Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116611 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #615 -: Ноември 28, 2020, 01:39:58 pm »
Имам меркурий на 18 риби квадрат нептун на 16 стрелец. Меркурий управлява 2 и 11 дом и е в 8-ми.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #616 -: Ноември 29, 2020, 01:01:20 pm »
Имам меркурий на 18 риби квадрат нептун на 16 стрелец. Меркурий управлява 2 и 11 дом и е в 8-ми.
Тери,възможно е да разбереш нещо за приятел/ка,познат,че е болен,или интервенция ще претърпи......възможно е да си купиш нещо,по меркурий/нептун-книга,алкохол,парфюм,обувки.....
Това като малки подсказки,не задължително.
« Последна редакция: Ноември 29, 2020, 01:03:07 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #617 -: Април 05, 2021, 02:14:54 pm »
Транзитен Нептун е квадрат с Луната ми в 1ви дом.Освен,че забравям,разсеяна съм,какво друго може да очаквам от аспекта.Нептун при мен е ъглов ,почти на к7,откъм 6ти дом.Транзитира през 11 дом.Цикъл Нептун/Марс в тази точка,Нептун/Меркурий също.ММ има к4 в този градус.Неволите с парното в къщи започнаха при съвпадът Марс/Нептун,сега имаше продължение.Родител?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #618 -: Април 05, 2021, 02:41:56 pm »
Сафо, Нептун е прегърнал Луната ти още миналата година и така ще е до 2022 г. Ще искаш да коригираш типа атмосфера, която търсиш, за да се чувстваш удобно в кожата си. Не е задължително транзита, особено на Нептун, да символизира външна ситуация или събитие в живота ти, ако ПР Луна не е в ъглови домове, Луната да е времеви управител или силно аспектирана. Ежедневните ти навици, настроение, естествен ритъм ще са пречупени през Нептун. Луната ти е във въздушен знак- ще реагираш на този транзит с размисъл, ще търсиш дискусия, аргументация. Бягство, спасение, отделяне, недоволство, съмнения, неуловимо, видения, вдъхновение. Въображението толкова се развихря, че е препоръчително да ди намериш някакъв идеал,иначе идеализираните образи ще следват и заменят едно след друго очарование и разочарование. виж домовете с Рак и Телец - там ще се давиш и спасяваш. Знаеш Луната на кой и какво е сигнификатор в женска карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #619 -: Април 27, 2021, 10:24:42 pm »
Транзитен Нептун е квадрат с Луната ми в 1ви дом.Освен,че забравям,разсеяна съм,какво друго може да очаквам от аспекта.Нептун при мен е ъглов ,почти на к7,откъм 6ти дом.Транзитира през 11 дом.Цикъл Нептун/Марс в тази точка,Нептун/Меркурий също.ММ има к4 в този градус.Неволите с парното в къщи започнаха при съвпадът Марс/Нептун,сега имаше продължение.Родител?
Луна при жена -дясно око.Всички тези цикли,подсилиха леко изменение във външният ми вид,подпухнало око.Като се погледна ,виждам разлика ,едното око е леко свито,подува се кожата около него.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #620 -: Април 27, 2021, 10:28:00 pm »
Сафо, Нептун е прегърнал Луната ти още миналата година и така ще е до 2022 г. Ще искаш да коригираш типа атмосфера, която търсиш, за да се чувстваш удобно в кожата си. Не е задължително транзита, особено на Нептун, да символизира външна ситуация или събитие в живота ти, ако ПР Луна не е в ъглови домове, Луната да е времеви управител или силно аспектирана. Ежедневните ти навици, настроение, естествен ритъм ще са пречупени през Нептун. Луната ти е във въздушен знак- ще реагираш на този транзит с размисъл, ще търсиш дискусия, аргументация. Бягство, спасение, отделяне, недоволство, съмнения, неуловимо, видения, вдъхновение. Въображението толкова се развихря, че е препоръчително да ди намериш някакъв идеал,иначе идеализираните образи ще следват и заменят едно след друго очарование и разочарование. виж домовете с Рак и Телец - там ще се давиш и спасяваш. Знаеш Луната на кой и какво е сигнификатор в женска карта.
3ти и 12 ти домове........майките стареят с часове

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #621 -: Ноември 26, 2021, 07:42:38 pm »
Нептун стационарен от 28.11- 4.12  в 20 *Риби.
За всички, които имат по-фини възприятия, са хора на изкуството, лечители, любители на алкокола, наркотиците, опиатите, хапчетата, фантазьорите, "жертвите", "спасителите"; хората на внушенията и самовнушенията, на усамотението, изолацията, е важен периода. За родените с ъглов Нептун, с мажорен аспект към Светилата, у1.
- Падат или се нарушават граници, и в пряк, в преносен смисъл
- Наводнения, в резултат на разрушения, свлачища, земетресения; в личен план същото, в резултат на наши илюзии и вярвания
- Проглеждане, ясно виждане, отделяне на слабото от силното, на реалното от илюзорното, на земята от водата
- Събития, свързани с незрящи; всичко свързано със зрението е на дневен ред
- Събуждане от дълъъъг сън, от упойка
- Загуба или намиране на вещ с историческо значение
- Ново лекарство или терапия
- Книга, филм, картина, артефакт, които да очароват света
- Раждане или поставяне основи на ново духовно учение, религия, които се подготвят или говори от 2012 г
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #622 -: Ноември 27, 2021, 03:19:20 am »
Ми той вече си действа ако гледам какво сънувах туко що- невероятен филм в който бях главният герой и същевременно после се оказах главен наблюдател на диска който си беше в 3 версии дори на филма,абе няма нищо случайно че точно сега сънувам нещо подобно  :o

