Автор Тема: НСР и други конспирации  (Прочетена 36764 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #90 -: Ноември 18, 2021, 10:17:44 am »
А, нееее... Хермес, пиши. И без това е голямо мъртвило понякога тук, разнообразяваш.Аз нищо не разбирам, сложни са тези неща за мен. Но си е хубаво като виждам, че някой пише/мърда🌾😊🙏

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #91 -: Ноември 18, 2021, 10:41:17 am »
Добре де, вече няма да ви занимавам с конспирации. По принцип нямам успех със социалните мрежи и форуми, предполагам, че е заради моя Марс в 11 дом. Винаги когато искам да споделя нещо с други хора, което смятам, че е важно и може да ги предпази от нещо лошо, те мислят че се натрапвам или че ги заплашвам.
Трябва да се поуча от Буда - всичко е илюзия и да спра да се вживявам в този свят.
Бъдете живи и здрави. :)

Хермес, Марс е антисоциален и не споделя, той налага. Пробвай с Венера, ако ти е добре поставена.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1177
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #92 -: Ноември 18, 2021, 08:15:09 pm »
Що, бе, Хермес, от последните ти конспирации аз разбирам, че ни чакат цветя и този и че Великите кукловоди са решили да бъдат добри и благородни, все хубави новини. Давай все така.
Още повече, че краткосрочно предстои да бъде доказана достоверността им.
Но да, Кралицата не е Главнокомандващ, както беше споменато или поне не е легално.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #93 -: Ноември 18, 2021, 08:23:45 pm »
Хермес ,отиди в xnet ,там може да намериш сродни души. Много хубав форум беше, още мърдат там някои младши ентусиасти.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #94 -: Ноември 19, 2021, 06:13:21 am »
Сафо, не ми се вижда запустяло тука. Има доста астролози, които си пишат.

Рени, Венера е в съвпад с Марс в 11ти. :)

Люба, тук не става дума, че властта е станала добра.  Това са две различни групи от елита, едните се опитват да премахнат сегашните, което означава да вземат властта в свои ръце. Това не означава, че ще са добри като дойдат на власт. Предстои да видим. Това, което е казала Кралицата е неофициално, разбира се. Това е между тях казано споразумение, войната между тях, което ще се отрази и на обикновените хора.

Ребека, знам за този форум, но там много рядко някой пише нещо.


Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #95 -: Ноември 19, 2021, 07:17:19 am »
Фактът, че ЦРУ, МИ6,Мосад и други тайни служби и общества стоят зад това разчистване, показва, че те имат власт по-голяма от всяко правителство и лидер, включително кралицата. Ако искат, могат да използват тази власт и над хората. Сега изглеждат като спасители, но после? Те могат да управляват съвсем различно. Затова е интересно да се наблюдава какво се случва,а това е информация зад кулисите, която не всеки знае.

Това казват и нашите извънземни приятели.  ;)

https://www.svaruupapriananda.com/2021/11/cosmic-agency-13.html

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #96 -: Ноември 19, 2021, 08:27:32 pm »
Хермес,имаш ли трапчинки?

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #97 -: Ноември 20, 2021, 08:19:18 am »
Хермес,имаш ли трапчинки?

Да, как позна? Какво значение има за конспирациите?  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #98 -: Ноември 20, 2021, 08:50:42 am »
Хермес, понеже сина ми има съвпад на Марс и Венера, има трапчинки, когато се усмихва, та се зачудих дали и ти имаш. Съжалявам, че спамя темата. Е, не много😁👍💫

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #99 -: Февруари 17, 2022, 09:08:51 am »
Планът на Кабал за нов световен ред.
https://archive.org/details/CIC101

Превод:

Няма да ви кажа кой или защо. Ще кажем само, че прекарах дни с този човек и че той има къща в НЗ (Нова Зеландия). Това е първият път, в който "прекарвам времето си" с известен човек с висока нетна стойност (милиарди). Това беше случайна среща, след като свърших някаква работа за тях в Куинстаун. Вечеряхме, пихме и обсъждахме. Бях поканен да прекарам уикенда при тях. Публикувам това сега, след като го обработих.

Бяха открити и нехайни с мен, но казаха, че ако спомена тези неща, "ние никога не сме се срещали". Но се засмяха и казаха, че така или иначе никой няма да повярва, така че "се забавлявайте", само не намесвайте самоличността им.
Казаха, че няма за какво да се притесняваме тук, така че въпреки това, което ми казаха, той ми каза да се смятам за един от най-щастливите живи хора, които са в НЗ в момента.
Попитаха ме дали съм се ваксинирал и изпитаха облекчение, когато казах, че не. Казаха, че кивитата така или иначе ще получат антидот, но някои няма да успеят да стигнат дотам. В крайна сметка някой трябва да управлява нещата тук "за тях".

Първоначално ги попитах какъв според тях е "крайният резултат!" от цялата тази ковидна история. Те ме попитаха какво мисля, че е, с голям интерес, но аз не бях близо.
В общи линии те казаха следното
-преди много години е бил разработен план и в продължение на много години това е било само план. Трябвало е да изчакат много години, за да се появят наличните технологии, които да направят плана жизнеспособен. И да се наберат подходящите хора.
"Определено става въпрос за въвеждане на ново глобално правителство (подробностите ще продължат)
-Това ново глобално правителство вече е създадено, действа от години в пълна тайна, чака отстрани и движи шахматните фигури.
~За новото правителство са необходими някои от най-добрите умове на планетата, почти всички от тях са се включили в него по собствена воля и с пълна вяра в каузата на новото световно правителство. Според тях те са груба сила, спасяваща човечеството на всяка цена. Казаха ми, че с онези, които отказвали, се разправяли, но в повечето случаи те довеждали човека в по-широката група и чрез дискусии го убеждавали и той се ангажирал с каузата. В повечето случаи тези "умове" кандидатстваха за фалшиви работни места и преминаваха през психотестове и т.н. като първа стъпка.
"Този план продължава и е най-сложната глобална верига от събития, която някога е била задействана.

ПЛАНЪТ по същество се състои в това да се обърнат всички граждани на всяка страна с насилие срещу собственото им правителство. Начинът, по който го правят, е чисто гениален и чисто зло.
За да се осъществи този план, моята случайна среща ме попита как ще го направя... как ще настроите всеки гражданин на всяка държава срещу собственото му правителство? Наистина нямам представа. Така че те ми изложиха основите
"Трябва да има глобална "болест" "Трябва да има масов страх, паника и параноя -Лидери, учени и медии трябва да се обединят около консенсус за лечение -Това лечение ще им бъде по същество предоставено, без дори да го осъзнават Първоначално може да има само няколко "санкционирани" лечения, всички други лечения трябва да се считат за "опасни, несигурни и забранени" -Лидерите, учените и медиите се манипулират, за да повярват, че това "лечение" е единствената възможност, единственият начин да запазят вас и вашето семейство в безопасност. -Лидерите, учените и медиите в известен смисъл ви дават думата си, че това лечение е безопасно и ефективно
-Децата също са били набелязани, за да им се причинят максимална болка и гняв, когато лечението се провали.
Тази част ми се стори интересна. Нашите лидери, учени и медии НЕ са съучастници в този план и всъщност по никакъв начин не участват в него. НИКОЙ от тях, дори Фаучи. Те са просто фураж за тези елити, който служи за някаква цел, след което ще бъде "изхвърлен" или "нахранен с гняв" ! Те са били измамени.

"Малцината отклоняващи се, които поставят под съмнение "лечението!", са дискредитирани по най-различни начини и цензурирани -Санкционираното "лечение" е биологично/отровно, което се реализира напълно след 2-3 години. -МРНК е усъвършенстваната технология, която те чакат. -Публичните съобщения гарантират, че хората молят за "лечението!" и се редят на опашки за него.
Бихме могли да кажем, че планът е в ход на този етап и досега е изключително успешен. Приемането на мРНК е огромно и всички хора вярват, че "лечението" е единственият начин да се върнат към нормалния живот.
Казаха ми, че то е надминало и най-смелите им очаквания!

КАКВО СЛЕДВА?
Това е мястото, където се изпълнява окончателният план.

Масите се обръщат към разказа за ваксините. Казаха ми, че с времето ваксината ще увеличи инфекцията и ще увеличи смъртността. Че милиарди ще умрат, а хората ще се разгневят и ще изгорят правителствата си до основи. Техните лидери, учени и медии ще бъдат подпалени, преследвани и обесени по улиците. И ДВЕТЕ страни ще изгорят правителствата си до основи. Проваксърската страна, напълно предадена и умираща, ще се разгневи... неваксърската страна ще се разгневи за това, което техните правителства са позволили да се случи.

Казаха ми също, че когато това се случи, ще си помислите за "Лудия Макс" за известно време, но ще помислите за НЗ "Елизиум". Има няколко обособени зони като НЗ, но поради географското положение и инфраструктурата НЗ е известна като зона 1.

След като масите се освободят от правителството и всички онези, които са ги "предали", и са страдали достатъчно. Тогава новото глобално правителство ще се появи като велик спасител. Казаха ми, че това ще бъде "лесна продажба".

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #100 -: Февруари 17, 2022, 04:42:35 pm »
В реално време, манипулация на климата над Куба:
https://www.windy.com/-Weather-radar-radar?radar,23.070,-81.980,6





Това не е естествено климатично явление.
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #101 -: Февруари 18, 2022, 06:44:10 am »
Едуард Сноудън беше Пионер в тази област.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #103 -: Март 13, 2022, 04:53:08 pm »
Ozz,а случайно да си прочел някъде нашата православна църква какво мисли по въпроса с конфликта в Украйна?Нали идват празници и отците отварят вратите на храмовете да поработят малко и те.Приютяват ли бежанци в своите огромни имоти,или,мисля само наеми вземат и ток не плащат бедните души.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #104 -: Март 13, 2022, 11:04:08 pm »
Ozz,а случайно да си прочел някъде нашата православна църква какво мисли по въпроса с конфликта в Украйна?Нали идват празници и отците отварят вратите на храмовете да поработят малко и те.Приютяват ли бежанци в своите огромни имоти,или,мисля само наеми вземат и ток не плащат бедните души.
Сафо,не съм адвокат на земната църква,но изказването ти е доста незряло и предубедено.И те са хора като всички-гейове,чисти души,шизофреници...Отец Иван и сираците му,дядо Добри..не всеки в досег с църквата е алчна инкарнация на злото.Току що видях това за отците от  Доростолската епархия.Явно са прежалили някое шише с ракия, да споделят с бедните иранци..Свещеници oт България тръгват към Украйна https://news.bg/society/sveshtenitsi-tragvat-kam-ukrainskata-granitsa-za-da-predadat-dareni-lekarstva-i-hrani.html