Автор Тема: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.  (Прочетена 50250 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #90 -: Април 14, 2014, 03:00:31 pm »
При мен ЛЗ е в края на 8 дом в секстил с натален Нептун (съУ8). Какво да очаквам, не знам. Дали не показва отшумяване на травмата ми с рамото?

Веско, гледай малко по-мъжки де :)

примерно, възможност за секс .... :), примерно :) - и виж как акрукс говори за "няколко месеца :)

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #91 -: Април 14, 2014, 03:29:59 pm »
Че пълнолунията и ЛЗ не говорят ли по-скоро за приключване на нещо? Това за секса е по-подходящо за новолуние или СЗ.

айде сега, ще приключиш, ако има какво :) - иначе ще го минем по клинична пътека "временно" - няма начало, няма и край :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #92 -: Април 14, 2014, 04:04:46 pm »
Че пълнолунията и ЛЗ не говорят ли по-скоро за приключване на нещо? Това за секса е по-подходящо за новолуние или СЗ.
Нептун е свързан с ходилата, а не с рамото
при теб може да има край на илюзии, свързани със секс, с пари, които ти дължат или дължиш

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #93 -: Април 14, 2014, 07:58:28 pm »
Предишното ЛЗ във Везни - пак около моето МЦ, е било през 1996 г. Тогава нашите смениха жилището с по-добро и по-голямо, а година по-късно дядо ми почина. Била съм на 8 -  твърде малка за други проявления, свързани с 10 дом. И все пак всички теми по 4 дом се отчетоха.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #94 -: Април 14, 2014, 10:03:06 pm »
Предишното ЛЗ във Везни - пак около моето МЦ, е било през 1996 г. Тогава нашите смениха жилището с по-добро и по-голямо, а година по-късно дядо ми почина. Била съм на 8 -  твърде малка за други проявления, свързани с 10 дом. И все пак всички теми по 4 дом се отчетоха.

И при мен е било по същият начин-дядо ми по майчина линия почина внезапно точно една година след 1996, след лунно затъмнение върху мой АЦ във Везни. Но нещо не мога да го навържа, защото пък точно няколко дни преди да почине имаше отново ЛЗ, което попадаше точно върху Слънцето на майка ми.

От колко дни ги разнищвам тези затъмнения, сигурно вече не остана източник, към който да не съм се отнесла, пак не виждам връзката.
Аз лично приемам времеви обхват на действие на затъмението до 6 месеца, не повече. Ето, проверявам важни за мен години, нищо засегнато не съм имала от съответните затъмнения. Преди няколко години съм имала Слънчево затъмнение точно на рождения ми ден, с нищо особено не я свързвам годината.

В прогностиката все удрям на камък!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #95 -: Април 14, 2014, 10:38:24 pm »
И при мен е било по същият начин-дядо ми по майчина линия почина внезапно точно една година след 1996, след лунно затъмнение върху мой АЦ във Везни. Но нещо не мога да го навържа, защото пък точно няколко дни преди да почине имаше отново ЛЗ, което попадаше точно върху Слънцето на майка ми.

От колко дни ги разнищвам тези затъмнения, сигурно вече не остана източник, към който да не съм се отнесла, пак не виждам връзката.
Аз лично приемам времеви обхват на действие на затъмението до 6 месеца, не повече. Ето, проверявам важни за мен години, нищо засегнато не съм имала от съответните затъмнения. Преди няколко години съм имала Слънчево затъмнение точно на рождения ми ден, с нищо особено не я свързвам годината.

В прогностиката все удрям на камък!

Цитат
с нищо особено не я свързвам годината.
 

Това е събитието. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #96 -: Април 14, 2014, 10:54:18 pm »
Това е събитието. :)

Точно :)

Не съм се сетила да погледна от другата страна! Занапред ще знам, че затъмнение върху Слънце, Сатурн срещу Слънце и други подобни с "голяма сила" , при мен носят силна БЕЗсъбитийност, и това е вариант на тълкуване :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #97 -: Април 14, 2014, 10:57:04 pm »
Събитийност при затъмнения, ама ако са наблюдавани от мястото на пребиваване
И пак под въпрос, примено нещо прогресивно в градусите

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #98 -: Април 14, 2014, 11:05:11 pm »
Точно :)

Не съм се сетила да погледна от другата страна! Занапред ще знам, че затъмнение върху Слънце, Сатурн срещу Слънце и други подобни с "голяма сила" , при мен носят силна БЕЗсъбитийност, и това е вариант на тълкуване :)

Не съм казала ,че затъмнение върху еди какво си дава еди какво се ,а че при теб е такава проявата .Не знам как се "затъмнява " МЦ в Лъв и Марс там, със Слънце над хоризонта и Луна в Овен ,почти балсамична  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #99 -: Април 14, 2014, 11:09:37 pm »
Събитийност при затъмнения, ама ако са наблюдавани от мястото на пребиваване
И пак под въпрос, примено нещо прогресивно в градусите

Това са циклични транзити и разбира се ,че винаги има събитийност-наблюдението от мястото на същото ,дава събитийност за по телевизията ,а за тук -наблюдението върху картите и техните притежатели. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #100 -: Април 14, 2014, 11:12:28 pm »
Не съм казала ,че затъмнение върху еди какво си дава еди какво се ,а че при теб е такава проявата .Не знам как се "затъмнява " МЦ в Лъв и Марс там, със Слънце над хоризонта и Луна в Овен ,почти балсамична  ;)

Рени, разбрах те добре :) Просто вече избива леко на ирония, уж все предварително прогнозирам, а резултата все един и същ-нищичко не съм познала :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #101 -: Април 14, 2014, 11:13:50 pm »
Не,бе,Рени, не такова наблюдение
Видимост

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #102 -: Април 14, 2014, 11:16:28 pm »
Рени, разбрах те добре :) Просто вече избива леко на ирония, уж все предварително прогнозирам, а резултата все един и същ-нищичко не съм познала :)

May,следвай Слънцето си ,то иска да се наслаждаваш на живота си  ,а не да го  прогнозираш ,объркваш го-това имах предвид. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #103 -: Април 14, 2014, 11:19:04 pm »
Не,бе,Рени, не такова наблюдение
Видимост

Да,бе Papy,затова става въпрос и в тази посока ми беше коментара -ако не видиш нещо ,означава ли ,че го няма,не съществува ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #104 -: Април 14, 2014, 11:20:56 pm »
Ами ако при теб е нощ, значи ли, че не можеш да ходиш на плаж? Можеш, ама после да не питаш "къде ми е тенът" :)