Автор Тема: Астрологически анализ на събитията в Украина  (Прочетена 10518 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #15 -: Март 10, 2014, 04:48:26 pm »
Може да се разгледат и конфигурациите в картата на сегашната Западна Украйна, построена за момента на нейното анексиране и влизане в състава на Украинска ССР (преди това тези земи са влизали в границите на Полша).

На 27 октомври 1939 г. в Лвов в Народното събрание се приема декларация за влизане в състава на УССР (на 29.10.1939 г. се приема такава декларация и за присъединяване на Западна Беларус).

На 14 ноември 1939 г. на извънредна сесия на Върховния съвет на Украинска ССР излиза постатовление за присъединяване.

Фактически до 28 септември 1939 г. Западна Украйна и Западна Беларус са влизали в състава на Полша.

Картата, построена за 27.10.1939 г. изглежда, че наистина действа - вижте къде минават Марс и СЛВ в момента и каква конфигурация активират - повече от ясно е кой мъти водата, тръгнало е от западните части на страната.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #16 -: Март 10, 2014, 10:30:06 pm »
Ако се откаже от статута си на автономна република, за независимост трудно ще може да се говори, а и щом се очаква Русия там да налива милиарди, няма как да не е пито-платено. В състава на Руската Федерация той може да бъде или окръг, или област, полуостров-държава няма как да стане.

Мен повече ме притеснява Щатите да не се намърдат в Украйна с уж "миротворческа" мисия - това Русия няма да им го прости, напрежението може да се взриви и това може да е капката, от която да прелее чашата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #17 -: Март 11, 2014, 12:33:50 pm »
Във връзка с Крим, току що ми излезе съобщение на полския вестник Gazeta Wyborcza във Фейса, че руската Дума е издала декрет, с който присъединява Крим към Руската федерация...

Само че новото правителство в Киев не признава никакви декрети освен своите собствени и наредбите, които получава от САЩ и ЕС.

Цялата ситуация е колкото комична, ако я гледаме отвън без да сме намесени, толкова е и трагична за народа. Вземи си куклите, дай си ми парцалите.

Представям си някой американски щат, например Калифорния или Тексас, да поиска независимост и Русия или която и да било друга държава да каже “не, не го признавам!“ и да диктува отвън каква да бъде вътрешната политика. Та така е с Крим – Щатите и ЕС нямало да го признаят, голям праз. Да вземат да почетат малко история – Крим част от коя държава е бил преди да го подарят на Украйна? Може би не всички знаят, но Украйна излиза от състава на СССР с територия, три пъти по-голяма, отколкото е била преди присъединението й. Нямам задълбочени познания по история, но според това, което съм чела, ми се струва, че Украйна в една или друга степен е изкуствено създадена държава – навремето нейните земи са били част от Полша, Унгария, Руската империя и Османската империя.

С това съвсем не искам да кажа - хайде сега да разпарчетосаме Украйна. Но мисля, че претенциите към Крим не са особено уместни.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #18 -: Март 11, 2014, 01:07:53 pm »
Гаури, не съм мунданен астролог, просто изразявам мнение.
Те в Украйна, забърквайки тази каша, не са брояли до 100, нито до 10... Предполагам, че тепърва ще сърбат попарата – по време на марсовото ретроградие, а последиците няма да са с краткосрочен характер, имайки предвид, че заедно с Марс/Раху участва и Сатурн. Кой знае, ретроградният Марс в съвпад с Раху и в знак на Венера може леко да поразклати увереността на някои хора, че са тръгнали по “правия“ път.

Цитат
Вигенин: България няма да признае резултатите от референдума в Крим.

Пък там хората ги боли фара какво ще признава България.  :)

« Последна редакция: Март 11, 2014, 01:26:46 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #19 -: Март 11, 2014, 01:48:57 pm »
А сега, доколкото разбирам, Крим иска да бъде признат за независима република (със статут на държава) и така да влезе в състава на Руската Федерация, не като област или федерален окръг. Чудя се няма ли да се намерят мераклии за проваляне на предстоящия скоро референдум? Засега само се заканват да не признаят резултата, ако не е в полза на Украйна. Не мога да разбера защо искат да принудят хората да останат в състава на колабираща държава - при все това, че преобладаващата част от населението не се чувства приобщена към нея.

