Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116417 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #630 -: Декември 12, 2021, 07:51:19 pm »
Сериозно ли някой дойде във форума и първата му работа беше да изрови мнение от 2019-а и да се заяде злобно за него 😃 Наистина, само една дева е способна на това. Шегувам се, разбира се, но което си е истина за архетипа - си е истина. По тая логика след всички неща,  които са се изговорили и изписали за нас близнаците, трябваше да сме криви на целия свят 😄

ZaraP

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #631 -: Декември 12, 2021, 07:56:17 pm »
Всъщност исках да попитам за Нептуна, който ми навлиза в 7 дом. Десцендентът ми е в Риби - сложна работа. Попаднах на този пост. Не ми е било идея да влизам в конфликт, не е лично. Уча се тепърва на дърти години да си изказвам мнението, щом другите могат. А ми е много трудно с тия риби  ;)


starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #632 -: Декември 12, 2021, 08:23:35 pm »
Апелирам зодиакален знак Дева да си търсят правата.  ;D
Зара, щом се закачате лично за коментар, който няма нищо общо с Вас, нито е адресиран до Вас, а изпитвате потребност да го заклеймите, то значи ви куца самочувствието.  ;) Ребека е Вашето огледалце. Тя Ви казва, че сама не се харесвате, не си вярвате, не се обичате, не се одобрявате. Няма никаква друга причина да Ви интересува и да приемате лично мнението на всеки непознат, който коментира нещо в някакъв форум.

 
« Последна редакция: Декември 12, 2021, 08:51:57 pm от starinthenightsky »

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #633 -: Август 24, 2023, 10:17:58 pm »
Някой да е преживявал транзитен Нептун в опозиция с Плутон . Нептун е у9 , Плутон е у5

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #634 -: Август 24, 2023, 10:50:27 pm »
Някой да е преживявал транзитен Нептун в опозиция с Плутон . Нептун е у9 , Плутон е у5
За себе си ли питаш?В твоя натал к7 е в риби.
М
Но,да.Всички от моето поколение.При мен още е действаща.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #635 -: Август 25, 2023, 02:44:53 pm »
Някой да е преживявал транзитен Нептун в опозиция с Плутон . Нептун е у9 , Плутон е у5
преживяхме го с моя мъж преди няколко години, само че при нас Нептун е У7, а Плутон при мен У3, а при него У4
; това е поколенски аспект, понеже и двете планети се движат бавно, но все пак в този период загубих братовчедка, която ми беше като сестра, и ми се отрази на психиката, сдобих се с автоимунно заболяване, а при мъжа ми в този период баща му се поболя от рак, утре го погребват

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #636 -: Август 26, 2023, 08:56:26 am »
Не не е мой транзита,. Благодаря akruks. Да знам че е поколенчески транзит тъй като и двете планети са много бавни но, не  знаек какво е проявлението му. Четох че е като фон в живота защото Нептун много бавно се движи и реално е доста продължителен транзит.

Съболезнования за свекър ти!
« Последна редакция: Август 26, 2023, 10:30:20 am от Люляк »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #637 -: Август 26, 2023, 07:09:42 pm »
Не не е мой транзита,. Благодаря akruks. Да знам че е поколенчески транзит тъй като и двете планети са много бавни но, не  знаек какво е проявлението му. Четох че е като фон в живота защото Нептун много бавно се движи и реално е доста продължителен транзит.
Това пише за транзита:
Квадрат и опозиция – Характеризира се с психологическо насилие върху родения. Халюцинации, вредно психическо влияние. Особено опасни са неправилно взетите лекарства, алкохол, психологическото манипулиране. Опасност от измама, психически стрес, отвличане, загубване. Възможни са природни, икономически и политически катаклизми. Могат да възникнат тайни интриги свързани с важни отношения. Сблъсък с трудни психически преживявания и проблеми, насилие. Духовно и психическо напрежение, което може да доведе и до осъзнаване. Може да се прозре културното еволюционно развитие особено при опозиция.

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #638 -: Август 26, 2023, 09:52:35 pm »
Мдааа предстои да видим проявлението. В натала има опозиция на Венера с Плутон. Така че транзитен Нептун е в опозиция с Плутон и в същото време съвпад с Венера. От миналата година върви и все още не е приключил аспект на транзитен Плутон в съвпад с натална Луна в 7дом-- проояви се като нова връзка с жена с доста по-ниско от неговото социално положение.
« Последна редакция: Август 27, 2023, 08:51:00 am от Люляк »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #639 -: Ноември 26, 2023, 07:01:41 pm »
Нептун стационарен 4,5,6 декември 2023г ,тръгва директен на 7.12.23г.в 24*на знак риби,в антисия точка 6*везни.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #640 -: Ноември 26, 2023, 08:15:05 pm »
Сафо викаш време  е да скочи от ваната в морето. ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #641 -: Ноември 27, 2023, 04:50:16 am »
О,този е в стил "Луи 15"......ще видим колко ще ни оплиска,външността лъже ;D

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 88
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #642 -: Ноември 29, 2023, 01:53:52 pm »
Нептун стационарен 4,5,6 декември 2023г ,тръгва директен на 7.12.23г.в 24*на знак риби,в антисия точка 6*везни.
Нептун се обръща точно върху Марса ми в 6д, а точката на антисия е върху Плутона ми в 12д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #643 -: Ноември 29, 2023, 06:14:17 pm »
Нептун стационарен 4,5,6 декември 2023г ,тръгва директен на 7.12.23г.в 24*на знак риби,в антисия точка 6*везни.
Нептун се обръща точно върху Марса ми в 6д, а точката на антисия е върху Плутона ми в 12д.
Нещо в работата,или здравословно-теч на уред.
Домашните любимци също по 6ти.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 88
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #644 -: Ноември 29, 2023, 08:12:42 pm »
Нептун стационарен 4,5,6 декември 2023г ,тръгва директен на 7.12.23г.в 24*на знак риби,в антисия точка 6*везни.
Нептун се обръща точно върху Марса ми в 6д, а точката на антисия е върху Плутона ми в 12д.
Нещо в работата,или здравословно-теч на уред.
Домашните любимци също по 6ти.
За месец имам 9 посещения при зъболекар, и се надявам в петък да е за последно. Въпреки, че зъбите са по Сатурн. Новата работа, за която пуснах хорар, се отложи за другия месец.