Автор Тема: Възврат на Юпитер  (Прочетена 28484 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #75 -: Юни 17, 2022, 01:17:14 pm »

The_One, да, между двамата лоши е, но може да им се противопостави, защото е източен, в знак, където има достойнства, и по сидерал, и по тропикал.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #76 -: Юни 18, 2022, 09:57:51 pm »

Благодаря ви, The_One и Рени!

Може би не съм свързала правилно аспектите, но винаги гледам за деня най-точните такива. И затова мисля, че е по Юпитер и възвръщането. Но честно казано, откакто тр. Сатурн ми е в 12 дом, и доближава все повече АС - не знам, жива ли съм, умряла ли съм. Тъпо, смотано, подтиснато, самотно, ограничено... Нищо не ми е интересно.

За духовните хора някак имах друго разбиране...
Не ми допада да си оправдават личния кеф и разбиране за живота с цитат на някой духовен учител, който на дали е имал това предвид, което те публикуват. Имам доста ярък и личен пример, но няма смисъл да занимавам всички с това. Аз от малка имах доста идеализирани представи за доста неща. С времето започнаха да отпадат една по-една, а през последната година-две почти нищо не е същото. Участвах и в една духовна група, и оттам ме изгониха. Причина - не съм се извисила достатъчно, не мисля като тях и не съм успяла да стана веган. Въпреки че имам медицински показания да консумирам месо - имам анемия. Друго, една уж приятелка не иска да сме вече приятелки, защото ѝ свалям енергията (на принципа на подобието) - нямала съм мъж, имала съм котки, не съм била богата, т.е. ще ѝ нося самота и бедност ;D
Хубавото е, че вече ми е все тая. Достатъчно разочарования съм имала и не ми прави впечатление. Но търся астро обяснение за периода и явно не е по Юпитер, а всичко е благодарение на Сатурн. И може би наистина профекцията на АС във водолей + тр. на Сатурн там го чувствам толкова силно всичко. А и при мен е най-високо издигнатата планета. Уж не ми е чужда енергията му, но сега го чувствам различно. Ако оцелея на този тр. Сатурн през АС, мисля, че ще бъда тотално друг човек след 1 г., освен побеляла и остаряла.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #77 -: Юни 19, 2022, 12:56:02 pm »
Романтика, всеки нов цикъл, в случая при теб Юпитер възврат и Юпитер/Слънце, завършва стария. Поне година си на прага между старото и новото, аналогично на 1 лунен ден. новолуние. Тъмно е, но усещането за светлината е в действия. Може да разгледаш възвратната карта на последното Юпитерово възвръщане и последния цикъл Юпитер-Слънце, за да видиш какво е обещал в изминалите 12 г и защо очакванията ти по него не са били оправдани в посока морал, духовни търсения, мироглед. Когато говориш за оппределен ден и събитие, разглеждаш бързи планети, как и какво активират от бавните.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #78 -: Юни 19, 2022, 02:37:12 pm »
Здравей, Рени,

Юпитер във Водолей в 12-ти дом (освен, че е в падащ дом) как се "точкува", в нощна карта, квадрат към Венера и Слънце във втори дом, У9 и У10. Знам, че има много други показатели за сила и слабост на планетите, но общо ме интересува. Предполагам, че всичко по 10-ти дом, ще бъде по-трудно постижимо?
И аз да се включа с моят Юпитеров възврат...Не мога да разбера какво да търся като събитийност в картата си.
Получихме повишение на заплатите, започнах да работя над мой онлайн проект(магазин),получавам допълнителни доходи от една фирма, на която правя реклама и ме търсят за още работа и други фирми, но честно казано нямам време.
Мина ми мерака за учене, въпреки че имам още 2 курса, но реших да си почина през лятото.
Юпитер ми е в 11-ти дом, съвпад със Слънце в Овен, с квадратура към 7-ми дом и планетите там Сатунр и Уран в Стрелец.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #79 -: Юни 19, 2022, 05:58:18 pm »
Получихме повишение на заплатите, започнах да работя над мой онлайн проект(магазин),получавам допълнителни доходи от една фирма, на която правя реклама и ме търсят за още работа и други фирми

Това малко ли е кати събитийност!? Дай Боже всекину!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #80 -: Юни 20, 2022, 10:18:33 am »
fortunades, постави натална карта и тази на Юпитеровия възврат и ще разгледаме.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #81 -: Юни 20, 2022, 10:20:06 am »


Това малко ли е кати събитийност!?
Люба, при Огън-ят и Юпитер, никога не е достатъчно, достатъчното.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #82 -: Февруари 05, 2023, 01:27:30 pm »
Наложи се да ходя на изпити. И на двата имах проблеми. За малка грешка бях яко окастрена, а колежка с недопустими пропуски обявена за отличничка. И на другия, сходна ситуация. Не издребнявам за оценки, но мразя несправедливостта. Общо взето - труден период в образователната сфера, за мен. В работата също - напрежения и интриги.

Тези дни тр. Юпитер за пореден и последен път за това си възвръщане повтари нат. аспекти - съвпад Юпитер/Слънце квадрат Нептун, Уран.

Имах до някаква степен преповтаряне на ситуацията от по-горе.

Освен смесицата от умора и изтощение ми даде отново напрежение на един изпит - беше ми намалена оценката, за мен лично несправедливо.
Темата беше благоприятна, писах достатъчно много. Но по време на самия изпит бях със супер "опънати" нерви. Беше адски шумно по време на изпита, една от асистентките с обувки на висок ток и 2h не спря да се разхожда и тропането ѝ ме подлудяваше. А в самата аудитория беше студено и като мярка срещу преписването искаха да сме разсъблечени с навити ръкави. Благодарение, на което сега съм с настинка.

От друга страна за пореден път разбрах, че човек със Сатурн на МС в 10 дом, трябва да се труди бая яко, за да може да получи, каквото ѝ да е. Иначе съм благодарна на съдбата и Бог, че въпреки разбития ми биоритъм от последния месец и половина - никакви празници, болен родител, ходене на работа, други проблеми, денонощно четене, успях да взема 12 изпита и с почти отличен 5,62 успех. Все повече вярвам, че всяка една мечта трябва да може човек да я изстрада, за да я сбъдне.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #83 -: Февруари 05, 2023, 01:42:12 pm »
Браво, романтика! Продължавай да сбъдваш мечти!

На мен също ми предстои възврат на Юпитер средата на март, още не съм му построила картата, а на предишния възврат беше много показателна.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #84 -: Февруари 08, 2023, 12:02:49 am »
Благодаря ти, Акрукс!

Дай Боже да е хубав периодът за теб!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #85 -: Февруари 20, 2023, 07:44:54 pm »
romantica, Поздравления ! 

Цитат
Все повече вярвам, че всяка една мечта трябва да може човек да я изстрада, за да я сбъдне.

Ти имаш Слънце/Юпитер, откъде  това черногледство ?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #86 -: Февруари 21, 2023, 12:05:53 am »
romantica, Поздравления ! 
Ти имаш Слънце/Юпитер, откъде  това черногледство ?  ::)

Рени, благодаря!
Не знам. Просто така виждам реалността в последно време.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #87 -: Февруари 21, 2023, 10:12:29 am »
Романтика, би трябвало да е само моментно, да е период.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“