А за кримските татари и тяхната позиция намерих доста интересни факти:
http://www.qrim.ru/about/history/Referendum_1991

Така, на 20 януари 1991 година се провежда първият в СССР референдум - относно статута на Крим (тогава Кримска област), с въпрос дали от област да стане автономна република в състава на Украинска ССР. Кримските татари тогава бойкотират референдума, т.е. не подкрепят новия статут, предполагащ относителна независимост в състава на Украйна (тогава Украинска ССР).

Сега ситуацията отново се повтаря, макар и в друга форма - отново се изказват против автономията на Крим и обявяването му за независима република, но състава на Руската Федерация.

Всеки има право на мнение и позиция, но от всичко най-много мразя двойни стандарти и номера ала фурнаджийска лопата.





« Последна редакция: Март 11, 2014, 02:06:28 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #20 -: Юни 06, 2014, 07:25:03 pm »

Мислите ли, че може да има война в България? Ясно е, че САЩ се опитват да подпалят Русия покрай Украйна.
Напоследък често се сблъсквам с теми, обсъждащи връзките на България с Русия и евентуално излизане от ЕС (в Брюксел го обсъждали). Вероятно отново ни изнудват заради Южен поток.
Но Джон Маккейн идва в България, а е известно, че където стъпи той, трева не никне - избухва все някаква пролет в държавата и следват военни действия.
Чела съм и Трета световна война на Ян Ван Хелсинг и нещата съвпадат досега.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #21 -: Юни 06, 2014, 08:17:27 pm »
Честно казано, за България не вярвам, че ще вземе активно участие във война, ако такава избухне. Ще се държи като "транзитна територия" и "логистична връзка" спрямо съюзниците, чиито интереси обслужва.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #22 -: Юни 06, 2014, 08:52:14 pm »
Как въобще можа да ти дойде на ум този абсурден въпрос??!  :o

Прочети ми подписа и ще разбереш как  :29:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #23 -: Юни 06, 2014, 09:41:02 pm »

Не мога, книгата е в София, аз съм в Пловдив :-) А и е около 600-700 стр. Идеята е, че войната ще започне от Русия и в нея Русия ще загуби.

Мой познат преди около 3г ми каза, че Путин изтегля капиталите, златото в Русия и превъоръжава армията. Целта на САЩ бил СИбир, който пък според Хелсинг щял да бъде откъснат от Русия. Войната цяла да бъде кратка - около 2-3 мес. лятото, през което време Европа щяла да бъде опустошена - вероятно от ядрено или химическо оръжие. Спряга се 2014-2016г като вероятни, а книгата е писана преди около 3-4г май.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #24 -: Юни 07, 2014, 01:01:17 am »
Ясно е, че САЩ се опитват да подпалят Русия покрай Украйна.
Напоследък често се сблъсквам с теми, обсъждащи връзките на България с Русия и евентуално излизане от ЕС (в Брюксел го обсъждали). Вероятно отново ни изнудват заради Южен поток.
Но Джон Маккейн идва в България, а е известно, че където стъпи той, трева не никне - избухва все някаква пролет в държавата и следват военни действия.
Чела съм и Трета световна война на Ян Ван Хелсинг и нещата съвпадат досега.
За какво им е на САЩ да подпалват Русия?!
Само си мерят инструментите, покрай  гоненето на интереси...
Русия наскоро подписа договор да си продава газта на  Китай, който пусна стабилна финансова инжекция на САЩ по време на кризата, така че ако нападнат Русия, все едно нападат и Китай, двете държави са в проект за Евразия, а пък ние сме само една територия, през която последните 15г не може да се реши южен поток ли да се пусне с газта на руснаците или от Турция през нас да мине тръбата с газта на американците от арабските страни...
Държавите от западна Европа нали браха студ една зима, с което пострада и икономиката им, когато руснаците врътнаха крана на газта заради неуредени сметки с Украйна, та още след тази зима западните държави решават да има алтернативен вариант- газ от арабските страни, който е собственост на американски петролни компании... Тогава ни пратиха и царя, за да осъществи този проект, след него ни внедриха неговата охрана- ББ, който веднага, след като зае поста направи първата си външна визита в Катар, също като царя навремето. За нас и в двата случая трябва да има изгода, след като ще ползват земята ни за да мине тръбата, а борбата на местно ниво е между приближени на едните и послушници на другите.
В Брюксел никой не е обсъждал излизане на България от ЕС, това са тиражирани клюки на определен кръг хора, които имат интерес да не сме в ЕС, а в бъдещата Евразия, като последното няма нищо общо с любовта към Русия, а са лични финансови интереси.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #25 -: Юни 07, 2014, 01:15:15 am »
Мислите ли, че може да има война в България?
За да се успокоиш построих хорарна карта на този въпрос, според часа, който излиза на коментара и място Пловдив, където си писала, че се намираш.
Картата е с късен АСЦ- 29гр скорпион, като К12 е в същия знак, а Луната У8 в 10д е Без курс, в съвпад е със звездата Копула-
Цитат
Эта туманность может дать человеку страшное оружие в виде направленных маний, он сам может бессмысленно травить других людей, т.к. верит наветам. Он становится подозрительным, появляется страшная мнительность

