Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 113392 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #195 -: Май 12, 2014, 10:12:01 pm »
Идеалния разкрач.  :D :D :D :D :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #196 -: Май 12, 2014, 10:13:06 pm »
Тук вече на Плутон ми замириса  ;D

Ако бяхте мъже, щях нескромно да ви питам какво ще ги правите тия 30 см.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #197 -: Май 12, 2014, 10:14:22 pm »
Как се оросяват 30 см?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #198 -: Май 12, 2014, 10:20:05 pm »
Аз и на змиорка съм съгласна, октоподът ми идва в повече  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #199 -: Май 12, 2014, 10:20:59 pm »
Как се оросяват 30 см?

Който ги оросява, той да му мисли.  :012: :012: :012: :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #200 -: Май 12, 2014, 10:22:09 pm »
Аз и на змиорка съм съгласна, октоподът ми идва в повече  ;D

Октопода може да свърши 8 пъти повече работа от змиорка, хубаво е човек да има резерв.  :012: :012: :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #201 -: Май 12, 2014, 10:37:47 pm »
Октопода е по Нептун,по Плутон сигурно е сляпото куче. :017: Или смок,гущер..Анакондата по Плутон ли е/ ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #202 -: Май 12, 2014, 10:42:12 pm »
Да ви се не види на лакомията, вече към анаконди ли преминахте - нямаше ли сред тях 12-метрови екземпляри?  :o :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #203 -: Май 12, 2014, 10:45:41 pm »
Да ви се не види на лакомията, вече към анаконди ли преминахте - нямаше ли сред тях 12-метрови екземпляри?  :o :29:
Оо Лили извинявай мислех,че пиша в кулинарната тема,ти за кво мислиш? :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #204 -: Май 12, 2014, 10:49:29 pm »
Оо Лили извинявай мислех,че пиша в кулинарната тема,ти за кво мислиш? :012: :012:

За чаена церемония с пиян смок  ;D (нали сме в нептунова тема)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #205 -: Май 12, 2014, 11:18:33 pm »
Ахаа,гейша парти. :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #206 -: Май 17, 2014, 08:25:22 am »
Възможно ли е тр.Нептун тригон Луна при мен да показва здравословните проблеми на сестра ми,за които не могат да открият причина?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #207 -: Май 17, 2014, 11:01:02 am »
Възможно ли е тр.Нептун тригон Луна при мен да показва здравословните проблеми на сестра ми,за които не могат да открият причина?

Може и да е възможно, но нали аспекта е тригон, би трябвало да има някакъв положителен изход. При мен аспекта отмина преди година -две и мога да го сравня с едно замечтано състояние, малко розовите очила ( нептун правеше тригон от 9-ти дом иначе е У10, луната У1). Ако трябва да го тълкувам и като спомагателен аспект- по тва време май завърших , имах и известни успехи по 10-ти и после илюзии, които се размиха, след като отмина аспекта. В момента прави секстил с наталния и върви към секстил с марс. Но неговите транзити ги гледам само като фон на всичко останло, което се разиграва на кардиналния хоризонт.

Кои домове управляват при теб нептун и луната ?
« Последна редакция: Май 17, 2014, 11:02:51 am от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #208 -: Май 17, 2014, 11:07:33 am »
Възможно ли е тр.Нептун тригон Луна при мен да показва здравословните проблеми на сестра ми,за които не могат да открият причина?

Всеки транзит към Луна ,изкарва на преден план теми ,около близките до нас  жени,въпроса тук е кои приемаме за такива .
Нептун кум Луна ,дава тенденция да се увеличи нашата възприемчивост към обкръжението и хората наоколо;усещаме какво преминава през другите и това ни кара да се грижим за тях ,да им помагаме,да усещаме техните страдания ,конфликти,да сме мотивирани да "спасяваме " другите ,да им "служим",да сме съпричастни.Но тук е и трудно да кажем кое какво е ,като ситуация ,хора,отношение,събитие,така че ...
При теб Луна е в 3-ти ,а у3 в 9-ти ,като диспозиторът и на двете е Марс ,който спира точно на ЮЛВ,имаш и активиране по прогресия от/към Меркурий /Венера.Двете затъмнения са активирали тази сфера .
Транзитите на външните планети акцентират върху делата на дадена планета/точка,дом около 2-2 1/2 г ,а бързите транзити .лунация прогресия ,слагат началото и края на същите,но няма да ти кажат какво ще е събитието ,а какво ще преживееш в този период като тенденция .
Колко силно сте свързани със сестра си ,с Луна/Плутон в Скорпион в 3-ти секстил Нептун -повтаря се натална индикация с този транзит ?!? И откога е това заболяване и защо сега реши да търсиш връзка с тр.Нептун ?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #209 -: Май 17, 2014, 12:03:44 pm »
Кои домове управляват при теб нептун и луната ?

Нептун-У8 в 5дом,а Луната-У12 в 3дом.


Колко силно сте свързани със сестра си ,с Луна/Плутон в Скорпион в 3-ти секстил Нептун -повтаря се натална индикация с този транзит ?!? И откога е това заболяване и защо сега реши да търсиш връзка с тр.Нептун ?!? :)

Дълги години живеехме на голямо разстояние една от друга,и сме се виждали много рядко.Но сега живее с родителите ни и срещите са в пъти повече.Като цяло не бих казала,че сме много близки-сложно е за обяснение. :( 
Здравословните и проблеми започнаха преди около две години,които се отразиха много зле и на мама.По онова време тя претърпя два удара от съдбата-това със сестра ми и тежка раздяла с нейната майка.Но не знам защо точно днес реших да търся връзка с Нептун.Много ви благодаря за коментарите.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."