Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116457 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #315 -: Юли 27, 2015, 05:12:41 pm »
Не така с лошо към Царя на магията . ;)

В момента колко ретроградни планети има , а колко от тях бяха в стационарна фаза -стоп машини! Много сме натегнали уредите   за изява, взаимодействие с другите, предизвикателствата, търсенето и сега  машинките се чупят, в противен случай нещо в нас (ще) се (пре)чупи, един вид защита . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #316 -: Юли 27, 2015, 08:50:36 pm »
Нептуновият дом е 12-ти, а не 9-ти
А дали не е аспекти към нат Уран в 4д?
Не аспектира нищо в 4Д,далече е.В моята карта Нептун управлява 9Д.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #317 -: Юли 27, 2015, 09:10:39 pm »
Не аспектира нищо в 4Д,далече е.В моята карта Нептун управлява 9Д.
Имах предвид тр Уран опозиция нат Уран в 4д.- пиша по спомени, от откъслечната ти информация, защото до ден днешен не съм ти виждала натала.
Поправих те относно това, че си написала, че тр Нептун е навлязаъл в дома си- 9д не е неговия дом, неговия дом е 12-ти  мунданно
за това, че ти се трошат нещата у дома се гледа 4д, У4 и Луната, като У4 мунданно
тр Уран не е ли на Луната ти в този период?
когато при мене кръжеше над Луната бях доста месеци с развален домашен компютър, който едва оправих и след 3  мес. се повреди отново, та тогава купих преносимия си комп, втора ръка, който също след месец носих на ремонт :)
А аз от зимата досега се занимавам с кранчето на майка в кухнята- само аз си знам колко пъти сменях гумички, а вчера пак капеше досадно, тя нали не чува добре и не я дразни, но мен за десетина минути ме издразни  :) За себе си го обяснявам от тр Юпитер У4 квадрат с нат Нептун

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #318 -: Юли 27, 2015, 09:25:07 pm »
Имах предвид тр Уран опозиция нат Уран в 4д.- пиша по спомени, от откъслечната ти информация, защото до ден днешен не съм ти виждала натала.
Поправих те относно това, че си написала, че тр Нептун е навлязаъл в дома си- 9д не е неговия дом, неговия дом е 12-ти  мунданно
за това, че ти се трошат нещата у дома се гледа 4д, У4 и Луната, като У4 мунданно
тр Уран не е ли на Луната ти в този период?
когато при мене кръжеше над Луната бях доста месеци с развален домашен компютър, който едва оправих и след 3  мес. се повреди отново, та тогава купих преносимия си комп, втора ръка, който също след месец носих на ремонт :)
А аз от зимата досега се занимавам с кранчето на майка в кухнята- само аз си знам колко пъти сменях гумички, а вчера пак капеше досадно, тя нали не чува добре и не я дразни, но мен за десетина минути ме издразни  :) За себе си го обяснявам от тр Юпитер У4 квадрат с нат Нептун
Нещо не свързвам капките с транзита на Уран,нищо че е У8 е 4Д.Да,в 10 градусов орбис е съвпадът му с  Луната.Хъм,знам че се гледа У4,4Д....,но забелязах,че течовете започнаха на Нептун върху К9,преди това с години не съм имала такива проблеми.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #319 -: Юли 27, 2015, 10:05:44 pm »
Нещо не свързвам капките с транзита на Уран,нищо че е У8 е 4Д.Да,в 10 градусов орбис е съвпадът му с  Луната.Хъм,знам че се гледа У4,4Д....,но забелязах,че течовете започнаха на Нептун върху К9,преди това с години не съм имала такива проблеми.