600 страници си изчела за хипотетини конспиративни теории, а е достатъчно да си пуснеш няколко серии на "Посрещнете руснаците", където дават руски милионери и милиардери как живеят в Англия, докато в това време на обикновените руснаци им промиват мозъците колко е зле в ЕС и дават нас за пример в поръчковите си репортажи...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #26 -: Юни 07, 2014, 05:15:08 am »
За какво им е на САЩ да подпалват Русия?!
Само си мерят инструментите, покрай  гоненето на интереси...
Русия наскоро подписа договор да си продава газта на  Китай, който пусна стабилна финансова инжекция на САЩ по време на кризата, така че ако нападнат Русия, все едно нападат и Китай, двете държави са в проект за Евразия, а пък ние сме само една територия, през която последните 15г не може да се реши южен поток ли да се пусне с газта на руснаците или от Турция през нас да мине тръбата с газта на американците от арабските страни...
Държавите от западна Европа нали браха студ една зима, с което пострада и икономиката им, когато руснаците врътнаха крана на газта заради неуредени сметки с Украйна, та още след тази зима западните държави решават да има алтернативен вариант- газ от арабските страни, който е собственост на американски петролни компании... Тогава ни пратиха и царя, за да осъществи този проект, след него ни внедриха неговата охрана- ББ, който веднага, след като зае поста направи първата си външна визита в Катар, също като царя навремето. За нас и в двата случая трябва да има изгода, след като ще ползват земята ни за да мине тръбата, а борбата на местно ниво е между приближени на едните и послушници на другите.
В Брюксел никой не е обсъждал излизане на България от ЕС, това са тиражирани клюки на определен кръг хора, които имат интерес да не сме в ЕС, а в бъдещата Евразия, като последното няма нищо общо с любовта към Русия, а са лични финансови интереси.

Смислен коментар, подкрепям и го знам това. Но именно заради това и защото ще се строи Южен поток, вместо да се доставя катарски газ, това може да стане. Защото и Плевнелиев искаше втечнен газ да доставя преди няколко месеца, но това е в пъти по-скъпо от руския газ и не идва в кофи от Катар. Както се казва - въпрос на интереси. Затова питам.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #27 -: Юни 07, 2014, 09:02:37 am »
Веско, дотогава ти ще я вземеш и ще я прочетеш. Не разбирам защо искаш точно цитати. Иди в Сиела в мола и разгледай книгата. :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #28 -: Юни 07, 2014, 10:01:19 am »
Вече не чета никакви конспиративни теории.
Вчера тъкмо коментирахме в офиса един такъв поръчков журналистически материал за България - с показване на най-грозните моменти от живота тук.
Има и други, където се показва колко е лек и красив животът тук. Истината е винаги е някъде по средата, но нея човек я разбира, когато сам дойде в дадена държава. Зависи и с какво сравняваш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #29 -: Юни 07, 2014, 09:18:42 pm »
Защото просто няма откъде да я взема. А в мола не е удобно да ходя да чета, ще е много нахално. А така или иначе, след като я имаш, щеше да е по-удобно.

Ти предлагаш да препечатам цялата книга ли, нямам скенер? Не е нахално, отиваш и разлистваш книгата и преценяш дали те интересува да я купиш. не я четеш цялата  :72:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински