Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116593 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #270 -: Декември 24, 2014, 05:30:05 pm »
Току що се сетих какво ми донесе трз Нептун в 8Д.Човек все не вижда очевидните неща и ге забравя.И то по-скоро когато направи съвпада с Марс/Юпитер пред дома.Донесе ми Голямата Любов.Слънчев Риби,асц Скр,Нептун  1Д.Връзка по този дом и Водолей там,но с много силен плутонов акцент.Той ме изгради за втори път като личност. Негови Венера/Меркурий Водолей,с мои триони и секстили към тях.
Същият,за който искам да се омъжа,ако си смени попрището и онзи,за който изтръпвам до прединфаркт 2 пъти за месеца.
ще си признаеш накрая всичко ти, а сега като Нептун е на К9 да не разпишеш с нептунианеца, нали по 9д е узаконяването на връзката ихууу  :cheer:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #271 -: Декември 24, 2014, 06:18:12 pm »
ще си признаеш накрая всичко ти, а сега като Нептун е на К9 да не разпишеш с нептунианеца, нали по 9д е узаконяването на връзката ихууу  :cheer: :012:
Една приятелка се омъжи  за втори път когато Нептун беше  на 3* след К9. Малко преди това  се запознаха.Тя има Юпитер/Венера  Риби и изглежда  ингресът почти веднага активира съвпада .Но там е 2ри брак,а моят трябва да е по 7ми.
 :57: :-*
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 07:11:34 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #272 -: Декември 24, 2014, 09:21:58 pm »
Но там е 2ри брак,а моят трябва да е по 7ми.
 :57: :-*
втори брак е по 11д, по 9д е съда- не се измъквай предварително, до 3гр да си се узаконила  :012: , то не боли бе, дори е освежаващо- нали като се бракува двойката и им казват младоженци, независимо на колко са години  :29:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #273 -: Декември 25, 2014, 10:07:15 am »
Нептун не мога да не го свързвам с религията по 12Д и с Рибите,символ на Християнството.Не мога да не го свързвам с чистите саможертви от вяра в човеколюбивите идеали,в името на Бог и по-добър свят.Но Нептун го свързвам напълно и с онова,което изписах долу.Това са все негови прояви.Не мога да не го свържа с Микеланджело,Слънчеви Риби,който в тотален аскетизъм и отдаденост към Бог,рисува(на всички ни е ясно какво).
 
 Вероятно много Нептунианци нямат банкови сметки,понеже презират парите и се завират някъде по другите измерения да си четат Акашови записи.  :D Живеят си по паралелните вселени и там им е по яко и интересно,от колкото да гърбят тук,за да трупат пари,които няма да ги занесат в задгробния свят и Нирвана.  :D :D ;D

Всяка планета може да използва целия арсенал от качества,които притежава по свое усмотрение,за да придобива.На богатия Нептун цел ми е било богатството,а на бедния нещо друго по Нептун.  ;)

В коментара си имах предвид, че религията не е саможертва и човеколюбиви идеали. :) Не е необходимо някой да е религиозен, за да спаси човешки живот, а пък има безброй набожни, които си гледат собствената кожа и нехаят за другите (но пък редовно ходят на църква/джамия и т.н. и палят свещи :) ).

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #274 -: Декември 25, 2014, 10:27:00 am »
Току що се сетих какво ми донесе трз Нептун в 8Д.Човек все не вижда очевидните неща и ге забравя.И то по-скоро когато направи съвпада с Марс/Юпитер пред дома.Донесе ми Голямата Любов.Слънчев Риби,асц Скр,Нептун  1Д.Връзка по този дом и Водолей там,но с много силен плутонов акцент.Той ме изгради за втори път като личност. Негови Венера/Меркурий Водолей,с мои триони и секстили към тях.
Същият,за който искам да се омъжа,ако си смени попрището и онзи,за който изтръпвам до прединфаркт 2 пъти за месеца.

