Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205498 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Уран
« Отговор #960 -: Март 23, 2017, 11:36:06 pm »
Благодаря ти, Стреличка :58:

Към настоящия момент нещата се поуспокоиха при него. Силно се надявам всичко да е наред и за напред, че много настъпва шефовете. Но явно Уран действа и на вътрешно ниво, защото не е никак спокоен, макар и да осъзнава вече нещата. Всичкото това го "удари" в щитовидната жлеза :(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #961 -: Март 23, 2017, 11:45:16 pm »
Всичкото това го "удари" в щитовидната жлеза :(

Меркурий засегнат ли е в периода лятото '15 до сега ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #962 -: Март 24, 2017, 07:51:22 am »
че много настъпва шефовете. Но явно Уран действа и на вътрешно ниво, защото не е никак спокоен, макар и да осъзнава вече нещата. Всичкото това го "удари" в щитовидната жлеза :(

дартс- с лик на всички настъпени шеф диригенти и да си ги цели ,стрелички в десятката
шантави игрички,свалят високото напрежение на уран :72:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #963 -: Март 30, 2017, 09:47:02 pm »
Уран съвпад Луна може ли да доведе до менопауза или по-скоро напрегнат аспект с Плутон?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Транзити на Уран
« Отговор #964 -: Март 30, 2017, 11:32:19 pm »
Лили ,

Извинявам се , че нахълтвам така в разговора ви , но има жени при които и на 33 и на 36 настъпва менопауза. Разбира се , че са изолирани случаи , но са фактология.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #965 -: Март 30, 2017, 11:45:53 pm »
Лили ,

Извинявам се , че нахълтвам така в разговора ви , но има жени при които и на 33 и на 36 настъпва менопауза. Разбира се , че са изолирани случаи , но са фактология.
на баба ми първия мензис е дошъл с дефлорацията, когато се е омъжила- на 18г, родила е 3 деца, на 36г е изкарала менопауза, заради хормоналния дисбаланс е получавала припадъци, затова са ѝ прищипали тръбите на яйчниците, но това са изолирани случаи
мен ме подкара на 42г и на 45г изпратих последните гости от Червен бряг  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #966 -: Март 30, 2017, 11:58:52 pm »
И с кой транзит го свързваш?

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #967 -: Март 31, 2017, 12:34:44 am »
И аз се вкарвам в такива филми, особено като си мисля за предстоящата транзитна опозиция на Сатурн към нат. Луна.  ;D

Лили, ама това ли е?
Аз питах,питах тук и никой не намекна, че може да се чака трайно отсъствие на присъствие ;)

Аз минах първата опозиция на тр. Сатурн към нат. Луна (6ти - 12ти). Довя повечко болести/болежки, но засега поносимо.
Дали пък ранна критическа да очаквам?!?!? :o
Според гинеколожката ми, имало още време  :017:
« Последна редакция: Март 31, 2017, 11:37:05 am от lina »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #968 -: Март 31, 2017, 03:04:48 pm »
Уран съвпад Луна може ли да доведе до менопауза или по-скоро напрегнат аспект с Плутон?

за Плутон не знам, но при мен се случи при квадрат на Уран, У8, към Луна, У1. Същевременно имах и дирекция - квадрат на Плутон към К8.

У8 трябва да участва.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #969 -: Март 31, 2017, 11:49:04 pm »
Ай, при мен Уран (У8) е трайно активен напоследък - то ми квадратира Asc, пък нат. Марс и сега ще се метне на нат. Сатурн.
Ясна е май работата с успоредното опозе на тр. Сатурн към нат. Луна.
Но аз съм ОК. Смятам (ще ми се), че излизам в заслужена почивка от темите на възпроизвеждане и отглеждане.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #970 -: Април 01, 2017, 08:14:32 pm »
за Плутон не знам, но при мен се случи при квадрат на Уран, У8, към Луна, У1. Същевременно имах и дирекция - квадрат на Плутон към К8.

У8 трябва да участва.

След около 3-4г ми предстои квадрат дир Венера У8 към Сатурн в 11д - дали не е тогава? Преди това, догодина всъщност, а вече е и в аспект от 1гр, ще изкарам Венера каре Плутон в 12д. Тр Плутон квадрат Луна ми е след 5г. - предполагам тогава ще е, около 42-43г най-късно, ако не  е сега.
Щото сега имам Уран У4 Луна, та се замислих... Логично е Плутон Луна да е с аспект за женските полови органи, но не знам.
След като навърших 37 миналата седмица се зачудих дали ще ме огрее за второ дете или времето вече мина. Имам сол К8 върху Венера, а догодина е К5 върху Венера... Нали знаете - надеждата умира последна :)
Според майка ми съм била на 9г, когато ми е дошъл цикъла - тр Плутон опозиция Венера У8, ако е права. Аз все си мислех, че съм била на 11г.
« Последна редакция: Април 01, 2017, 08:17:46 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #971 -: Април 01, 2017, 08:46:34 pm »
Второ би било, имам дете, да ми е живо и здраво. Но ми се искаше и второ.
Иначе, да, напоследък да родиш до 45 не се счита за нестандартно вече.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #972 -: Април 21, 2017, 02:21:41 pm »
Странно... Уран е на градус от Луната ми и от К7, а от две седмици съм странно спокойна. Повече напрежение усещах, когато Уран беше в опозиция на Плутон.
Не се карам с жени, нямам проблеми с тях, емоционална нестабилност имах в началото на сходящия аспект, когато започна да се усеща, но не и сега.
Странно.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #973 -: Април 21, 2017, 05:12:21 pm »
Yaya, на колко градуса от Луната в апликация го усети най–силно? Да не би тогава да е бил в точен съвпад с Десцендента?

И при мен квадратът му с Луната не е донесъл караници и скандали с жени. Но индиректни проблеми, свързани с външни за живота ми жени, имаше. Става въпрос за странични, с които нямам роднинска връзка. Изиграли са своята роля и са били повод за промяна при мен. Но благодарение на неприятни опитности дойде тази промяна, за което не съжалявам вече, просто е трябвало да стане.

Не, Лили, часът ми е точен, след като си направих ректификация сама. Впоследствие беше потвърдена от дена приятелка, като и двете имахме съмнение за разлика в рамките на 1 минута, но тъй като аспектите по дирекции работят 0.5гр плюс/минус, не мога да съм съвсем сигурна. Вероястно разликата е в рамките на секунди ;)
Луната е на 26.3 гр. Усегих то, когато беше на 21-23гр. и двата пъти - миналата пролет, като и тази зима. Сега странно защо съм ок. В момента Венера е директна върху Слънцето ми, ама чак пък толкова...
« Последна редакция: Април 21, 2017, 05:15:03 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #974 -: Май 29, 2017, 12:04:55 am »
Транзитен Уран през 9 дом - какво да очаквам?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми