Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205675 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Уран
« Отговор #630 -: Май 15, 2016, 01:10:16 pm »
Сатенче, освен съвпада с К9 и опозицията, съответно, с К3, транзитен Уран, У6, прави само куинконс с натален Плутон, у4.

В такъв случай, мисля, че няма да е силно осезаем. Както споменават другите, може да има промяна във възгледите, нови интереси по 9-ти дом и разни такива, повече пътувания.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #631 -: Май 15, 2016, 03:16:12 pm »
Покрай тр. Уран, който наближи нат. Юпитер У10 във 2 дом на Великден съвсем неочаквано се появи възможност за работа, която ме заинтригува  :) .

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #632 -: Май 16, 2016, 09:04:35 am »
............... От всичко прочетено и споделено от вас, очаквам да има ново раздвижване, нова светлина върху това, което и без това ме вълнува.
.................

Делфи, съмнява ми да е развитие в някаква позната територия - трябва да има момент на изненада, нещо ново. Но пък и ням смисъл да се опитваш да го предвидиш - просто ако се появи нещо (отникъде или отникого), да си знаеш, че е то  :08:

моя интерес към нумерология и астрология се появи при тр Уран в 10ти :) (почти опозиция на Меркурий) и квадрат на тр Плутон към Меркурий. Не знам кого от двамата да набедя :).  Двамата натално са в 3 дом. Уран е У8, а Плутон У5.
« Последна редакция: Май 16, 2016, 09:06:56 am от Happy58 »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Уран
« Отговор #633 -: Май 16, 2016, 04:10:19 pm »
ДРАКС,  не съм сменила религията все още, нито пола. По-скоро търся общото, и в индийските трактати има неща, които съм ги срещала в т. нар. парапсихология.
ДЕЛФИ, аз съм бавна в развитието на 9 дом, там имам сатурн / и венера/. Уран ми е бил чужд като енергия дълго време, обаче светилата ми са в 11 и като не разбирах много водолейското четох при Аройо, че смисълът е-да намериш нещото, начина, себе си-"истинското ви предназначение като личност, чиито резултати /от интереса и търсенето/ може да срещнеш дори в следваща инкарнация". Също-удовлетворението от намиране със сигурност на истинската ти цел в пътешествието на живогта, аз го разбирам и като повече свободна воля.
Той още твърди, че по-силно осъзнати за уран ставаме ,когато сме изплатили кармата, условно, към роднини, мъж, децата вече са си поели по пътя и остава време-за себе си, казва-доста след първия сатурнов възврат идва инсайта, значи дедо-бирник първо прибира заложеното. Аз лично развих непукизъм, много як, но то не е само от това.
А 9 дом е свързан и с дхарма-подобно значение.
« Последна редакция: Май 16, 2016, 04:39:23 pm от enigma »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #634 -: Май 25, 2016, 02:44:41 pm »
Покрай тр. Уран, който наближи нат. Юпитер У10 във 2 дом на Великден съвсем неочаквано се появи възможност за работа, която ме заинтригува  :) .

И сам се прецаках на финала  :) /р. Мерка е виновен/ . Продължаваме напред!  :) .

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #635 -: Май 25, 2016, 06:28:53 pm »
Г-н Санти, недей така  :012: Чудеса очаквам от този аспект  :017: Никакво кой знае какво проявление засега, освен някой друг ураничен факс  :012: Съвпадът ми е в 12-ти и точен почти.

Кой е казал да не очакваш  ;D ? Все пак действието на аспекта ще продължи известно време.

При мен има и една подробност - тр. Сатурн на МЦ.
Още не мога да повярвам, че не бях одобрен, макар да бях перфектен в техническата част ...
« Последна редакция: Май 26, 2016, 12:17:12 am от Santi »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #636 -: Май 25, 2016, 06:31:28 pm »
Санти, случва се и на най-добрите. Нищо, значи просто не е било твоето място и твоят шанс.

И на мен, откакто съм под влияние на сатурнов транзит към Марс и Нептун, по-често от обичайното взе да ми се случва да не бъда одобрена там, където обективно погледнато имам шансове и надхвърлям изискванията, нито конкуренцията е много читава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Уран
« Отговор #637 -: Май 25, 2016, 06:47:56 pm »
При секстил на тр Уран У9 към нат Слънце У3 в 9-ти дом резервирах и следващото пътешествие.
Само пътуване ми е в главата.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #638 -: Май 25, 2016, 08:42:27 pm »
И сам се прецаках на финала  :) /р. Мерка е виновен/ . Продължаваме напред!  :) .

Юли-пак . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #639 -: Май 26, 2016, 01:14:57 am »
Санти, случва се и на най-добрите. Нищо, значи просто не е било твоето място и твоят шанс.

И на мен, откакто съм под влияние на сатурнов транзит към Марс и Нептун, по-често от обичайното взе да ми се случва да не бъда одобрена там, където обективно погледнато имам шансове и надхвърлям изискванията, нито конкуренцията е много читава.

Лили явно ако компетенциите/уменията/способностите ти надхвърлят тези на позицията и имаш самочувствието да го покажеш се преценява, че бързо ще загубиш мотивация/ще мрънкаш за по-голяма заплата по-често/ще напуснеш по-бързо/ някой може да чувства несигурен за мястото си и т.н..

Фийдбека, който ми беше върнат гласеше основно че другият кандидат е преценен като по-мотивиран и по-подходящ за позицията (с какво един господ знае  :D), макар като образование, знания, опит и т.н да надхвърлях изискванията за профила на позицията, пък и бях с препоръка от друг специалист, който работи в компанията им  :lol_hitting: .






Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #640 -: Май 26, 2016, 08:34:53 am »
Всъщност може да е точно обратното-да е проява на късмет

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #641 -: Май 26, 2016, 08:35:29 am »

Фийдбека, който ми беше върнат гласеше основно че другият кандидат е преценен като по-мотивиран и по-подходящ за позицията (

върни и ти фийдбек,астрологически обоснован,че имаш асп. на късмета,а те ти го прецакват,негатива ще им се върне,
като кандидата дето са избрали ще напусне сам по време на изпитателния срок ;)уран,очаквай-неочакваното зад ъгъла
бъди извън границите на позволеното за да използваш урановата енергия,бъди различен

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на Уран
« Отговор #642 -: Май 26, 2016, 10:03:00 am »
Да, нещо от сорта на "Пичове, вървите срещу звездите, не е хубаво така — вземете ме. The power of ♅ compels you!". Гаранция, че ще те запомнят ;D
« Последна редакция: Май 26, 2016, 10:09:46 am от Reptil »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #643 -: Май 26, 2016, 10:44:49 am »
Всъщност може да е точно обратното-да е проява на късмет

Наистина има периоди, в които има по-голяма вероятност да попаднеш в задънена улица, независимо от способностите си... И аз не вярвах, но ето какво става, като се комбинират транзити на Сатурн и Нептун към важни радикални точки. Сатурн/Юпитер е друго, той отваря невидими врати, но сега има мунданна квадратура и изкарах вече една година волна птичка с транзит на Юпитер през знака на МС и 10 дом. Може би ако имах планета в 10 дом, щеше да действа по друг начин, при мен действа опозицията с планета на IC.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #644 -: Май 26, 2016, 02:32:41 pm »
Кой е казал да не очакваш  ;D ? Все пак действието на аспекта ще продължи известно време.


Още не мога да повярвам, че не бях одобрен

Тук е жокерът.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“