Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205533 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #420 -: Май 07, 2015, 09:31:10 pm »
Сякаш огънче от цигара парва за част от секундата.

Аз по рождение съм като нахапана от бълхи, а сега покрай урановите транзити не знам какви гадове ще ме хапЪт.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #421 -: Май 07, 2015, 09:57:56 pm »
Транзитен Уран е в 8 дом почти върху Луната(У12) в картата на мъжа ми. Най-яркото проявление засега, според мен беше внезапната скорошна смърт на братовчедка му, за която вече писах. Напоследък малко му се объркаха и финансовите дела, но за това едва ли  само Уран е виновен.
братовчедка му е Венера У3 в 3д, която е в квадрат с тр Юпитер У8 в 12д, Уран не го свързвам с нейната кончина, виж- финансовите му дела може да е пообъркал точно той, защото наталния е във 2д и наскоро е извършил опозиция с него

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Транзити на Уран
« Отговор #422 -: Май 07, 2015, 10:22:49 pm »
братовчедка му е Венера У3 в 3д, която е в квадрат с тр Юпитер У8 в 12д, Уран не го свързвам с нейната кончина, виж- финансовите му дела може да е пообъркал точно той, защото наталния е във 2д и наскоро е извършил опозиция с него

Не ги обърка той - външни фактори се намесиха, но при него по принцип се редуват финансови подеми и спадове , така че - нищо ново  :012:


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #423 -: Май 07, 2015, 10:34:22 pm »
Лили, наближаваш Уранова опозиция, въпрос на възраст , относно червените точици. От гледна точка на психосоматиката, тялото реагира с алергични симптоми в следствие външни и вътрешни дразнители, капилярите се пукат в следствие напрегнатост, силни емоции или тяхното отсъствие,срам, силно нервно и умствено напрежение, изтощение. Астрологически , когато Уран докосне нещо в картата  цялото тяло реагира на това силно ускорение на всички процеси в тялото, все едно нон стоп те бие тока, има и други симптоми чисто физически в периода.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #424 -: Май 07, 2015, 11:34:37 pm »
И аз съм мн.нервна и неспокойна-Тр.Уран ми е върху Мерка/в 6дом-здраве,работа/.Не мога да спя спокойно,събуждам се напрегната.
Мерка ми е У9 и У11,но проявления по тези домове нямам.Уран е СъУ.4дом.

За "разходящи" аспекти-какъв е орбиса при транзити-1 градус ли е?Питам заради този съвпад :91:,че яко ме тресе.Уран ми е в градуса на Мерка,на 30-40мин. разстояние...да се маха.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #425 -: Май 07, 2015, 11:51:27 pm »
Не ги обърка той - външни фактори се намесиха, но при него по принцип се редуват финансови подеми и спадове , така че - нищо ново  :012:
под Той имах предвид Уран, а не мъжа ти

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #426 -: Май 07, 2015, 11:56:48 pm »
За "разходящи" аспекти-какъв е орбиса при транзити-1 градус ли е?Питам заради този съвпад :91:,че яко ме тресе.Уран ми е в градуса на Мерка,на 30-40мин. разстояние...да се маха.
зависи за коя планета иде реч, в случая тр Уран върху наталния Мерк в 6д ще те нервира докато не прехвърли 5гр орбис

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #427 -: Май 08, 2015, 10:29:50 am »
Не знам как овнешките Луни го изживяват, но от съвпада на Уран с наталния Меркурий имам чувството, че се намирам сред упоени зомбита, особено сутрин като отивам на работа и наблюдавам хората. Много е дразнещо, понякога едва издържам. Забавени реакции, никаква мисъл, сякаш са изпаднали в транс. Има хора, които водят в пъти по-динамичен, напрегнат и натоварен начин на живот и са останали с будно съзнание. А тук сякаш всичко минава като на забавен кадър, така го усещам понякога.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #428 -: Май 08, 2015, 10:52:26 am »
Времето за теб тече по-бавно. Понякога е минал само ден, а си свършила толкова неща, че ти се струват като два дни. Това е от Уран. В теб времето се забързва. Но не бих казала, че другите ме дразнят. Просто съм с по-възбудима нервна система. И ме тресат желания за промени от всякакво естество.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #429 -: Май 08, 2015, 10:55:00 am »
Мен определено ме дразнят зомбирани, полузаспали и немислещи хора. Уран дава и по-голяма нетолерантност, непоносимост. Опитвам се да се концентрирам върху тревичките и пчеличките.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Уран
« Отговор #430 -: Май 08, 2015, 02:14:14 pm »
Уран в момента при мен прави ингрес в 11ти дом и се чудя това означавали че ще разкаже играта на приятелсия ми кръг тотално мислех си просто така като цяло управлява 9ти дом .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Уран
« Отговор #431 -: Май 08, 2015, 02:22:04 pm »
Иначе ретру сатурн удари уран в 6ти дом уволниха ме от работа , разделих се за пореден път .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #432 -: Май 08, 2015, 05:35:18 pm »
Не знам как овнешките Луни го изживяват, но от съвпада на Уран с наталния Меркурий имам чувството, че се намирам сред упоени зомбита, особено сутрин като отивам на работа и наблюдавам хората. Много е дразнещо, понякога едва издържам. Забавени реакции, никаква мисъл, сякаш са изпаднали в транс. Има хора, които водят в пъти по-динамичен, напрегнат и натоварен начин на живот и са останали с будно съзнание. А тук сякаш всичко минава като на забавен кадър, така го усещам понякога.
Имам такава инерция и вглъбяване в личните ми задачи,че рядко обръщам внимание на другите и мързела им.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #433 -: Май 08, 2015, 05:40:17 pm »
Обръщам внимание, ако с това безхаберие ми се пречи. И също така когато работата ни по някакъв начин е свързана. Ако не е свързана, нека си деградират на воля.
Ако пряко ми пречат...да кажа,че за това ме мрази половината свят и рядко ми пречат.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Уран
« Отговор #434 -: Май 08, 2015, 05:43:02 pm »
Кажете нещо по моя въпрос моля ви ако търябват други данни ще ги дам.