Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116278 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #600 -: Декември 18, 2019, 10:15:35 am »
Нищо против зодиата,просто като цяло са супер мнителни и недоверчиви,винаги всичко се слага под съмнение.

demmetra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #601 -: Декември 18, 2019, 10:55:41 am »
Нищо против зодиата,просто като цяло са супер мнителни и недоверчиви,винаги всичко се слага под съмнение.
Просто при твоя човек е подчертано това влияние, затова си с такова мнение. Не че съм фен на Девите, но и те си имат добрите черти.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #602 -: Декември 18, 2019, 11:24:06 am »
Да подчертано е Слънце и Венера в  Дева в съвпад , може и Венера да е изгорена.
« Последна редакция: Декември 18, 2019, 12:10:21 pm от adelina »

demmetra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #603 -: Декември 18, 2019, 11:43:12 am »
Да подчертано е Слънце и Венера в  Дева в ствоад , може и Венера да е изгорена.
Тя е изгорена и ретроградна. И управителя на АС е в Дева

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #604 -: Декември 18, 2019, 11:45:24 am »
Да подчертано е Слънце и Венера в  Дева в ствоад , може и Венера да е изгорена.
ужасТ! Абе жена, като ти чета постулатите и получавам чувство за малоценност😥
« Последна редакция: Декември 18, 2019, 12:22:17 pm от Сафо »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #605 -: Декември 18, 2019, 12:09:04 pm »
Оф ще го коригирам ,вече потчти заспивам след нощната.
« Последна редакция: Декември 18, 2019, 12:10:43 pm от adelina »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #606 -: Декември 18, 2019, 12:12:09 pm »
Вече е поправено.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #607 -: Декември 18, 2019, 12:13:32 pm »
Във всяка Дева има нещо гнило ,права е Аделина ,а Слънце и Венера там -ще се задавя, тези са моралният упадък на човечеството, идеопоклонници на златният телец, пазители на материалистичният светоглед, вълци ,маскирани в овчи дрехи на бялото братство .Те са Анти-христа ,затова стоят с/у Риби ,черни са ми пред очите ,ако бях Хитлер или друг светъл ум щях да забраня зодията, да я залича от зодиака и да давам превантивно анти бебе на всички със съмнителен плод  ;D Трябва много да обичам някой за да преглътна че има нещо в Дева, но винаги ще го дебна и съмнявам  :D

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #608 -: Декември 18, 2019, 12:18:51 pm »
Оф,слава богу, аз за щастие нямам нищо в Дева .Обаче това явно не ми пречи да хлътвам до ушижв Деви. :lol_hitting: :lol_hitting:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #609 -: Декември 18, 2019, 12:27:19 pm »
Точки/планети в дева са в антисия с точки /планети в овен. Всеки има нещо в дева-дом.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #610 -: Декември 18, 2019, 01:45:34 pm »
Във всяка Дева има нещо гнило ,права е Аделина ,а Слънце и Венера там -ще се задавя, тези са моралният упадък на човечеството, идеопоклонници на златният телец, пазители на материалистичният светоглед, вълци ,маскирани в овчи дрехи на бялото братство .Те са Анти-христа ,затова стоят с/у Риби ,черни са ми пред очите ,ако бях Хитлер или друг светъл ум щях да забраня зодията, да я залича от зодиака и да давам превантивно анти бебе на всички със съмнителен плод  ;D Трябва много да обичам някой за да преглътна че има нещо в Дева, но винаги ще го дебна и съмнявам  :D
Ех Ребека много ми хареса поста ти - имаш едно лайкване от мен. :72:
И за да не спамя темата, ще споделя моя опит с транзитите на Нептун - при мен са с висока степен на събитийност при всяко докосване на ъгъл или планета.От както е в риби ми разказва играта от всякъде, понеже имам три планети в Стрелец и един прекрасен сатурн в дева.Последното събитие по Нептун - напускане на работа при точната квадратура на Нетун от 6 (упр.6 дом) със Слънцето (упр.11 дом -свобода).Като по учебник. ;D

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #611 -: Декември 18, 2019, 03:52:09 pm »
Е това за Девата го казах в крага на майтапа иначе в Дева ми са част от 3ти и част от 4ти дом.А Венера е в 8ми дом във Водолей и е ретро в съвпад със слънцето в Козирог.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #612 -: Ноември 27, 2020, 08:41:29 pm »
Нептун вече директен, но стационарен до 2.12. 2020 г-ключови събития, където попадат точките ни в 17-19 * на Подвижния кръст. Предстои събуждане по активираните теми, но докато е стационарен, по-добре е да се отпуснем и още малко да помечтаем по желаните картини пред нас, отколкото да правим неща, за които все още имаме съмнения. Е, сигурно ще има разочарования, но поне на повърхността ще изплува ...видимото с пълнолунието.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #613 -: Ноември 28, 2020, 05:03:55 am »
Нептун вече директен, но стационарен до 2.12. 2020 г-ключови събития, където попадат точките ни в 17-19 * на Подвижния кръст. Предстои събуждане по активираните теми, но докато е стационарен, по-добре е да се отпуснем и още малко да помечтаем по желаните картини пред нас, отколкото да правим неща, за които все още имаме съмнения. Е, сигурно ще има разочарования, но поне на повърхността ще изплува ...видимото с пълнолунието.
при ММ тригон с Венера,опозиция Марс и Меркурий
Там започна и цикъл Марс/Нептун на негов к4,има събития

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #614 -: Ноември 28, 2020, 05:29:52 am »
Рени,ти също имаш точка там.......при съвпадът на Марс/Нептун имахме проблем с парното в къщи :)