Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 202937 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1245 -: Април 16, 2021, 04:06:50 pm »
Писах ли,не помня,но синът ми има Луна в 12*телец,5ти дом,у8.Скоро Уран ще мине през нея,Сатурн я квадрати от водолей.Дирекция Слънце опозе нат.Сатурн в 4ти.Дирекция Луна в 7ми.Прогресивна Луна съвпад нат.Сатурн в 4ти.Нещо с майка му?
Да не го женим? Да става татко? Да се задомява под някаква форма?
За майка му виж в твоята карта има ли нещо и тогава търси в картите на близки. Аз така правя.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1246 -: Април 16, 2021, 04:11:30 pm »
Yaya,благодаря......за умирачка съм виждала в картите на близки повече индикации,отколкото на "пътника".Луната му е в голям земен тригон със Слънце и Юпитер......
Живее с приятелката си от 3/4 години.
« Последна редакция: Април 16, 2021, 04:13:24 pm от Сафо »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1247 -: Април 16, 2021, 04:38:41 pm »
Според мен по-скоро ще му се наложи да поеме някаква отговорност и това малко ще го напрегне емоционално. Уран върху Луна си е експлозивно :)
Или пък да не е очаквал промяната....
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1248 -: Април 16, 2021, 05:11:21 pm »
Сафо, ти нали си наелектризирана от доста време ?1 ;)
Промяна в условията на домашния живот, местоживеене, при теб и при него. Твоя лична трансформация ще се отрази или проектира върху неговите емоции или жената, с която е, отношенията ви няма да останат същите. Уран изтощава, значи и ти ще си изтощена; разбива задръжките. Досега си била "такава майка в неговите очи", която може да не  е успявала да отвърне на емоционалите му потребности/ зависи от статуса на Луна, к4 / и сега ставаш майката, която се обръща на 180*.
Ако търсиш физически прояви при теб, в неговата карта, трябва много добре да е разчетена същата.
« Последна редакция: Април 16, 2021, 05:26:27 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1249 -: Април 17, 2021, 03:16:51 am »
Писах ли,не помня,но синът ми има Луна в 12*телец,5ти дом,у8.Скоро Уран ще мине през нея,Сатурн я квадрати от водолей.Дирекция Слънце опозе нат.Сатурн в 4ти.Дирекция Луна в 7ми.Прогресивна Луна съвпад нат.Сатурн в 4ти.Нещо с майка му?
Да, ще става баба и ще се наака от кеф. Ще ти дам съвети как да си добро свеки.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1250 -: Април 17, 2021, 10:23:35 am »
Люба,приемам съвети всякакви.Дано да се наакам от бабинство,че от другото резултата е същия. ;)
Рени,ще има проявление на физическо ниво,да.
« Последна редакция: Април 17, 2021, 10:25:19 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1251 -: Април 17, 2021, 11:10:20 am »
Сафо, за мен проявата на физиологическо ниво, няма да е по Луната, а по у 4-ти- Венера.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1252 -: Април 17, 2021, 11:45:14 am »
Ще си слага цици ли  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1253 -: Април 17, 2021, 04:18:22 pm »
Ще си слага цици ли  ;D
;D..............едва ли,мразя големи гърди,големи джуки и нарисувани вежди.
Сигурно ще ги махам. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1254 -: Април 29, 2021, 08:11:05 pm »
Да не го женим? Да става татко? Да се задомява под някаква форма?
За майка му виж в твоята карта има ли нещо и тогава търси в картите на близки. Аз така правя.
8д секс, нали Луната е У8, 5д любов, Уран внезапни промени, желани или не...
станах баба докато Уран транзитира в 5д на дъщерята, няма нищо в 5д, но за това време изкара две съжителства - едно 3г и едно 5г, и множество влюбвания, разлюбвания, любовни драми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1255 -: Май 01, 2021, 01:08:16 am »
След някоя друга година Уран ще кацне на куспидата на 7 дом и отсега ме пробиват тръпки... Надявам се да се прояви като интелектуална промяна, например, а не както масово тръби литературата - "проблеми в партньорството"
7. Седми дом – нужда от свобода в отношенията в брака, деловото партньорство, обществените отношения. Възможни са внезапни промени в начина на отношения и сътрудничество с другите хора, независимо лични или делови контакти. При напрегнати аспекти се стига до разрив в старите отношения и създаване на нови. Неочаквани промени в брака или други важни отношения. Този транзит често пъти води до разводи или да бързо сключени бракове, които скоро се разпадат. Нежелание да се съобразяваш с нуждите на другите хора. Бързо променящи се цели, водят до промени и в отношенията.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1256 -: Май 01, 2021, 09:03:12 am »
Не е ли важно Уран от кой дом идва и какво управлява?
Транзит през 1ви и спря стационарен на к1-шок и ужас за натива,изненада с отрицателен знак.Уран идва от 7ми натален,у11.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1257 -: Май 03, 2021, 11:08:39 pm »
Bodra,а Луната кой дом управлява?

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1258 -: Май 07, 2021, 02:35:52 pm »
Да споделя и аз за транзитите на Уран- От миналата година транзите уран ми навлезе в първи дом Телец. До сега без никакви проявления. Уран управител 11 дом.
Да но в моментга Транзите Уран започна опозиция към натален Марс и започнаха страшни проблеми от всякакво естество. Едно след друго като гръм от ясно небе.
Както и да се опитам да ги избегна, все не се получава, а не е да не съм гъвкав.
Чакам с нетърпение да потегли по-късно през годината надолу и да направи сектил с натална венера трети дом венера. Дано там да се прояви по-полжително.
Натален Уран в осми дом Стрелец.
Обикновенно Уран ми дава, но този път ме сгащи неподготвен. Може и да е от комбинацията на транзитен северен възел опозиция Уран едновременно с Уран опозиция Марс.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1259 -: Януари 19, 2022, 07:40:45 pm »
Уран е директен от днес,в 10*на телец и в аспект с диспозитора си Венера,но тя е ретроградна.
При мен в 12 дом,квадрат МС.При сина ми тригон Слънце в 9ти.