Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 158768 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #525 -: Април 19, 2017, 10:02:32 pm »
Yaya, вероятно ще има зелена светлина и попътен вятър за разрешаване на финансов въпрос. Възможно е касае и наследство или нещо, останало скрито-покрито.

При мен имаше тригон на СД Слънце (У6) към нат. Плутон (У8) - реално имах благоприятен изход от здравна хирургична интервенция.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #526 -: Април 21, 2017, 11:57:34 am »

Догодина ми предстои дирекция на Венера откъм 8д към Плутон в 12д.

Чудя се дали би могло да има някакво сходство в събитията, независимо различните домове. Питам доста хора, но всеки смята различно.
Едни казват, че аспектите между Плутон и Венера са си аспекти между Плутон и Венера. Други смятат, че е различно дали Плутон аспектира Венера или Венера Плутон.
Вие как смятате?
Да, различно е дали Венера аспектира Плутон или Плутон Венера, но при транзити. Когато се гледат диракции няма значение, защото там се движат еднакво с градус на година и се гледа качеството на планетата, а не кой дом управлява.
дир.  Венера секстил или тригон Плутон (или обратно)-  Съзидателен, оригинален, романтичен. Влюбва се от пръв поглед. Големи сексуални потребности. Оформя възгледите си в най-ранна възраст. Силно чувство за цвят. Просветеност, интуиция, честност Професии: учител, проповедник, политик, философ. Прекаленото угаждане води до проблеми с теглто в напреднала възраст.

Имала съм секстил на 24г, когато бях булка- имаше и страст, имаше и пари в този период, беше брак по любов от пръв поглед, тогава бях приета да следвам редовна форма на обучение (предната година бях задочно).
На 75г ще имам тригон и трябва да се пазя тогава от прекалено угаждане, ако искам да съм елегантна бабичка  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #527 -: Юли 01, 2017, 10:58:24 am »
Размишлявам върху сходящия тригон на тр.Плутон/ Слънце.
Дали заради него така се вманиачих за смяна на работата. Тр. Плутон извади наяве и друго качество на слънчевия ми знак, а именно АЛЧНОСТТА.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #528 -: Юли 02, 2017, 09:09:15 am »
сходящия тригон на тр.Плутон/ Слънце.
 Тр. Плутон извади наяве и друго качество на слънчевия ми знак, а именно АЛЧНОСТТА.
към какво


Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #529 -: Юли 02, 2017, 05:40:01 pm »
към какво

Алчност за по-висока заплата.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #530 -: Юли 02, 2017, 05:40:45 pm »
Алчност или мотивация? Монетата може да има две страни.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #531 -: Юли 02, 2017, 06:35:54 pm »
Размишлявам върху сходящия тригон на тр.Плутон/ Слънце.
Дали заради него така се вманиачих за смяна на работата. Тр. Плутон извади наяве и друго качество на слънчевия ми знак, а именно АЛЧНОСТТА.

Това е много добро.  :08:
При Плутон- Слънце, човек наистина  е обсебен от собствената си личност, същност. Виж Сатурн какво прави към Венера/ Юпитер, за да свържеш текущата си мания със смяна на работа. Уран в орбиса ли е към Венера ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #532 -: Юли 02, 2017, 07:25:54 pm »
То пък е голямо геройство човек да работи за малко пари и да се радва на това. Направо си е жив стоицизъм, особено ако не му достигат средства. Завиждам на такива нихилисти.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #533 -: Юли 02, 2017, 07:49:52 pm »
Жив мазохизъм си е. :012:

Имам една позната със Слънце около 20-тия градус на Телец и Луна около същия градус на Козирог. И тя за пари мисли много напоследък. Ама няма как да е иначе - трябва да се плащат наем, сметки, такси за обучение (студентка е) и т.н.
« Последна редакция: Юли 02, 2017, 07:53:27 pm от Mirabella »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #534 -: Юли 02, 2017, 08:09:29 pm »
Мирабела, физическите нужди при така поставени Светила, трябва да се уважават периодично, за да е в мир със себе си натива .;-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #535 -: Юли 03, 2017, 09:55:39 am »
Размишлявам върху сходящия тригон на тр.Плутон/ Слънце.
Дали заради него така се вманиачих за смяна на работата. Тр. Плутон извади наяве и друго качество на слънчевия ми знак, а именно АЛЧНОСТТА.

Плутон и Слънце при теб нямат връзка с 2 дом ... Но имаш друго - тр Сатурн е направил куинконс с Меркурий, У2, даже е обърнал в неговия градус. Преди това си имала възврат на Сатурн, У6, тр Сатурн сменя дом, съвпад с Уран, У7, ... това като транзити, отговарящи за споменатото от теб. А вманиачаването си ти е по рождение :) - с тази Луничка какво да е :).

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #536 -: Юли 13, 2017, 07:12:43 am »
тр.Плутон в 10д. опозе Венера, в мъжка карта,отпочва бизнес ,финансов, с неясен произход на капитала,плутонов най-вероятно,
при цикъл марс-сатурн стрелец на антарес в 8 дом каре Нодалната му ос,цикъл юпитер-меркурий дева в 6 дом
ще следя развитие,предишният му опит с бизнес начинания го доведе до развод,тр.уран пресече асц.овен ,сега е с ново семейство

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #537 -: Юли 13, 2017, 09:43:16 am »
Сатурн като влезе в козирог ще ревизира промените започнали или подтиснати по време на транзитното тао в кардиналните знаци на уран, плутон и Сатурн, което започна 2010 г.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #538 -: Юли 13, 2017, 09:59:42 am »
При мен тр Плутон е на Десц, прави тригон/секстил към нодална ос и тригон към двата управителя на възлите (те са в съвпад - най-точния аспект в картата). Това си е от няколко месеца де, откакто Плутон мина в 17-я градус. Забелязвам, че през това време всички кандидати за консултация по някакъв начин засягат моята нодална ос или управителите на възлите ... много интересно. И все са хора, които са някак на кръстопът, появяват се при мен по странни начини ..... уж "случайно", но явно не е ......
Иначе, Плутон прави и куинконс към Марс във 2. дом - не са само леките аспекти
Само споделям обратна връзка от транзит.

П.С. забравила съм най-важното - Плутон е управител на ЮЛВ.
« Последна редакция: Юли 13, 2017, 02:47:21 pm от Happy58 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #539 -: Юли 13, 2017, 10:12:30 am »
Стреличка, дай Луната.Картата е нощна ? :-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“