Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 156632 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #480 -: Март 04, 2017, 08:36:42 pm »
Сега върви първият му точен квадрат с Меркурий /по градус/, на този етап нищо. Не се очертават трансформации в кариерата, нито наследства – Меркурий управлява 8 и 10 дом в западната карта. В професионален план обаче напоследък изпитвам силно желание да се измъкна от плаващите пясъци, сред които се намирам през последните няколко години. И съм почти приела вече, че оптималната реализация за мен може би наистина е свързана с дистанционна работа, като фрийлансър. Не тече трудов стаж, няма сигурна заплата, няма да има и пенсия... Дотук всички напъни да съм наемен персонал претърпяваха неуспех – независимо от усилията, които полагам, и от търпението ми, желанието да се адаптирам в такава среда, сред други наемници. С повечето имаме много сериозни принципни различия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #481 -: Март 05, 2017, 02:59:24 pm »
При мен опозицията Плутон-Меркурий /У4,У7/ напоследъл изостря определени процеси в семейството ми.
Дано всичко се развие благополучно за всяка от страните.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #482 -: Март 05, 2017, 06:12:04 pm »
Да, има и такъв момент с опозициите. Понякога ставаш индиректен участник, наблюдател... Но ситуацията и върху теб може да рефлектира, да те подтикне към някакво решение или умозаключение. Опозициите с тежки планети често ни сблъскват с външни обстоятелства, има натиск отвън. Дори ако е вътре в семейството, не си ти причинител.

При мен така се случи при опозиция на Сатурн към стелиума, опрах пешкира след поредица от чужди постъпки и действия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #483 -: Март 05, 2017, 07:41:39 pm »
Другия месец предстои Плутон да стане ретрограден, това ще се случи на 19*51', а малката дъщеря е с натални Плутон скорпион и Венера дева в този градус и минути. Транзитния в неин 2д.

В края на септември тр. Плутон  ще стане отново директен, на 16* 51' , а имам ЮЛВ 16* 38" козирог. Това какво може да ми донесе, освен плануваната среща с класа на 30 септ. , 35г от завършването ще отбележим в ресторант, а южният възел ми е в 5д.?

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #484 -: Март 06, 2017, 11:50:41 am »
Някой преживявал ли е съвпад на транзитен Плутон със Северния възел. Съвпада е е 11дом,а Плутон е управител на 9дом.В момента транзитният Плутон е съвпад с Pars Fortuna на 4градуса преди транзитния Плутон. Никакво проявление не усещам засега.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #485 -: Март 06, 2017, 02:07:24 pm »
Някой преживявал ли е съвпад на транзитен Плутон със Северния възел. Съвпада е е 11дом,а Плутон е управител на 9дом.
Малката ми дъщеря имаше този съвпад, когато замина за пръв път с работна виза за Швейцария, нейният СЛВ е във 2д. , а Плутон е У1, У12 в 12д. в точен секстил с Венера в 10д.
След това ходи още веднъж в Швейцария, на следващата година в Австрия, Палма де Майорка, пак Австрия и там остана. През тези две години Плутон се е движил над нейния северен възел.


julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #486 -: Март 06, 2017, 07:58:19 pm »
Akrusk,благодаря много за споделеното. :58:
И при мен има вероятност за предстоящи  пътувания до чужбина,но ще видим как ще се развият нещата в бъдеще :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #487 -: Март 07, 2017, 11:12:22 am »
Другия месец предстои Плутон да стане ретрограден, това ще се случи на 19*51', а малката дъщеря е с натални Плутон скорпион и Венера дева в този градус и минути. Транзитния в неин 2д.

В края на септември тр. Плутон  ще стане отново директен, на 16* 51' , а имам ЮЛВ 16* 38" козирог. Това какво може да ми донесе, освен плануваната среща с класа на 30 септ. , 35г от завършването ще отбележим в ресторант, а южният възел ми е в 5д.?

Акрукс, като ти прочетох поста много силно ми се включи интуицията за внуче. Според мен тези аспекти ще донесат бебе на малката ти дъщеря.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #488 -: Март 07, 2017, 07:15:32 pm »
Акрукс, като ти прочетох поста много силно ми се включи интуицията за внуче. Според мен тези аспекти ще донесат бебе на малката ти дъщеря.
то не е нужно да си хабиш интуицията, писала съм многократно тук, че очаквам внук на Първа пролет , дори вече са му избрали име, което беше повод отново да ми се разсърди  :)

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #489 -: Март 23, 2017, 08:21:28 pm »
Двама души във връзка.
1. Плутон секстил плутон 1-11 дом
2. Плутон квадрат плутон 4-1 дом.
По едно и също време се развиват транзитите.
В 2 по натал плутона е в секстил с луна и северен възел в 11 дом.
В 1 по натал плутона е без аспекти. Венера е наблизо...

Очаквания?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #490 -: Март 23, 2017, 08:53:15 pm »
Звучи като 2+2 = ... Очаквания?  ;D

Интересен подход към астрологията, все едно се решава уравнение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #491 -: Март 23, 2017, 09:10:48 pm »
Двама души във връзка.
1. Плутон секстил плутон 1-11 дом
2. Плутон квадрат плутон 4-1 дом.
По едно и също време се развиват транзитите.
В 2 по натал плутона е в секстил с луна и северен възел в 11 дом.
В 1 по натал плутона е без аспекти. Венера е наблизо...

Очаквания?

При Лилит и Хирон как е положението? Съвпади между някое астероидче и Селена няма ли?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #492 -: Март 23, 2017, 09:15:54 pm »
Ако никой няма да умира ние за кво се хАбим?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #493 -: Март 23, 2017, 09:17:21 pm »
Аа, как няма да умира -спокойно, всички ще умрем  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #494 -: Март 23, 2017, 09:18:25 pm »
Веселата вдовица според вас коя е? С неаспектирания Плутон и Венера наблизо?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui