Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 58453 пъти)

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2786
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #840 -: Август 30, 2020, 07:54:40 am »
Абе тук никой ли не тренира освен Papy?

Аз тренирам ходене пеша всеки ден между 10 и 16 км.
за м.юли гривната ми показа,че съм изминала 367км :)
личният ми треньор е внукът на 3 години,не се спира
няма такива ден тренираш,ден почиваш ,плътно споделяне
+отиване и връщане до тях,без градски заради пандемията
« Последна редакция: Август 30, 2020, 08:20:31 am от strelicka »

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 3464
« Отговор #841 -: Август 30, 2020, 05:37:38 pm »
Видях в някаква астро група картинка с три бутилки алкохол и заглавие" Големия Тригон с участието на Нептун.. " и викам -ааа ,тука сигурно ще ме приемат  ;D Пък и няма кастинг еба си -без въпроси е приемът  :D В тоя фейсбук много докачливи примадони излязоха всички, а аз дори не ги чета, че ми призлява от Нищото, което Кънти в главите им. Невидимите камбани в кошчето за боклук, надянато на главата им.  В коя група пишете във фейсбук,  в кой курник  са вашите сродни души ,

Пиша в астрологични форуми. И какво се мъти в тези фейсбук астро групи ? Няма ли интересни мнения ?
Тази явно няма активно писещи, освен създателката си .В други не съм попадала и с изключение на тази, от която незнайно ме излючиха. Там бяха хора на Амин-н-нн ките ,войните на светлината и няколко безкрайно самовлюбени популярни имена със самочувствието на топ познаваемите астролози .През час прогноззират пожар ,самолетна катострофа и земетръс, а после търсят къде е станала по света катастрофа и се хвалят ,че са познали  :D То е ясно, че всеки ден стават. Его, самозаблуда, некомпетентност, смях .Рекламират се явно, но ако туй е реклама-срам .Явно няма да търся подобни групи, защото докато четях, понякога се изумявах сред колко ограничени хора с безкрайни претенции за духовност бях попадаала, уж по общи интереси-ДРъжки -Не бяха Глупост е било, че може би от скука съм решила да отида ,да видя къде пишат другарите от форума във фейсбука -ами не стана съвсем ,ще си карам така  ;)

kalina_1986

• Гост
« Отговор #842 -: Август 30, 2020, 05:43:53 pm »
Абе тук никой ли не тренира освен Papy?

Аз тренирам ходене пеша всеки ден между 10 и 16 км.
за м.юли гривната ми показа,че съм изминала 367км :)
личният ми треньор е внукът на 3 години,не се спира
няма такива ден тренираш,ден почиваш ,плътно споделяне
+отиване и връщане до тях,без градски заради пандемията
Уау! Доста впечатляващо. 20 000 крачки са повече от 2 часа ходене.  ;)
Аз също много обичам да ходя и така "оцелях" по време на извънредното положение. Всеки ден си правех задължителните 10 000 крачки.   :)

starinthenightsky

• Hero Member
  • Публикации: 653
« Отговор #843 -: Август 31, 2020, 08:05:34 am »
Тази явно няма активно писещи, освен създателката си .В други не съм попадала и с изключение на тази, от която незнайно ме излючиха. Там бяха хора на Амин-н-нн ките ,войните на светлината и няколко безкрайно самовлюбени популярни имена със самочувствието на топ познаваемите астролози .През час прогноззират пожар ,самолетна катострофа и земетръс, а после търсят къде е станала по света катастрофа и се хвалят ,че са познали  :D То е ясно, че всеки ден стават. Его, самозаблуда, некомпетентност, смях .Рекламират се явно, но ако туй е реклама-срам .Явно няма да търся подобни групи, защото докато четях, понякога се изумявах сред колко ограничени хора с безкрайни претенции за духовност бях попадаала, уж по общи интереси-ДРъжки -Не бяха Глупост е било, че може би от скука съм решила да отида ,да видя къде пишат другарите от форума във фейсбука -ами не стана съвсем ,ще си карам така  ;)

С астрология се занимават всякакви хора в т.число и доста семпло скроени. Като мироглед, такива които смятат, че че астрологията е вид шаманизъм и мистика, панацея, вълшебно ключе за разрешаване на проблеми или постигане на желаното. Въпрос на учене на уроци, преработки, кармични награди и наказания,предишни животи. Затова общите интереси не гарантират това, че ще срещнеш съмишленици, но пък неминуемо ще срещнеш съмишленици, хора със сходен светоглед, ако споделяш начинът си на мислене, гледна точка.

