Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 190929 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #240 -: Април 27, 2015, 11:30:27 am »
Тоя астероид още не съм изследвала какви карми носи... Но си спомням, че веднъж се избъзиках с някой по повод това камъначе.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #241 -: Април 27, 2015, 11:31:41 am »
Тоя астероид още не съм изследвала какви карми носи... Но си спомням, че веднъж се избъзиках с някой по повод това камъначе.  :)
Незнам,но в момента чувствам страхотно напрежение...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #242 -: Април 27, 2015, 11:48:28 am »
Да нямаш марсов транзит към някоя чувствителна точка, който да отключва бавен транзит? Ако има Луна или Меркурий в съвпад с Лунен възел, транзитът на Марс също може да отключи напрежение и тревожност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #243 -: Април 27, 2015, 02:21:04 pm »
Да нямаш марсов транзит към някоя чувствителна точка, който да отключва бавен транзит? Ако има Луна или Меркурий в съвпад с Лунен възел, транзитът на Марс също може да отключи напрежение и тревожност.

« Последна редакция: Април 27, 2015, 04:03:21 pm от drunkenmastah »
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #244 -: Април 27, 2015, 04:14:40 pm »
Незнам,но в момента чувствам страхотно напрежение...

Опозицията на тр. Марс с нат. Плутон вече е разходяща, ти това ли влияние усещаш?

Раху или Кету, преминаващ през наталната Луна, ако тя в радикса има напрегнати аспекти, също може да донесе усещане за дискомфорт.

Юпитер минава през знака на наталното Слънце /караш и юпитерово завръщане/, но същевременно транзитният Нептун е в опозиция с наталните Меркурий, Венера и Марс. Като че ли отсреща липсва "огледало", което да ти подскаже дали наистина има поводи за оптимизъм, като направиш равносметка, или някъде има усещане за "празно пространство", което да те кара да се чувстваш неудовлетворен. Преминаването на Кету /ЮЛВ/ през нат. Луна в 12 дом може да нагнетява това усещане, но и това е временно, ще отмине.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #245 -: Април 27, 2015, 04:36:17 pm »
Опозицията на тр. Марс с нат. Плутон вече е разходяща, ти това ли влияние усещаш?

Раху или Кету, преминаващ през наталната Луна, ако тя в радикса има напрегнати аспекти, също може да донесе усещане за дискомфорт.

Юпитер минава през знака на наталното Слънце /караш и юпитерово завръщане/, но същевременно транзитният Нептун е в опозиция с наталните Меркурий, Венера и Марс. Като че ли отсреща липсва "огледало", което да ти подскаже дали наистина има поводи за оптимизъм, като направиш равносметка, или някъде има усещане за "празно пространство", което да те кара да се чувстваш неудовлетворен. Преминаването на Кету /ЮЛВ/ през нат. Луна в 12 дом може да нагнетява това усещане, но и това е временно, ще отмине.
Мдаа...това ми е ясно.Но ми е интересно,каква е ролята и връзката на Юнона,Карма и Лилит със Северен Възел.
Освен това Хирон ме удря,когато е във връзка с Венера (в моя 5-ти),Плутон (в моя 7-ми) и Северен Възел.Особено ако Луната е в Козирог.
Чудя се,кога ще спре всичко...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #246 -: Април 27, 2015, 07:34:15 pm »
Тразитен Плутон в 8ми дом беше в опозиция с Меркурий УАсц.и 5дом през 2012 г. Ужасно стресов период за мен - преместиха ме на по-висока и отговорна длъжност и месторабота, но аз не желаех това. Едвам издържах до Коледа 2012 и напуснах,връщайки се на старата си добре позната и по-малко стресова позиция. Усетих го като удар по Асц .(личността) и по 2 дом(ценностите), не по 5 дом.
В началото на т.г квадратира Уран в 5 дом У10. Имах лични неприятни емоционални събития по 5 дом . Сега с ретгоградното си движение отново ще налази Уран и се питам дали обикновено събитията (ако има такива)се случват при първия тразнитен аспект, или стават по-осезаеми при ретроградност? :-\

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #247 -: Април 27, 2015, 08:14:08 pm »
Аз съм с тр.Плутон тригон МЦ, и се надявам обучението, което ми преподава колежката, да ми бъде от полза за в бъдеще!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #248 -: Април 27, 2015, 10:26:15 pm »
Мдаа...това ми е ясно.Но ми е интересно,каква е ролята и връзката на Юнона,Карма и Лилит със Северен Възел.
Освен това Хирон ме удря,когато е във връзка с Венера (в моя 5-ти),Плутон (в моя 7-ми) и Северен Възел.Особено ако Луната е в Козирог.
Чудя се,кога ще спре всичко...

