Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116436 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #75 -: Март 24, 2014, 07:48:47 pm »
Ще се наложи да се жертваш в посока партньорства ,или да служиш ,както прецениш така си го разчети.Може да се излъжеш или да не виждаш някои работни взаимоотношения реално,ангажиментите ,които поемаш може да наложат пренастройка в ежедневните ти порядки ,навици.
Слънце в Близнаци или Стрелец ,и Юпитер в 10-ти дом ли е в момента ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #76 -: Март 24, 2014, 07:49:34 pm »
Иначе Нептун точно сега ми даде мечтаната работа - приех да съм главен редактор на здравно списание и ще си работя пак с чужденци, но партньорството у дома на елементарно, ежедневно ниво хич го няма...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #77 -: Март 24, 2014, 07:50:37 pm »
И защо на такова ниско ниво ги изживявам уроците по Нептун?

ами мисля, че е много възможно тази година да ти прелее чашата...и да не ти се налага да ги изживяваш повече толкова тежко

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #78 -: Март 24, 2014, 07:51:41 pm »
аз, къде мога да ти видя картата, извинетИ, Eaglet
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #79 -: Март 24, 2014, 07:54:24 pm »
аз, къде мога да ти видя картата, извинетИ, Eaglet

ей тук

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #80 -: Март 24, 2014, 07:58:05 pm »
Точно преди два дни четох на Шулман за асц. Дева. Само аз ли виждам решетката, в която участва седми дом? Имаме Нептун управител на седми дом, който започва да квадратира себе си откъм 6 дом + да дава квадрат към Луна, а малко след това и към Слънце. Засяга си яко партньора, който тръгна на курс за актьор, не харесва професията си и иска моята + пропива се яко.

не, просто аз съм прочела асц вместо десц

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #81 -: Март 24, 2014, 08:01:37 pm »
ми,определено е дадено късно да срещне любовта. Иначе, определено има някакво идеализиране и как да кажа, много страст, в една връзка
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #82 -: Март 24, 2014, 08:03:09 pm »
Вече имам един развод - Уран мина през десцедента.
Сега Нептун ще се ръси. Започвам да мисля, че с десц. Риби нямам шанс за нормалност в отношенията и се чудя как да реагирам. Дали да не търся фармацевт - само да не е пияница или артист - ей така се шегувам, разсъждавайки как бих могла да удовлетворя и излъжа нептун...

Жертвата вероятно е да спася децата си от мъжката половина на Земята, за да им осигуря домашен уют. И аз да си остана сама.

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #83 -: Март 24, 2014, 08:06:33 pm »
за развода,беше ясно.Това си е класика
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #84 -: Март 24, 2014, 08:08:43 pm »
ми,определено е дадено късно да срещне любовта. Иначе, определено има някакво идеализиране и как да кажа, много страст, в една връзка

Срещам желаещи да ги отглеждам, да плащам сметките, да са ми третото дете, да напуснат работа и да си преследват мечтите, за което аз да нося отговорност, не и да са ми равностойни партньори. Колко късно ще я срещна? Влюбена съм в любовта и започвам да мисля, че любовта не е даден човек, а е просто любов и за да я има, трябва да не се вкопчвам в човек. Отдавна съм се научила и да не се вкопчвам...

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #85 -: Март 24, 2014, 08:14:04 pm »
ми,определено е дадено късно да срещне любовта. Иначе, определено има някакво идеализиране и как да кажа, много страст, в една връзка

Срещам желаещи да ги отглеждам, да плащам сметките, да са ми третото дете, да напуснат работа и да си преследват мечтите, за което аз да нося отговорност, не и да са ми равностойни партньори. Колко късно ще я срещна? Влюбена съм в любовта и започвам да мисля, че любовта не е даден човек, а е просто любов и за да я има, трябва да не се вкопчвам в човек. Отдавна съм се научила и да не се вкопчвам...

това със сигурност е така. Но ме съмнява, че си се научила да не се вкопчваш - това не е укор, просто мнение отстрани.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #86 -: Март 24, 2014, 08:19:14 pm »
И защо на такова ниско ниво ги изживявам уроците по Нептун? Със Сатурн се справям много добре.


Eaglet,ти си родена с "ниво" ,което ти дава възможност да изявиш цялата палитра на Нептун ,чрез своята емоционалност -Луна съвпад Нептун в знак на СЛВ ,квадрат Юпитер-3/6/10 и ти го правиш ,чрез твоята професия ,както сподели.Виж какво се е случило в периода -тр.упр.СЛВ е стъпил върху упр.ЮЛВ в 10-ти ,Марс е спрял в градуса на натален...
А защо реши ,че точно Нептун е "факторът" партньор при теб ?!?
Ах,този "палав' съвпад Луна /Нептун и то в Стрелец ... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #87 -: Март 24, 2014, 08:21:35 pm »
ми,определено е дадено късно да срещне любовта. Иначе, определено има някакво идеализиране и как да кажа, много страст, в една връзка

Срещам желаещи да ги отглеждам, да плащам сметките, да са ми третото дете, да напуснат работа и да си преследват мечтите, за което аз да нося отговорност, не и да са ми равностойни партньори. Колко късно ще я срещна? Влюбена съм в любовта и започвам да мисля, че любовта не е даден човек, а е просто любов и за да я има, трябва да не се вкопчвам в човек. Отдавна съм се научила и да не се вкопчвам...

това със сигурност е така. Но ме съмнява, че си се научила да не се вкопчваш - това не е укор, просто мнение отстрани.

:) След Уран вкопчването не е вкопчване :)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #88 -: Март 24, 2014, 08:22:05 pm »
Eaglet, ако искаш, пусни ми датата на раждане, без час, на ЛС

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #89 -: Март 24, 2014, 08:27:04 pm »
ми,определено е дадено късно да срещне любовта. Иначе, определено има някакво идеализиране и как да кажа, много страст, в една връзка

Срещам желаещи да ги отглеждам, да плащам сметките, да са ми третото дете, да напуснат работа и да си преследват мечтите, за което аз да нося отговорност, не и да са ми равностойни партньори. Колко късно ще я срещна? Влюбена съм в любовта и започвам да мисля, че любовта не е даден човек, а е просто любов и за да я има, трябва да не се вкопчвам в човек. Отдавна съм се научила и да не се вкопчвам...

това със сигурност е така. Но ме съмнява, че си се научила да не се вкопчваш - това не е укор, просто мнение отстрани.

:) След Уран вкопчването не е вкопчване :)

или просто сменяш единия с другия - преживяла съм ги и двата транзита - трансформацията идва с Плутон - поне така пише по книжките