Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205963 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #885 -: Октомври 10, 2016, 12:33:25 pm »
Бившият ми съпруг се разведе с мен при ингрес през К7, след 2г се хвана с една и още е с нея, вече 7г. Уран отдавна му е в 8д :) Тъй че не винаги връзка, започната при Уран в 7д е нетрайна. Неочаквана е, има перипетии, но невинаги е нетрайна.
а променил ли се в новата връзка,в смисъл да прави неща,които са били абсурдни във вашия  брак,клишета от рода това е женска работа и т.н

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #886 -: Октомври 10, 2016, 12:35:00 pm »
При първото му преминаване през градуса на Венера нищо не се случи. През градуса на ЮЛВ обаче много силно се усети, много се занимавах с проучване на паранормални теми. Сега от второто му преминаване през Венера не знам какво да очаквам, все още липсват предпоставки за съществена промяна по темите на 5 дом. Но Венера не са само любовни връзки, 5 дом не са само флиртове и деца. При мен по други аналогии се изявява.

ако носиш слънчеви очила няма как да те заслепи любовтта от пръв поглед  ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #887 -: Октомври 10, 2016, 12:38:28 pm »
Със сегашното ми обкръжение тъмните очила са необходимост, да не го виждаш.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #888 -: Октомври 10, 2016, 12:47:29 pm »
уран бяга в ужас от сатурново-плутоновите изисквания

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #889 -: Октомври 10, 2016, 01:02:38 pm »
Чудно ми е -как се съвместяват Сатурн и Уран,като и двамата се водят Упр.на Водолея?...Консерватор и Иноватор?...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #890 -: Октомври 10, 2016, 01:03:22 pm »
уран бяга в ужас от сатурново-плутоновите изисквания

Не си падам по махленски хорица, а средата за съжаление е такава. Но във виртуала все още се срещат по-читави хора.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #891 -: Октомври 10, 2016, 01:05:37 pm »
Бившият ми съпруг се разведе с мен при ингрес през К7, след 2г се хвана с една и още е с нея, вече 7г. Уран отдавна му е в 8д :) Тъй че не винаги връзка, започната при Уран в 7д е нетрайна. Неочаквана е, има перипетии, но невинаги е нетрайна.

Казах ли, че всяка връзка, започната при транзит на Уран през 7 дом е нетрайна? Верно, че Нептун ми квадратира АСЦ, но чак толкова да замъглява ....

Казах, че няма да са стабилни (и/или няма да носят чувството за сигурност и улегналост) и спокойни. Колко трайни ще са, зависи от усилията и на двамата и от натал :)

Мъжът ти има ли планети в 8 дом?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #892 -: Октомври 10, 2016, 01:12:22 pm »
Снощи си мислех за транзитите на Уран - във връзка със становището, че ако няма подкрепа от дирекции, нещата не се случват.
Така, само от Уран, при ингреса в 6д смених работа, на която стоях почти 6г - при първото му ретроградие.  ...........................

А дали? дир МС съвпад с Юпитер в 10 дом,дир СЛВ сменя знак и в секстил МС, а наталната нодална ос е в 10 дом. Да, наистина нещо особено при дирекциите относно работата.

оопс, пропуснала съм дир Слънце на път да сменя знак, а то е У10
« Последна редакция: Октомври 10, 2016, 01:24:20 pm от Happy58 »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #893 -: Октомври 10, 2016, 02:41:58 pm »
А дали? дир МС съвпад с Юпитер в 10 дом,дир СЛВ сменя знак и в секстил МС, а наталната нодална ос е в 10 дом. Да, наистина нещо особено при дирекциите относно работата.

оопс, пропуснала съм дир Слънце на път да сменя знак, а то е У10

По-скоро дир МЦ съвпад СЛВ и транзит на Сатурн там. Дир СЛВ е на 26 Дева.
Дир Слънце е на новолуние точно върху Луната ми, а пр Луна е на 2-3гр вече в 7д.
Уран ми е бил в опозиция на Сатурн.
Но при мъжа ми е ингресирал в 7д. Промяната дойде от мен, но заради него, защото той се промени - Уранопозиция на АЦ и съвпад с ДЦ.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #894 -: Октомври 10, 2016, 02:46:18 pm »
Казах ли, че всяка връзка, започната при транзит на Уран през 7 дом е нетрайна? Верно, че Нептун ми квадратира АСЦ, но чак толкова да замъглява ....

Казах, че няма да са стабилни (и/или няма да носят чувството за сигурност и улегналост) и спокойни. Колко трайни ще са, зависи от усилията и на двамата и от натал :)

Мъжът ти има ли планети в 8 дом?

С такова впечатление съм останала:

Уран никога няма да стабилизира и утвърди. Връзки и бракове, започнати при транзит на Уран през 7 дом не могат да се нарекат стабилни и спокойни, а съществуващите се подлагат на неочаквани изпитания, според природата на Уран.
Като напусне 6 дом, тогава нещата около работно място ще се успокоят, но ще влезе в 7-ми и ще започне да клати лодката на взаимоотношенията. Ако са били стабилни до този момент, ще продължат да съществуват, ако не - отиват в небитието.

Новата му връзка започна при такъв транзит, пък още са заедно. Говоря за начало около 2008/9г.
К8 в Овен, има само Хирон там. Марс в 11д Лъв в квадрат със Слънце малко преди К3
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #895 -: Октомври 10, 2016, 02:50:21 pm »
а променил ли се в новата връзка,в смисъл да прави неща,които са били абсурдни във вашия  брак,клишета от рода това е женска работа и т.н

Няма как да знам :)))))) Детето казва, че постоянно се карат с нея, но нали знаеш - първата магарица, втората - царица. Каквато и да е, няма да я смени, че много ще му стане :)))
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #896 -: Октомври 10, 2016, 02:51:02 pm »
Значи при съвпад на Уран с ДЦ,при което ще е в опозиция на АЦ-да очаквам и Личностна трансформация така ли?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #897 -: Октомври 10, 2016, 02:53:34 pm »
Значи при съвпад на Уран с ДЦ,при което ще е в опозиция на АЦ-да очаквам и Личностна трансформация така ли?

Може да се промени и подходът ти във връзките, да стане малко по-разчупен, извън общоприетия социален шаблон за успешност, нали имаш съвпад на Луна и Сатурн в Лъв /в обсега на Регулус/, той определя потребностите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #898 -: Октомври 10, 2016, 02:54:50 pm »
По-скоро дир МЦ съвпад СЛВ и транзит на Сатурн там. Дир СЛВ е на 26 Дева.
Дир Слънце е на новолуние точно върху Луната ми, а пр Луна е на 2-3гр вече в 7д.
Уран ми е бил в опозиция на Сатурн.
Но при мъжа ми е ингресирал в 7д. Промяната дойде от мен, но заради него, защото той се промени - Уранопозиция на АЦ и съвпад с ДЦ.

Яя, не знам каква програма ползваш, но данните въобще не съвпадат с това, което казваш. Уран ти стъпва в 6 дом през 2011г, а дирекционно Слънце е върху Луната ти през 2008. За транзитите няма да коментирам.

Както и да е - включих се, защото преди няколко дена аз ти обяснявах за дирекциите и смятам, че наистина е така. Но ако на теб ти харесва да е само на транзити, няма проблем.

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #899 -: Октомври 10, 2016, 02:56:26 pm »
Мдам,сигурно ще падат задръжки и ще стана по-разкрепостена...Чакам това с нетърпение :57:
Да,имам съвпад Сатурн/Луна-кофти аспект...
А,че съм любител на свободата това е факт...имам Уран в 1дом...