и какво по-точно от гореизроеното искаш да знаеш? Преди време нали го обсъждахме твоя проблем ... то така и остана неизуснено от твоя страна - само където се напъвахме да пишем.

СЛВ е Карма - няма как да има нещо с тази другата Карма
СЛВ/Лилит - може след време и да дам инфо
СЛВ/Юнона - .....

Хирон - ти сам си се вкарваш в него .... и преди ти казахме, че Дракониада е спеца там.

Кога ще спре? ... Кое по-точно ... конкретика, моля

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #249 -: Април 27, 2015, 10:29:57 pm »
Незнам,но в момента чувствам страхотно напрежение...

от колко време? какъв вид е - емоционално, психическо, физическо, нервно ....

Или всичко това написаното е просто да "си излеем душата" ... ако е така, игнорирай постовете ми .... аз се пробвам с реална помощ :)

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #250 -: Април 27, 2015, 10:45:44 pm »
аахахаха...
Чувствам психическо и емоционално напрежение,просто в момента съм на кръстопът и усещам,че нещата изобщо не се променят...
Може би наистина звуча "наизустено",но просто винаги когато Луната е в Козирог,прави връзка с Венера и удря Хирон,по същия начин,както и досега...И това е доста неприятно.
Някъде бях чел,че Юнона,заедно със Северен Възел и Плутон,по думите на една астроложка е просто "подправка към сместа"...
Сега в момента астероида Карма (даже не го бях чувал) също се включва...
И точно,както Lilla написа
Цитат
Като че ли отсреща липсва "огледало", което да ти подскаже дали наистина има поводи за оптимизъм, като направиш равносметка, или някъде има усещане за "празно пространство", което да те кара да се чувстваш неудовлетворен.
Точно така се чувствам...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #251 -: Юли 27, 2015, 06:12:30 pm »
Тр. Плутон през 5 ти дом (7 ми от 11 ти) с пак актуален квадрат към Луна в 8 ми дом У11, днес научих за смъртта на съпруга на една приятелка. Имам още тр. Марс (диспозитор на Луна) през 11 дом, в сходяща опозиция на нат. Марс,  тр. Плутон секстил Слънце в 3 ти У12, тр. Слънце на к12 от към 11 дом квадрат с нат. Плутон в 3 ти дом У4 (натално са в широк съвпад, ако 11* е широко за Слънце).

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #252 -: Юли 27, 2015, 11:59:47 pm »
Някой може ли да каже транзита му в 7ми, какво ви е донесъл , за мен  само неприятности и напрежение във взаимоотношенищята ,от както е там все някакви ненормални неща .Свързани с интриги ,лъжи , скандали ,разправи.
« Последна редакция: Юли 28, 2015, 07:30:17 am от adelina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13720
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #253 -: Юли 28, 2015, 01:42:50 pm »
Някой може ли да каже транзита му в 7ми, какво ви е донесъл , за мен  само неприятности и напрежение във взаимоотношенищята ,от както е там все някакви ненормални неща .Свързани с интриги ,лъжи , скандали ,разправи.
Интриги, лъжи, ненормални неща- това е по Нептун, не по Плутон

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #254 -: Август 06, 2015, 05:49:36 pm »
При все още сходящия квадрат на тр. Плутон У4 нат. в 3 ти с Луна У11 в 8 ми, научавам, че са измамили баба ми по телефона с 3000 лв. Вземам го предвид събития на жени в семейството. Иначе баба по баща по 1 ви дом ли ми е? Ако е така, У1,2,10 Меркурий нат. на ИЦ, към него има квадрат от тр. Юпитер У4 през 12 дом, тригон от тр. Марс У9 през 11 ти и тр Сатурн е в съвпад с Меркурий. В крайна сметка е писала жалба в полицията, а днес са й казали, че са хванали измамниците и ще й бъде възстановена сумата по съдебните пътища.