Драко, ти си голяма шматка  :P :P Толкова време да се занимаваш с астрология и да не се усетиш, че се е случило това нещо - то е толкова забележително, а ти .... се рееш по вълните на Нептун :) :)

При моя транзит имах няколко много силни връзки и неосъществени планове за финансови операции.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #275 -: Декември 26, 2014, 03:03:24 pm »
Драко, ти си голяма шматка  :P :P Толкова време да се занимаваш с астрология и да не се усетиш, че се е случило това нещо - то е толкова забележително, а ти .... се рееш по вълните на Нептун :) :)

При моя транзит имах няколко много силни връзки и неосъществени планове за финансови операции.
  :012: :08: Шматка съм та!Аз търсих буквално нептунови,платонични щуротии.  :012: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #276 -: Декември 28, 2014, 05:47:57 am »
" Веднъж това ми се случи и от тогава съм..." -това е принципът на действие при транзит на външна планета. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #277 -: Януари 27, 2015, 11:00:11 pm »
Минавал ми е през Слънцето (ситуирано в 5-ти дом в съвпад с Венера) прекалено отдавна, за да ме разтърси. Била съм още дете. Помня, че в продължение на много години рисувах ежедневно с часове, пишех стихове, свирех на китара, четях много ама наистина много книги на всякаква тематика, но най ме впечатляваха тези с езотерична насоченост. Изчетох даже и един учебник по клинична психиатрия- и аз не знам защо. Мисля, че просто исках да разбирам "лудите" по-добре. Вярвах, че дори и в най-откачените им мисли има някаква логика, която си работи идеално в техния малък, странен свят. Любимата ми книга по това време беше-" Вероника решава да умре"... Помня, че се увличах и по магията, започнах да гледам много добре на карти-обикновени и Таро.Мечтаех с часове и имах някаква особена, идеализирана представа за любовта-в моите представи тя беше чиста,красива и невинна. На 19 години обаче изведнъж рязко спрях с глупостите-сега не свиря нито на китара, нито пиша стихове, нито рисувам (освен по лица :) нито чета, нито мечтая безцелно. Порастнах... И сега се занимавам с практични неща. Така ми е добре.  :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #278 -: Февруари 14, 2015, 11:51:36 am »
Добре е който има аспекти към 7* риби да внимава за събития ,Нептун е вече в обсегa нa точка d,за която стана дума при транзити на Сатурн,това е градуса на ретроградно директната му станция тази година .

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #279 -: Февруари 14, 2015, 02:08:39 pm »
Добре е който има аспекти към 7* риби да внимава за събития ,Нептун е вече в обсегa нa точка d,за която стана дума при транзити на Сатурн,това е градуса на ретроградно директната му станция тази година .

Благодаря,Oposit!
Имам Луна  на 7* в Стрелец цяла година ще ми я квадратира.И Уран във Везни  - куинконс.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #280 -: Февруари 14, 2015, 05:30:04 pm »
Моля,при мен тр. Нептун прави тригон Луна,мисля е главния бавен транзит,като сравнявам по сила със тр.Сатурн съвпад Венера,при теб не знам дугите аспекти,но Нептун квадрат Луна си е доста силен,отстъпва само на съвпада.или на мажорни аспекти от Плутон,докосването до т,д става едновременно с лунация/новолуние/29* водолей,наблизо,най- вероятно в същия натален дом,още един път гарантира събитийност.Това засяга всъщност аспекти от ретроградната сянка на Нептун7*-9* риби .
« Последна редакция: Февруари 14, 2015, 05:39:03 pm от Oposit »

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #281 -: Февруари 14, 2015, 06:59:37 pm »
Добре е който има аспекти към 7* риби да внимава за събития ,Нептун е вече в обсегa нa точка d,за която стана дума при транзити на Сатурн,това е градуса на ретроградно директната му станция тази година .

Този Нептун е ужасен - опозира ми Луната в 4 ти дом, а лошото е , че този транзит ще продължи дълго наред във времето. В личен план не ми действа добре .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #282 -: Февруари 14, 2015, 08:26:53 pm »
Уран У6 при мен е 7*44' в 12д- тр Нептун У7, съУ3 от 6д е в опозиция с него

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #283 -: Февруари 16, 2015, 04:34:50 pm »
При мен Луната е 8 гр. Дева в 4 ти дом У2,У3, а тр Нептун У11 е отсреща в 10 дом... и така до края на годината :clap:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #284 -: Февруари 16, 2015, 08:42:21 pm »
Нептун в аспект към светилата - това е напълно да загубиш себе си. Не знам с какъв орбис действа. Може би продължава още поне 3-4 градуса след точния аспект. После се осъзнаваш и е все едно поне година си бил упоен.
Бих му дала дори и 7 градуса орбис. Но при разходящ, а не при сходящ аспект.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.