30, 2014, 01:54:13 pm »
интересно е в натала на майка ти в кой дом попада и какви аспекти има към нейните планети
при теб щом е в 9д, това за майка ти е 12д и ако работата ѝ е свързана със служене, емиграция или с море, морска държава е дало резултат

писала си за твоята пр Луна, че е У11, но в натала или в прогресивната карта е У11, защото има разлика
Здравей Акрукс.  :) Да, разгледах на мама картата вчера. При нея СЗ попада в 7ми дом, в точна опозиция с Нептун в 1ви ,У5, а ако часа й не е верен с минутки, може Нептун да е и У6. Също така СЗ съвпада с нейната дирекционна Луна, по натал Луната й се намира в 5ти, в Риби и е У10. Длъжността е ВиК инкасатор. :)
За моята Луна, по натал е У11 , а сега тъкмо ме подсети да видя и кой прогресивен дом е У, пак е 11ти всъщност. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12604
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #191 -: Април 30, 2014, 01:57:24 pm »
Резултатите ,при така поставени Слънце/Луна -възли,  ще са по-скоро реактивни ,с акцент върху емоционалната страна на събития,ситуации,отколкото да има избор ,ново начало.Нещата ще се случват по навик,по-скоро познати,удобни и ако има сътресения ,ще са резултат от незачитане на лични нужди,потребности,материални придобивки;"развратно" затъмнение ще е . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #192 -: Април 30, 2014, 02:01:15 pm »
Здравей Акрукс.  :) Да, разгледах на мама картата вчера. При нея СЗ попада в 7ми дом, в точна опозиция с Нептун в 1ви ,У5, а ако часа й не е верен с минутки, може Нептун да е и У6. Също така СЗ съвпада с нейната дирекционна Луна, по натал Луната й се намира в 5ти, в Риби и е У10. Длъжността е ВиК инкасатор. :)

Ами щом има Луна У10 в риби, то СЗ е в секстил с нея и оттам е дошло хубавото събитие- да ѝ е честита новата длъжност

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #193 -: Април 30, 2014, 02:02:45 pm »
Лила, едва ли ще искочи заек точно от този миналогодишен храст - шест месеца е "годността" на слз.

Значи да го отчета като неработещо - интересно, съвпадът с ДС беше точен по градус. Веднага след предишните две затъмнения - слънчево в съвпад с АС и лунно в квадрат към Марс на ИЦ - имаше много ярки и важни събития.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12604
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #194 -: Април 30, 2014, 02:08:23 pm »
Значи да го отчета като неработещо - интересно, съвпадът с ДС беше точен по градус. Веднага след предишните две затъмнения - слънчево в съвпад с АС и лунно в квадрат към Марс на ИЦ - имаше много ярки и важни събития.

Лили,за теб какво е "ярко " и важно -по АСЦ или ДСЦ ,по ИЦ или по МЦ ,по Венера или по Марс ,и така ще знаеш , в кои моменти на цикъла затъмнения ще имаш видимата за теб събитийност ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“