Автор Тема: Филми и сериали  (Прочетена 170923 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Филми и сериали
« Отговор #615 -: Март 18, 2016, 10:33:14 pm »
Моята синастрия с него е малко бедна и напрегната. Венерите ни са в знаково каре, като неговата е в точно каре със Слънцето ми у7. Луните ни са в знаково каре. Единственото утешително е, че Луната му е в знак с мой Юпитер и може да го правя весел. А Слънцето му е на Мц-то ми. И има Юлв на 2 градуса от Урана ми у1. Марс му е в съвпад с мой Юлв и Лилит. Ще се разтухвам с мисълта, че сме били страстни любовници в минал живот и много марсово-лилитско сме мАрсували.  :012:

Като включим и негов Меркурий, който се е набил между моите Марс и Нептун - хем ще го дразня, хем ще се чувства излъган.

С теб има по-големи шансове. Особено ако имате съвпад на Венера и Марс.  :012: Доброволно си отстъпвам дните с него на теб. После ще разказваш, аз обичам и да слушам.  :57: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Филми и сериали
« Отговор #616 -: Март 20, 2016, 12:46:14 pm »
Знам, че не му е много тук мястото, но някой да помогне да намеря този филм:
https://www.youtube.com/watch?v=XIiyEcQqQOA
Не че не мога и от Youtube да го гледам, но е слаб звука и ще ми е много трудно да разбера диалозите.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Филми и сериали
« Отговор #617 -: Март 20, 2016, 01:16:14 pm »
Ще си го поделяме значи. И мен ме кефи много.  :012: Жалко, че женен с деца.  :012:

Е, като си толкова навита облечи на голо едно шлиферче и ходи му позвъни на гримьорната в някое студио  :clap:


Да ви имам скрупулите....но пък аз на никой актьор извън ролите им не мога да съм навита, виж ако има как във филмите да вляза :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Филми и сериали
« Отговор #618 -: Март 20, 2016, 01:37:24 pm »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Филми и сериали
« Отговор #619 -: Март 20, 2016, 01:37:45 pm »
Е, като си толкова навита облечи на голо едно шлиферче и ходи му позвъни на гримьорната в някое студио  :clap:


Да ви имам скрупулите....но пък аз на никой актьор извън ролите им не мога да съм навита, виж ако има как във филмите да вляза :012:

Ами,  по - скоро друго бих правила в студиата, дори и той не може да ме разконцентрира от другата работа, която иксам да върша.  :012: Ама за съжаление никой още не ми дава шанса там.  :) А като му гледам венерата и марса - шлиферче на голо няма да свърши работа, друг трябва да е аутфита.

А във филмите хич не е толкова инетерсно. Била съм на снимачни площадки  и мога да твърдя, че краиният резултат е много по -впечатляващ от това, което се случва там.  :29:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Филми и сериали
« Отговор #620 -: Март 20, 2016, 03:27:54 pm »

А във филмите хич не е толкова инетерсно. Била съм на снимачни площадки  и мога да твърдя, че краиният резултат е много по -впечатляващ от това, което се случва там.  :29:

Щото не си се пекла под жаркото слънце, облечена в доспехи с щит и меч в ръка с/у 'разярената' тълпа  :57: .
За компютърната постобработка не оспорвам  :) .

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Филми и сериали
« Отговор #621 -: Март 20, 2016, 03:32:31 pm »
Щото не си се пекла под жаркото слънце, облечена в доспехи с щит и меч в ръка с/у 'разярената' тълпа  :57: .
За компютърната постобработка не оспорвам  :) .

Това не ме е достигало още, ама има време.  :012: Иначе да се стои под дъжда на студа пак не е много далавера. А тука говорим и за монтажа като цяло, не само ефектите. Накрая да се чуди човек там ли е бил изобщо, като види крайния продукт.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Филми и сериали
« Отговор #622 -: Март 20, 2016, 05:22:29 pm »
Не съм се изразила ясно - баш във филма имам предвид, не на снимачната площадка. Не може да привлече само даден актьор, героите, които играе обаче е друго...нептунови фантазии :)

Иначе има повторяемост, огнени знаци, и най-често по остта стрелец близнаци...луната ми е в стрелец, а венера в 9ти дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Филми и сериали
« Отговор #624 -: Март 31, 2016, 09:04:49 pm »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Филми и сериали
« Отговор #625 -: Април 04, 2016, 12:23:35 am »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Филми и сериали
« Отговор #627 -: Април 08, 2016, 12:00:17 am »
Ето този филм е класика в жанра.

https://www.youtube.com/watch?v=EcWK0M4VMjA

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Филми и сериали
« Отговор #628 -: Април 09, 2016, 09:35:29 pm »