Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 158819 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #450 -: Януари 10, 2017, 11:54:24 am »
Аз си мисля, че квадратът на тр. плутон към венера води и до парични проблеми.

При мен ще е от шести дом и си мисля, че може и здравето да засегне ::)

Тери, при мен 6 дом започва на 15гр Стрелец. През целия транзит на Плутон оттам е направил квадрати към Венера/Плутон/Уран, към Слънцето,У2, и към Меркурий. Плутон ми управлява 5 дом. До този момент не съм имала впечатляващи/забелязващи се проблеми с парите (но с вида на печеленето им-да), нито със здравето. Здравето ме отряза чак миналата година, демек, в края на 6 дом. Предполагам, че квадрата към Меркурий повлия, защото наистина беше с много, много напрегната умствена дейност - даже не можех и да спя като хората.

За сметка на това, 2-3 пъти сменях работа.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #451 -: Януари 10, 2017, 12:11:04 pm »
Хм, мъжът ми го изкара този квадрат - тр.Плутон в квадрат към нат.Венера. Венера е в 12 дом, ретроградна, изгорена - на 3 гр. от Слънцето, управлява АС и е съуправител на 6 дом (интерсптирани Везни).

При този квадрат - много се изостриха отношенията ни. Не, че преди това са били цветущи, но голямото нагазване на лука от негова страна в моите очи започна точно при първия квадрат на Плутон към Венера и се започнаха трансформациите. За щастие - това квадратене вече приключи и взаимоотношенията ни са доста трансформирани, вярвам за добро. Аз съм много видима в картата му през Венера и Луната. Мисля, че получи школовка (уроци) на тема как да обича, да показва отношение - към децата и мен, към другите ....

Иначе той проблеми с парите не е имал никога през живота си, включително и през периода на квадрата. Според него - това е времето на най-добрите му доходи през целия му живот.
« Последна редакция: Януари 10, 2017, 12:12:55 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #452 -: Януари 10, 2017, 12:16:57 pm »
При квадрата така се случват нещата - или гориш или се трансформираш. Значи мъжът ти е израсъл с този аспект, усетил е подводните камъни и е успял да ги преодолее и да запази отношенията ви. :) Трябва да му се признае по достойнство!
А ти, като съпруга, си в картата му по Луната. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #453 -: Януари 10, 2017, 12:22:10 pm »
Мисля, че е път, който извървяхме заедно :) Но, както и да е - резултатът е важен, а аз не омаловажавам - неговите усилия и воля, разбира се :)

Благодаря за коментара  :08:
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #454 -: Януари 10, 2017, 04:02:04 pm »
Мда, и аз на тр плутон съвпад венера не помня финансови проблеми, натално са ми квадрат
Според една теория плутон плюс някой от бенефиците винаги е добре, но съм го виждала най-вече за юпитер

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #455 -: Януари 10, 2017, 04:11:32 pm »
Мда, и аз на тр плутон съвпад венера не помня финансови проблеми, натално са ми квадрат
Според една теория плутон плюс някой от бенефиците винаги е добре, но съм го виждала най-вече за юпитер

Говори ми, говори ми :012: плутон като квадратира венера ще е и в сходящ тригон с Юпитер, като по прогресии Юпитер е в сходящ тригон с плутон. Ще валят пачки сигурно :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #456 -: Януари 10, 2017, 04:40:36 pm »
Аспекта Венера/Плутон го свързват и с богатството, не вярвам обаче на дърти години да ме огрее. На мен Плутон ми държи цялата карта, гледано по модерната система. Или пък някоя шеметна любов да ме изненада на средна възраст?  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #457 -: Януари 10, 2017, 04:55:01 pm »
Голям килипирр на дърти години-живяла в колиба, умряла в Тадж Махал -ай мерси, по-добре живял в Риц ,пък да те погребват, където си щат и без това си бактериално опасен, камара бъдеща тор. Голяма любов-дръжки, навремето много се вързвах на туй астро клише, пък то- салам кучешка радост със соя и изреки от кожички :012:  Венерическите заболявания добре звучат по темата също  :012:-

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #458 -: Януари 10, 2017, 07:46:58 pm »
Днеска наградили задочно с грамота работник, спасил четири родилки с тежката си машина в тези дни. И той някакъв плутонов транзит ще има :).

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #459 -: Януари 10, 2017, 08:30:49 pm »
И нещо нептуново май има  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #460 -: Януари 10, 2017, 09:51:38 pm »
Аспекта Венера/Плутон го свързват и с богатството, не вярвам обаче на дърти години да ме огрее. На мен Плутон ми държи цялата карта, гледано по модерната система. Или пък някоя шеметна любов да ме изненада на средна възраст?  :57:
Е, защо, на дърти години е много гот да си влюбен и загубен.
Шегувам се, и на мен ми е леко неспокойно заради предстоящия им съвпад, хем са У5, хем са в 7-ми дом, хем и Юпитер натален закача с квадрат.
След 4-5 години почивка от силни любовни  страсти и надмощие на здравия разум в лицето на Сатурн май не ми се иска и стиска..Виж, забогатяване няма да откажа, интересно откъде, като не пускам тото и не търкам билетчета.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #461 -: Януари 12, 2017, 11:32:08 pm »
Обсъждали ли сте преминаването на Плутон през Южния възел или квадратурата му със Сатурн? При мен двете ще се случат едновременно. В момента не мога да прочета цялата тема.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #462 -: Януари 14, 2017, 11:56:27 am »
Поредната квадратура на тр. Плутон с нат Луна /у5,6/ промени изцяло ежедневната ми среда и режим.
Макар, че всичко е толкова различно за мен, не се чувствам притиснат от обстоятелствата, а точно обратното - готов.
Предполагах, че ще се забъркам в някаква блудкава и разрушителна връзка в този период, но Сатурн държеше ситуацията под контрол.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #463 -: Януари 14, 2017, 12:19:02 pm »
Блудкавите връзки рядко са разрушителни, това е рядко срещана комбинация от думи.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #464 -: Януари 14, 2017, 12:49:32 pm »
Блудкавите връзки рядко са разрушителни, това е рядко срещана комбинация от думи.  :012:

Добре де може да не съм се изразил съвсем точно - блудкава връзка с деструктивни последствия.  :D