Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205548 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #495 -: Ноември 05, 2015, 11:03:45 am »
На мен ми кръжи над Венерата от миналата година. Не се оплаквам  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #496 -: Ноември 05, 2015, 11:16:39 am »
Освен съвпада с Юпитер / Венера, имам и пр. Луна опозиция Слънце - край, ще си правя татус със знака на Уран върху лявата ръка и ще въдворявам ред в цветния ми любовен живот!

Оле при мен е същото - изведнъж ме прихвана нещо на тема татуси и пиърсинги, като в гимназията :D

На мен ми кръжи над Венерата от миналата година. Не се оплаквам  :72:

Може ли малко по-подробно и конкретно - и на мен ми предстои този съвпад, три пъти ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Уран
« Отговор #497 -: Ноември 05, 2015, 12:27:23 pm »
Оле при мен е същото - изведнъж ме прихвана нещо на тема татуси и пиърсинги, като в гимназията :D

Може ли малко по-подробно и конкретно - и на мен ми предстои този съвпад, три пъти ::)

Тери, твоята карта има ли я някъде? Сега се замислям, че не съм я виждала.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #498 -: Ноември 05, 2015, 12:28:11 pm »
Няма я, какво те интересува?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Уран
« Отговор #499 -: Ноември 05, 2015, 12:30:42 pm »
Няма я, какво те интересува?

Нищо конкретно. Просто ми стана интересно.  :012: Надушвам в теб уран и раху , силни ли са в картата ?  :012:  Помня само лъвче на асц.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #500 -: Ноември 05, 2015, 12:42:14 pm »
 :) Раху не е силен, защото управителят му, венера е в съвпад с кету. Уран е силен - да, управлява седми дом и е в четвърти, в квадрат с асцедента.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #501 -: Ноември 05, 2015, 01:21:27 pm »
Може ли малко по-подробно и конкретно - и на мен ми предстои този съвпад, три пъти ::)

Уран при мен управлява 6 дом, натално е във 2-ри. Венера управлява 3 и 10 дом, натално в 8-ми. Транзитът се случва в 8-ми дом (естествено :) )

Събитията са по две линии - взаимоотношения и работа.

По първата в живота ми навлезе нов човек, доста изненадващо, неочаквано, а самият той е интересен и оригинален, заниманията му също. :)

В работата се наложи да поема нови задължения, извън ежедневните ми, които ми донесоха и допълнителни доходи, и други плюсове. :)

И по двете теми започвам да виждам нещата по друг начин, променя ми се гледната точка и възприемането ми. Доста интересно се получава. Но освен транзита на Уран, Венерата ми е доста активно аспектирана/ща в момента, така че още дълго ще ме занимават венерини работи  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #502 -: Ноември 05, 2015, 01:25:27 pm »
Благодаря, Делфин :)

Аз се надявам да не ми се появяват нови хора, защото при мен венера е в съвпад с ЮЛВ и от този дето се появи при съвпада на прогресивното слънце с венера още реанимирам :D Както беше казала Вещичка по повод съвпад с ЮЛВ - пак говедо от миналото :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #503 -: Декември 20, 2015, 04:48:15 pm »
Отново препрочитам за тр.Уран тригон Сатурн, и разбирам че този аспект  е предизвикал желанието ми да опитам нови и непознати неща; ("отправя предизвикателство в сферите, в които сме прекалено защитени и ограничени" - чудесно е чувството да се освободиш от някои чувства и нагласи, например)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Уран
« Отговор #504 -: Декември 20, 2015, 05:55:39 pm »
Отново препрочитам за тр.Уран тригон Сатурн, и разбирам че този аспект  е предизвикал желанието ми да опитам нови и непознати неща; ("отправя предизвикателство в сферите, в които сме прекалено защитени и ограничени" - чудесно е чувството да се освободиш от някои чувства и нагласи, например)
при мен има предстояща квадратура
Сатурн ми управлява 9д и е на върха му
чувствам, че ще изляза най-сетне навън, много не исках, много си търсех причини и начини да си остана тук, но Уран и Плутон ме откъснаха едно по едно от всичко, което ми създаваше (потенциален) уют. в момента се чувствам като машина преди полет, малко ме е страх, 'щото не си вярвам, но нямам търпение да изляза от собствените си рамки.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #505 -: Декември 20, 2015, 08:08:54 pm »
При мен този квадрат се случи, когато се върна ха работа след първото майчинство - бях тотално неадекваятна, не разбирах какво се случва, какво искат то мен ... Майчинството беше страхотен период в живота ми ... Връщайки се на работа - намерих един друг свят, всичко градено в разруха, шокът беше пълен. Побеля ми косата за няколко месеца ...тогава започна и 'зимата на моето недоволство" ...
Над силата е само умението да я владеем!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Уран
« Отговор #506 -: Януари 16, 2016, 06:32:18 pm »
тр. Уран съвпад нат. МС - може би ще даде промяна в кариерата? А може ли да доведе и до внезапно и неочаквано съкращаване?
В натала Уран упр. 7-8 дом и разположен в 12-ти дом.
 :17:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #507 -: Януари 16, 2016, 06:52:07 pm »
При приятелка Уран - У8 в 6дом -   край на дългогодишна връзка и започване на добре платена работа.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #508 -: Януари 16, 2016, 08:18:26 pm »
Аз пък чакам да ме споходи голямото щастие :012: когато тр. Уран кацне върху Юпи след няколко месеца.
Уран две години ми е кацнал на Юпито, а преди няколко месеца и тр Юпитер кацна на нат. Уран, а голямо щастие- йок! и също като реб очаквах този съвпад с голяма надежда, ама цък  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #509 -: Януари 16, 2016, 08:43:09 pm »
тр. Уран съвпад нат. МС - може би ще даде промяна в кариерата? А може ли да доведе и до внезапно и неочаквано съкращаване?
В натала Уран упр. 7-8 дом и разположен в 12-ти дом.
 :17:

А ти готова ли си да рикусваш тук ?
Може би първо трябва да промениш нещо в начина, в подхода си към статуквото ( Слънце у АСЦ), да въведеш нещо творческо ( Уран ти е в знака на Слънцето) и тогава като тръгне у 6 директен да експериментираш по 10-ти. Уран може да донесе всичко, за което не можеш да се сетиш-това е външна планета. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“