Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205424 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #930 -: Януари 06, 2017, 04:08:06 pm »
Не помня някой да се е оплаквал от транзит уран към слънце, виж, към луна-на някои им е кофти

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #931 -: Януари 06, 2017, 05:52:04 pm »
При мен Уран е диспозитор на слънцето в 6Д, което натално е в опозиция с луна. Когато Уран премина през слънцето и малко по-късно опозира луната изпитах остра нужда да сменя работата си за по-добре платена и т.н. Това беше момента на речено-сторено без да пропускам да кажа, че стресът беше голям. За протокола искам да кажа, че в същата година дирекционното слънце навлезе в кардинален знак....много допълващо

А април или декември да е имало нещо по-особено при теб, което пак да се отразило на работата ти?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #932 -: Януари 06, 2017, 06:05:23 pm »
Като транзитира Уран върху Луната, отчитате ли, че тя управлява муданно 4д или само женския принцип и емозионалното състояние?
При мен Уран е У4 и предстои транзит върху Луната. Чудя се дали да имам предвид и тр. Сатурн в същото време, предвид Водолея на К4.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Уран
« Отговор #933 -: Януари 07, 2017, 03:29:39 pm »
Цитат
А април или декември да е имало нещо по-особено при теб, което пак да се отразило на работата ти?
Коя година?

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #934 -: Януари 07, 2017, 04:49:25 pm »
Коя година?

по-миналата - 2015 - когато Уран квадратира нодалната ос в натала
« Последна редакция: Януари 07, 2017, 04:51:54 pm от Happy58 »

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Уран
« Отговор #935 -: Януари 07, 2017, 06:35:04 pm »
Цитат
по-миналата - 2015 - когато Уран квадратира нодалната ос в натала
През април купих жилище, нищо свързано с работа...освен, че парите са изкарани с много труд не само в бг. Годината се очертаваше много добра, но през юни-юли започнаха проблеми вкъщи, които се развиха мълниеносно. Не знам колко е важно да влизам в подробности, но в деня, в който изгоних съпругът ми, се "изцерих" от доказано хронично заболяване свързано със сериозна болка, за което планирахме операция без големи очаквания за успех. Още нямам астрологично обяснение нито за началото на болестта, нито за края (общо 5 години болка).
Остатъка от годината ми е доста безпаметна и много трудна в емоционален аспект. През ноември имах посещение от чуждестранни колаборатори, с които сме във връзка и до днес...може би е това.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Уран
« Отговор #936 -: Януари 07, 2017, 06:41:19 pm »
Здравейте
Моля Ви за кратък коментар относно Уран в опозиция на Плутон по тази карта.
Благодаря ви!

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #937 -: Януари 07, 2017, 08:16:55 pm »
През април купих жилище, нищо свързано с работа...освен, че парите са изкарани с много труд не само в бг. Годината се очертаваше много добра, но през юни-юли започнаха проблеми вкъщи, които се развиха мълниеносно. Не знам колко е важно да влизам в подробности, но в деня, в който изгоних съпругът ми, се "изцерих" от доказано хронично заболяване свързано със сериозна болка, за което планирахме операция без големи очаквания за успех. Още нямам астрологично обяснение нито за началото на болестта, нито за края (общо 5 години болка).
Остатъка от годината ми е доста безпаметна и много трудна в емоционален аспект. През ноември имах посещение от чуждестранни колаборатори, с които сме във връзка и до днес...може би е това.

интересно е - ще разгледам, благодаря

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #938 -: Януари 08, 2017, 11:03:10 am »
Не помня някой да се е оплаквал от транзит уран към слънце, виж, към луна-на някои им е кофти

като си уранова руда по рождение,баш те бригат няколко бекерела в повече при този транзит, облъчваш,не попиваш

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #939 -: Януари 08, 2017, 12:44:04 pm »
но в деня, в който изгоних съпругът ми, се "изцерих" от доказано хронично заболяване свързано със сериозна болка, за което планирахме операция без големи очаквания за успех. Още нямам астрологично обяснение нито за началото на болестта, нито за края (общо 5 години болка).

Selena, за проблеми с гръбначния стълб ли говориш?

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Уран
« Отговор #940 -: Януари 08, 2017, 01:03:18 pm »
Цитат
Selena, за проблеми с гръбначния стълб ли говориш?
Да, тежка дискова херния L5-S1 и множество протрузии в по-горни фрагменти

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #941 -: Януари 08, 2017, 04:18:36 pm »
Да, тежка дискова херния L5-S1 и множество протрузии в по-горни фрагменти

Предположих точно тази диагноза, заради обяснението за съпруга ти и здравословния резултат след раздялата.
Почти съм сигурна какъв тип са били взаимоотношенията ви.
Не му е мястото в астрологична тема да говорим за израза на емоционалните проблеми на физическо ниво, но тия неща са 100% верни - поне за мен.

Поздравявам те за решението ти. Радвай се, че болката вече я няма!
Това само доказва, че си постъпила по най-правилния начин.  :08:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #942 -: Януари 08, 2017, 04:34:03 pm »
Между другото, и аз мога да споделя за изчезване на някои дребни здравословни проблеми, след като от живота ми бяха елиминирани хора, причиняващи траен психологически и емоционален дискомфорт. Имаше един период на влошаване, но вероятно е било "пречистваща криза". Минаха десетина години, а визуално изглеждам доста по-добре, отколкото през времето на "отровното" съжителство. От доста време вече нямам целогодишен косопад. Много рядко се появява сезонен и за кратко, докато не взема мерки за подсилване на косата и организма.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Уран
« Отговор #943 -: Януари 08, 2017, 05:32:03 pm »
Цитат
Предположих точно тази диагноза, заради обяснението за съпруга ти и здравословния резултат след раздялата.
Почти съм сигурна какъв тип са били взаимоотношенията ви.
И аз не навлязох в подробности, защото е извън темата. Напълно съм съгласна с казаното от теб и смятам, че голяма част от заболяванията си ги навличаме сами в резултат на грешки към самите нас. Позволила съм да ми бъдат отправени много критики, спряла съм да се обичам и уважавам като жена....резултатът- ясен

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Уран
« Отговор #944 -: Януари 08, 2017, 05:49:55 pm »
И аз се самодиагностицирах с дискова херния -сега ще видя емоционално какво ми куца, освен всичко, че да се изцеря. Иначе и аз след раздяла с един човек се самоизлекувах от продължили с години алергии и обриви които не се поддаваха на лечение  .