Автор Тема: Проба, грешка, проба ... Еврика  (Прочетена 4374 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Определяне на пол според астрологичната карта
« Отговор #15 -: Януари 27, 2021, 07:41:27 pm »
Логиката ми е следната  - Асцендентът представлява средата, пространството, а МС - моментът на раждането. Точката на Овена  - тук на Земята
Средната точка между Асц/МС и точката на Овена -  Кой се е родил Тук и Сега на Земята.
Поначало считам определянето на пол - мъжки, женски като несигурно начинание. Енергията е мъжка или женска, но тя не определя пола във физическия му смисъл.
Когато е задействана тази точка(средна между Асц/МС и точката на Овена)по транзит от Сатурн,съм родила сина си.МС ми е водолей.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Проба, грешка, проба ... Еврика
« Отговор #16 -: Февруари 07, 2021, 06:54:50 am »
Уран, в Телец ти попада мидпойнтът Точка на Овена/Асц/МС.

Да го погледнем през друга призма. Къде Вашето усещане за синхрон на личното и въшното си устройва среща с глобалното ? Там се предполага че е олицетворение на точното място, време и хора, при които светът откликва на индивидуалното. Местоположението по градус и знак/ци от фиксиран, воден, огнен, въздушен кръст. Естествено, за това е необходимо рождения Ви час да е ректифициран. Градусът на този мидпойнт Точка на Овена/Асц/МС, доколко в житейската Ви история има отношение към онази прословута фраза "Да попаднеш на точното място, време и хора ? " Доколко транзитни или синастрични планети, които попадат на този мидпойнт,  играят ролята на знак по пътя, нишан към разбирането кои сте всъщност, какво искате и какво е Вашето място в света ?

Благодаря предварително на отзовалите се.
« Последна редакция: Февруари 07, 2021, 08:25:06 am от starinthenightsky »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Проба, грешка, проба ... Еврика
« Отговор #17 -: Февруари 07, 2021, 06:49:05 pm »
Уран, в Телец ти попада мидпойнтът Точка на Овена/Асц/МС..

Да не се съмнявам, че съм жена? :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Проба, грешка, проба ... Еврика
« Отговор #18 -: Февруари 07, 2021, 08:18:16 pm »
Не знам как да ти отговоря на така зададения въпрос. Няма точна рецепта, абсолютно правило как се определя физическия пол. Не смятам, че си човек, който се води безусловно и безкритично и взема за чиста монета всичко това, което му кажат. Можеш да не се съмняваш, че си жена, ако за теб астрологията е догматичен сборник от готови рецепти, която има еднозначен отговор за всичко.