Дракич, ако не удовлетвориш подобаващо урановата опозиция' няма да минеш без проблеми в къщи. Някакви аспекти на или към У4 имаш ли? Нептун да аспектира и нещо друго, вкл К4?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #320 -: Юли 27, 2015, 10:06:20 pm »
Нещо не свързвам капките с транзита на Уран,нищо че е У8 е 4Д.Да,в 10 градусов орбис е съвпадът му с  Луната.Хъм,знам че се гледа У4,4Д....,но забелязах,че течовете започнаха на Нептун върху К9,преди това с години не съм имала такива проблеми.
ами К9 като 4-ти от 6-ти, а 6д нали е ежедневието, грижите за дома, а защо Уран- защото той и Марс чупят, Плутон трансформира, а Нептун наводнява, но в случая не е природно бедствие, и за да е налице теч трябва преди това да е минал Уран с чука да повреди инсталацията

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #321 -: Юли 27, 2015, 10:14:33 pm »
наскоро погледнах , че 2017 Нептун Управител 10-ти ще ми опозира Луната управител 2-ри , в Солара за годината в която ще се случи Нептун управител 2 ри си е на върха на 2-ри соларен дом , обаче и Марс и Венера са пак там. Изобщо втори дом ще стане много важен .... Тази опозиця в положителен или отрицателен смисъл мога да я гледам?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #322 -: Юли 27, 2015, 10:17:42 pm »
Дракич, ако не удовлетвориш подобаващо урановата опозиция' няма да минеш без проблеми в къщи. Някакви аспекти на или към У4 имаш ли? Нептун да аспектира и нещо друго, вкл К4?
Плутон,но с днешна дата точно аспектира У4.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #323 -: Юли 27, 2015, 10:19:12 pm »
наскоро погледнах , че 2017 Нептун Управител 10-ти ще ми опозира Луната управител 2-ри , в Солара за годината в която ще се случи Нептун управител 2 ри си е на върха на 2-ри соларен дом , обаче и Марс и Венера са пак там. Изобщо втори дом ще стане много важен .... Тази опозиця в положителен или отрицателен смисъл мога да я гледам?

Може би тогава вече ще си достатъчно напред с материала и ще можеш да намериш подходящ израз на опозицията  ;) - демек, да вземеш правилното решение

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #324 -: Юли 27, 2015, 10:25:39 pm »
Плутон,но с днешна дата точно аспектира У4.

Е, транзитите на нептун едва ли могат да се отчитат в дни  ;) - вземи си изплачи онова, което е в теб и кранчетата ще спрат - и не забравяй опозицията на Уран

Само не ми казвай, че няма за какво да ревеш - изловихме те  ;)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #325 -: Юли 27, 2015, 10:42:40 pm »
Е, транзитите на нептун едва ли могат да се отчитат в дни  ;) - вземи си изплачи онова, което е в теб и кранчетата ще спрат - и не забравяй опозицията на Уран

Само не ми казвай, че няма за какво да ревеш - изловихме те  ;)
  :-\ Мчи нали онзи ден поплаках за колегата ми като за мъртвец!Колко още.  :012: Ако се сетя за друго ще си поплача.Не се сетих,че трябва да се рИве по-често на Нептун.Мразя го този мерзавец.  :d030: Дрънци Уран!Той на съвпад не отлепва като при хората,че на опозиция със себе си ли.  :P От известно време набирам да пиша в Плутоновите теми,ама и днес май няма да е.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #326 -: Юли 27, 2015, 10:57:57 pm »
При мен опозициите хем са давали , хем не , като връщам назад филма. Нептун по принцип ми е давал значими неща , все пак управител 10-ти

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #327 -: Юли 27, 2015, 11:24:17 pm »
Психара дето си мисли,че всичко женско се е втурнало да му приватизира,парите и имотите, в момента има съвпад на транзитен Нептун с натална Венера в 2ри дом.Опасна работа било това Нептун  :017: :017:.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #328 -: Юли 27, 2015, 11:30:51 pm »
Тая фобия може и да му е от квадрата на транзитния Сатурн към Венера, който преди броени месеци се е случил и после пак ще се повтори. А при преминаване на Южния лунен възел върху нат. Венера да не вземат наистина нещо да му "приватизират" - някой ден може да има какво да дава, доброволно или доброзорно.  ;D  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #329 -: Юли 27, 2015, 11:35:40 pm »
Незнам да ти кажа тая фобията е голяма и е резолтат на примерът от майка му и сестра му ,майка му на стари години се развежда и приватизира имотите на баща му, и парите, и го изхвърля като куче на село, а за сестра си само казва била е с когото трябва .Примерът просто е уникален.