То и в съня си беше събуждане от сън след края на филма,но в паралелна реалност.На мен натално Нептун ми е в 4ти дом, транзитно в 7ми дом-и двете положение се разиграха в съня ми също...
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #623 -: Ноември 27, 2021, 05:27:56 am »
Квадрат към Луната ми,натално на к7 в аспект с Меркурий,секстил,квадрат Венера.

ZaraP

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #624 -: Декември 12, 2021, 12:53:48 pm »
Във всяка Дева има нещо гнило ,права е Аделина ,а Слънце и Венера там -ще се задавя, тези са моралният упадък на човечеството, идеопоклонници на златният телец, пазители на материалистичният светоглед, вълци ,маскирани в овчи дрехи на бялото братство .Те са Анти-христа ,затова стоят с/у Риби ,черни са ми пред очите ,ако бях Хитлер или друг светъл ум щях да забраня зодията, да я залича от зодиака и да давам превантивно анти бебе на всички със съмнителен плод  ;D Трябва много да обичам някой за да преглътна че има нещо в Дева, но винаги ще го дебна и съмнявам  :D

Скоро не бях чела толкова тъп и злобен коментар. Явно доста проблеми имате да решавате със себе си. Когато ги решите ще разберете, че в материализма няма нищо лошо, а дуализмът само ви пречи. Мъдрост и любов не ви достигат, за да пишете толкова агресивно. Добре е да си преразгледате ценностната система, че голяма мъгла… Духовността не е обратното на материализма, нещо съвсем, съвсем различно.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #625 -: Декември 12, 2021, 01:45:45 pm »
Любовта в нейния най-общ смисъл, която човек носи в сърцето си, не се изразява чрез сочене с пръст и квалификации на лична основа.
« Последна редакция: Декември 12, 2021, 02:23:12 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #626 -: Декември 12, 2021, 02:34:50 pm »
Във всяка Дева има нещо гнило ,права е Аделина ,а Слънце и Венера там -ще се задавя, тези са моралният упадък на човечеството, идеопоклонници на златният телец, пазители на материалистичният светоглед, вълци ,маскирани в овчи дрехи на бялото братство .Те са Анти-христа ,затова стоят с/у Риби ,черни са ми пред очите ,ако бях Хитлер или друг светъл ум щях да забраня зодията, да я залича от зодиака и да давам превантивно анти бебе на всички със съмнителен плод  ;D Трябва много да обичам някой за да преглътна че има нещо в Дева, но винаги ще го дебна и съмнявам  :D

Скоро не бях чела толкова тъп и злобен коментар. Явно доста проблеми имате да решавате със себе си. Когато ги решите ще разберете, че в материализма няма нищо лошо, а дуализмът само ви пречи. Мъдрост и любов не ви достигат, за да пишете толкова агресивно. Добре е да си преразгледате ценностната система, че голяма мъгла… Духовността не е обратното на материализма, нещо съвсем, съвсем различно.
Привет преДуховна ми лельо.Заври си тъпия коментар в конфликтната душица .Явно кой търси конфликт, едва дошъл във форум, класифицирайки стар шеговит пост. Но така,както се шегувам мога и директно-заври се в кучия гъз на небитието .ЕБИ СЕ  :-* Хайде прочете ли още по-прост пост.Ако не ,прочети другите ми, да ти стоплят мишата душа дето злобее от профил с 3 поста. Мир на духа ти лельо,Ааамиин.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #627 -: Декември 12, 2021, 02:41:02 pm »
Добре казано.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #628 -: Декември 12, 2021, 03:49:51 pm »
Който си търси война, конфликт, а не любов намира.  ;D

ZaraP

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #629 -: Декември 12, 2021, 07:45:09 pm »
Ребека, с най-добри чувства, но имате спешна нужда от психолог, лекарства или нещо по-силно. Аз съм си добре и някакъв пост няма да ми докара негативи, но вашето емоционално състояние е тревожно. Не съм чела другите ви постове, така като гледам - със сигурност не си струва, едва ли нещо може да се научи от вас смислено. Мнението ми за “християните” се затвърждава изцяло.
Запалете една свещ и се помолете бог да ви прости и да ви изчисти греховете, т.е. Вярвайте си!
То вероятно, за да сте толкова озлобена има защо …  :-*

/много са ми симпатични свръх емоционалните хора/