Хората крайно различно възприемат казаното, написаното от един човек. В зависимост от това какви са те. Какво им импонира. Всеки писател си заслужава читателите, които го четат с интерес. Като човек, при който в водещото е коефициентът на полезност, съдържателността и аргументираността на информацията, доводите, изводите, съм чела за себе си, че пиша безполезни неща или просто си разтягам празни локуми с претенции за ммм т.е. съдържателност. ;D   Същевременно съм виждала как хората вземат под внимание думите на някой едно към едно или приемат някаква теория, дори и това да звучи чисто на рационално ниво като безсмислица. Хващат се на нечие многословие, демонстрации за пенкилерство, а не толкова на съдържателността, която стои зад него. Или се впечатляват от засукани, сложни думички, нищо че не ги разбират и може да ги псуват на латински. Хората, които се уповават на авторитети, правят си кумири, винаги ще се впечатляват от демонстрациите на авторитет, пък бил той и на глинени крака.

Разбрала съм, че това което е от значение, е да изразяваш това, което мислиш, до което си достигнал като изводи, опит, винаги ще се намери и такъв, който през призмата на собствения му опит, начин на мислене, това може да му е далечно, не го разбира и поради тази причина го хейти, противоречи на написаното. Единственият начин да намериш съмишленици и сродни души е този. За мен търсенето на сродни души, съмишленици не е самоцел. То може да е само следствие.
« Последна редакция: Август 31, 2020, 09:27:29 am от starinthenightsky »

Ребека

• Hero Member
« Отговор #844 -: Август 31, 2020, 10:46:48 am »
Това за сродните души е шеговито казано  :) , по общи интереси -може да се каже ,дотолкова ,че аз имам доста интереси и в никой не съм маниакално пристрастена. Но да в момент съм полюбопитствала, какво споделят там ,пък и да открия изчезнали наши съфорумци , но зад маската на астролози живеят наистина хора с психиатрични отклонения,много дълбоко затънали в мъглата на просветлението. Сигурно простотията и злобата се лее и в други групи, просто не се бях присъединявала към никакви доскоро .Може и да не е проблем на астрологията, а социален манталитет ,защото се записах в няколко групи за имоти без посредник и като видях помията с която се заливаха непознати без повод, изключвах коментарите под публикациите .

romantica

• Hero Member
  • Публикации: 1312
« Отговор #845 -: Септември 01, 2020, 07:52:30 pm »
Може ли да ми съдействате с препоръки за балсам, спрей, маска без измиване или за грижа за коса със сухи краища, която лесно се сплита. Търсеният ефект е мека и гладка коса, която лесно се разресва.

Моята коса е с мазни корени, сухи краища и чувствителен скалп. Ползвам следните продукти:
- Маска за коса - Garnier Fructis hair food Papaya
- Шампоан - Philip Kingsley Moisture Balancing Combination Shampoo, като редувам с друг за чувствителен скалп.
- За след баня, ако няма да я изсушавам - Двуфазен балсам без изплакване LAKME L2; и някой от коприните на CHI за краищата на косата - с кератин, или за блясък с манои; или чисто Арганово масло
- Един път в месеца - дълбокопочистващия шампоан на Лакме.

Ребека

• Hero Member
« Отговор #846 -: Септември 02, 2020, 12:05:38 pm »
Марс в кой градус и дата влезе в стационарна сянка, че не мога да се сетя и открия набързо сега .

Terry

• Hero Member
  • Публикации: 2806
« Отговор #847 -: Септември 02, 2020, 01:14:04 pm »
15 овен, мисля около 25-26 юли
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 10014
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
« Отговор #848 -: Септември 02, 2020, 02:24:17 pm »
В който спира, като стационарно-директен, 15 * Овен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

• Hero Member
« Отговор #849 -: Септември 02, 2020, 05:30:28 pm »
Благодаря, че то отдавна сме били в стационарната сянка.

starinthenightsky

• Hero Member
  • Публикации: 653
« Отговор #850 -: Септември 02, 2020, 06:02:20 pm »
Благодаря за насоките

Хермес

• Newbie
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #851 -: Октомври 23, 2020, 06:58:35 pm »