Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205698 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #375 -: Март 09, 2015, 08:49:56 pm »
Тези дни трябва да ме водят на кино или театър - отдавна са ми обещали. Най-много с халтурна проява да го отработя  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #376 -: Март 09, 2015, 08:50:57 pm »
The_One, Юпитер е ретро , дай 2лв за нещо друго. ;)
И въпреки това на ретро Юпитер понякога стават ярки събития.Нека да опита момичето.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Уран
« Отговор #377 -: Март 09, 2015, 08:58:37 pm »
Е като е ретро какво, за църковни свещи по Юпи в лъв ли до ги даде и да чака Божията благодат  :012:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Уран
« Отговор #378 -: Март 09, 2015, 09:01:04 pm »
Транзитите са добри,но в натала ,трябва да има 3 промисора за печалба от игри на късмета поне,както и в прогресиите,3х3х3 .при дирекциите една връзка стига .

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #379 -: Март 09, 2015, 09:09:28 pm »
Ако стане вариантите са два: или правя парти в Монте Карло(во) ;D за което дори до тук ще се чуе, или изчезвам и се отдавам на бизнес с високи технологии и научни изследвания от плажовете на Маями.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #380 -: Март 09, 2015, 09:20:39 pm »
Транзитите са добри,но в натала ,трябва да има 3 промисора за печалба от игри на късмета поне,както и в прогресиите,3х3х3 .при дирекциите една връзка стига .
Тук качвах един натал на мъж,който изкърти преди години един джакпот и редовно си хваща по някой лев за екскурзии по Европа.Има Нептун във 2Д,който прави тригон към У2 Венера (екзл в рак 10Д,съвпад с ЛФ),а тя получава само добри аспекти .....
У5 Уран в 12Д.
Стар У5 Сатурн(в 6 нат Д) в тригон с Венера с опоз от Уран/Плутон.
Трябва добър аспект У2/У5 или У5/У9/У2.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Уран
« Отговор #381 -: Март 09, 2015, 09:22:07 pm »
Ако ме озари, удари късмета обещавам, че ще извърша поклоннически туризъм и ще почета лично всички божества от всички религии-ще почна от Мачу Пикчу ще мина през Индия и тнт, Кали, ов Бали, Шива ,  Дива, Посейдон- всички ще ги уважа по родните им места :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #382 -: Март 09, 2015, 09:29:45 pm »
Тези дни трябва да ме водят на кино или театър - отдавна са ми обещали. Най-много с халтурна проява да го отработя  ;D

Мннн... по-добре театърът да е споделен с някой бивш главен герой на черен сатен с червен с...ен...това ще е твоя печеливш билет не точно във финансовата сфера, но "печалбата" ще ти стигне за близките 4 г.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #383 -: Март 09, 2015, 10:52:43 pm »
Ако ме озари, удари късмета обещавам, че ще извърша поклоннически туризъм и ще почета лично всички божества от всички религии-ще почна от Мачу Пикчу ще мина през Индия и тнт, Кали, ов Бали, Шива ,  Дива, Посейдон- всички ще ги уважа по родните им места :012:
А аз ще намеря храмове на Юпитер/Зевс и Марс/Арес и Кронос/Сатурн и ако не е позволено вече да им се колят бици,кочове и пръчове за жертвоприношения,ще им оставя парични дарения.  :012:  :012:
После ще намеря храм на онази лигла Венера и ще и купя розички.  ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #384 -: Март 09, 2015, 10:58:56 pm »
тр Уран след 15' е в съвпад с Юпи в 8д, който е в опозиция с Венера У2 по натал, но и тр Плутон квадрати въпросната опозиция, тъй че не очаквам неочаквана печалба
тр Уран във водолей ми докара навремето големите пари, но изкарани с много работа, а не от хазарт- Уран нали е у6 при мен  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #385 -: Март 09, 2015, 11:01:51 pm »
... У2 Венера (екзл в рак ...

Какво викаш за венерата...?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #386 -: Март 09, 2015, 11:05:09 pm »
Какво викаш за венерата...?
Казах,че тази Венера в 10Д му е У2 и има само тригони,включително от Нептун във 2Д и Сатурн(У5) в 6Д и човекът се спуква да си печели от ТОТОТО и да си ходи в чужбина на ескурзии.Като има и един джакпот.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #387 -: Март 09, 2015, 11:08:43 pm »
Акрукс, не забравяй, че ти си Слънчеви Везни и Юпитер е у 7-ми дом, оттук нататък можеш вече сама да си тълкуваш двата мунданни тригона на Юпитер/Уран тази година.:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Уран
« Отговор #388 -: Март 09, 2015, 11:14:25 pm »
Тригона на Марс в съвпад с Уран и Юпитер е част от голям тригон с Венерата ми. Тя е в Овен и сега гледам, че е по средата на цялата галимация. Утре дано не забравя да си купя лотариен билет и да пусна тото. От миналата седмица се каня.

И при мен тр. Юпитер тригон Венера и Уран, все празни билетчета си избирам и два лева не печеля  ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Уран
« Отговор #389 -: Март 09, 2015, 11:20:39 pm »
Лично ще изплета препаската на Родоският колос, когато Драката го съгради отново :012: