Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205519 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #555 -: Март 10, 2016, 01:52:34 pm »
Тр. Уран в картата на брат ми е в 4 дом - почти на К5, и внезапно разбирам, че ще сменя работата и ще заминава да работи в друг град.
(образува тригон с Нептун - У4 и опозиция Плутон - У12)

а къде са 6 или 10 дом?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #556 -: Март 10, 2016, 02:03:50 pm »
а къде са 6 или 10 дом?

Тр. Юпитер - У1, съвпад МЦ. 
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #557 -: Март 10, 2016, 08:42:01 pm »
Тр. Уран в картата на брат ми е в 4 дом - почти на К5, и внезапно разбирам, че ще сменя работата и ще заминава да работи в друг град.
(образува тригон с Нептун - У4 и опозиция Плутон - У12)

Кажи за Венера и  при брат ти, и  при теб ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #558 -: Март 10, 2016, 08:49:12 pm »
Кажи за Венера и  при брат ти, и  при теб ?  :)

При него - Венера в скорп(У6/11) и по транзити само Плутон я аспектира със секстил.
При мен - Венера в овен(У3/10) и по транзити Уран(У7) образува съвпад с нея.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Уран
« Отговор #559 -: Март 13, 2016, 12:04:54 pm »
Обичам си моя Уран У9, Слънцето ми е Ураново, тригонира ми АЦ и Луна, в 5- ти дом ми носи връзки чрез посредничество на приятели или по Интернет.
От десетина години ми е в 10 дом, временно стъпи в 11 и почна да преосмисля и променя дългогодишни приятелства.
Докато беше в 10-ти, смених две работи.
Промените в длъжността на 12- годишната ми първа работа започнаха още при тригона му откъм 9-ти в последните градуси с АЦ ми.
Когато беше в десети,точен  съвпад с Юпитер У6, се преместих на друго място.
 Не бях доволна и малко по- късно, при Уранов квадрат към АЦ започнах и сегашната си работа.
Като цяло през тези 10-години нещата не вървят гладко- или едно ти обещават, друго получаваш, или ти поднасят непрекъснати изненади всяка година , с това което ще вършиш и е извън всякаква логика решението на шефа.
Докато беше в 9-ти , изкарах една чуждоезикова квалификация и почнах да пътувам по чужбините.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Транзити на Уран
« Отговор #560 -: Март 15, 2016, 04:06:14 pm »
При транзит на Уран от 9-ти в 10-ти Дом(овен) започнах нова работа.
Уран У6,7,8Д.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #561 -: Март 15, 2016, 04:07:50 pm »
И аз много се надявам да има професионално раздвижване - в момента е в точен съвпад с у10, вече леко разходящ.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Уран
« Отговор #562 -: Март 15, 2016, 04:33:28 pm »
В момента тр.Уран ми се мотка между нат. и пр.Сатурн-очаквам изненади .Като мислех каква ми се появи картинка-косатка клати ледена плоча с тюлен за да падне от нея и да го изпапка  :012: Косатката ще да е Уран мой у12/намира се под повърхността,в океана,леденото парче ще да е нат.Сатурн у11,който в овен,доста изтънял лед дава ,тюлена кво ли е -сигурно Азът :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #563 -: Март 15, 2016, 04:39:41 pm »
Не знам дали е от съвпада на транзитния Уран с Меркурий или от прогр. Луна в съвпад с Нептун, но напоследък що паранормални сънища се изредиха. Последните три нощи сънувах странни сюжетни линии - то не беше скалист пейзаж с езеро на друга планета, преследване от триъгълни летящи чинии /и вземане на борда  :o/, през следващата нощ - поглеждане през секретен отвор с извънземно сканиращо устройство по време на туристическо посещение на изоставена египетска пирамида, а тази нощ се озовах в 2050 и не знам си коя година, в друго измерение, сред други хора и им разказвах за живота в нашата епоха, никой не ми вярваше.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #564 -: Март 15, 2016, 11:08:30 pm »
В края на март, началото на април, Уран ще даде шанс на онова или в онези сфери, за които сте се събудили, поискали  сте да рискувате или да експериментирате в периода, когато беше ретрограден, най-вече за тези,които имат точки между 20-21* в кардиналните  знаци. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #565 -: Март 16, 2016, 12:23:33 am »
В момента тр.Уран ми се мотка между нат. и пр.Сатурн-очаквам изненади .Като мислех каква ми се появи картинка-косатка клати ледена плоча с тюлен за да падне от нея и да го изпапка  :012: Косатката ще да е Уран мой у12/намира се под повърхността,в океана,леденото парче ще да е нат.Сатурн у11,който в овен,доста изтънял лед дава ,тюлена кво ли е -сигурно Азът :017:
Когато тр Уран У6 достигна Сатурн У5, У6 на К6 имах най-платената работа, ама и ме изцеждаше здраво...  Сатурн при теб е У11 и У12, щом на К12 е водолея. Според мен чрез групата по астрология ще опознаеш по-добре подсъзнанието си, скритите си резерви и психическа издръжливост.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Уран
« Отговор #566 -: Март 16, 2016, 01:00:46 am »
Погледнах и се оказа,че тр.Уран ми е съвпад с пр.Сатурн-като се замисля вдигна ми нервното напрежение/за ток говорим все пак/,изби ме да пия кафе,да си наруша режима/навиците-Сатурн/,дори да си призная понеже точно тогава ,,случайно :67: ,, намерих забравена скрита резерва цигари запалих пак-като ги свърша спирам окончателно ::)Зачестиха факсовете по Уран-това е като светкавици осветяващи иначе тъмнината ;D на съзнанието-за части от секундата се вижда толкова много,че ако тръгнеш да го изразяваш с нишката на мисълта отиде една година :o,пък и принципно ме мързи :(то това да превеждаш чужд език,който не знаеш добре .Пък си имам и други по-належащи неща .Мисля поне да изследвам проявлението и на сателитните на Уран-Венера в секстил с него натално и на Сатурн/тригон с МЦ натално .Пр.Луна ще направи секстил с Уран,тригон с Венера от 5д лъв по времето на съвпада на тр.Уран с нат.Сатурн също .СЗ ми е в 1д също,с участието на Кету-ЮЛВ,по индийска сега се очаква съвбитийност по Кету/узрява на тази възраст,Сатурн също дава събитийност по 3 д аспект-много са нещата за навързване .Ще пробвам да направя едно прочистващо гладуване-Кету съвпад с Асц,че като спрях цигарите взех,че качих килограми:lol_hitting:,транзитите са добри в тази посока ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #567 -: Март 16, 2016, 02:03:15 am »
СЗ ми е в 1д също,Ще пробвам да направя едно прочистващо гладуване-Кету съвпад с Асц,че като спрях цигарите взех,че качих килограми
при СЗ в 1д може да се стартират начинания, свързани с промяна на личността- било външен вид или здравето, но начинанието е добре сега само да се планира, а да се започне при последващо Новолуние във фиксиран знак, т.е. това в началото на месец май- тогава може да започнеш някакъв спорт и хранителен режим, което ще има продължителен ефект.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #568 -: Март 16, 2016, 09:25:48 am »
В края на март, началото на април, Уран ще даде шанс на онова или в онези сфери, за които сте се събудили, поискали  сте да рискувате или да експериментирате в периода, когато беше ретрограден, най-вече за тези,които имат точки между 20-21* в кардиналните  знаци. :)

Заради предстоящото новолуние в Овен ли? Което ще е в съвпад с тр.Уран? На мен точно там ми е и прогресивен Юпитер - би трябвало да го броя за точка на 20-21 гр в кард. знак, нали? Гледам, че и Меркурий тогава ще съвпадне с Уран, малко преди лунацията, та при мен ще се боднат и темите по 3, 4 и 7 дом, които Меркурий управлява  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #569 -: Март 16, 2016, 11:48:36 am »
Alena, сега предстои пълнолуние със затъмнение, а новолуние в Овен ще има през месец април с тр.Уран там.  :)
Споделих за тези градуси, защото в същите миналата година е спрял стационарен Уран, което пък е повод, ако човек има в същите тези градуси-планети, точки в картата си,  да ги съживи, да направи реформа по делата и в сферите, за които се отнасят,но без напрежението и импулса за незабавна промяна, както е искал преди 8-9 месеца. Сега вече би трябвало да е готов, да се освободи  от страха да рискува в съответните области, защото има шанса да си взаимодейства с активираните планети/точки, така че да улови смисъла от случващото се При някои може да има събития навън, материализирани, при други може да е преживяване, свързано с някакъв забутан там, някъде спомен, който е правил човека твърде предпазлив, костелив и задръстен в дадената област. И при останалите три външни планети може да се прилага същото разглеждайки се стационарната фаза при транзитите им, защото така или иначе същите престояват в един дом достатъчно дълго време, за да свикне с тях човек. Но когато цялата тази сила на външната планета се концентрира в периода на нейното инертно спиране така че, да активира точка в наталната карта, (в) последната (се) създава усещане за незабавна, неизбежна промяна, в следствие напрежението, а при Уран същото е ускорено до небесата, но все още неизвестно в каква посока, по какъв начин и доколко ще е качествена. Ето, сега вече Уран се движи към градуса, в който е спрял и възможността да разбереш защо те търси късмета ( тр.Уран съвпад пр/Юпитер), бунтувайки едно от ъгълчетата в личен/обществен живот ( АСЦ-МЦ : Риби, Стрелец).
Виж какво се е променило или искаш да внесеш промяна в делата по 6,7,8, 9,10-ти домове, защото тогава Слънцето е транзитирало през тях в твоята карта, в хода на ретро цикъла на Уран- би трябвало да си получила някакво послание в/по тези сфери.  :)
« Последна редакция: Март 16, 2016, 11:56:47 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“