Автор Тема: Предсказване на смърт  (Прочетена 63110 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #255 -: Ноември 24, 2020, 05:21:14 pm »
по прогресия -на 71г.някъде ,тоест след 20/21 години.
да, но трябва да са налице и други показатели, не само един

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #256 -: Ноември 29, 2020, 02:06:09 pm »
Много ме интересува тази тема, въпросът е  "кога ще умра? "
Картата показва колко силно ме вълнува тази тема в момента.Изгрява скорпион,Марс в 5ти дом ,овен.Управител на 8ми дом,Меркурий е на к1.Луната е в 4ти дом и предстои да направи аспект с Меркурий след около 15 ед.време.Сатурн е силен ,след 3 ед.време сменя знак.
Но пък Марс у1,след 15 гр.ще смени знак също.И сега 15 като време дали са дни,месеци,или години?Часове?
Ако съм на прав път,ще е по-лесно да разгледам дирекции,прогресии и транзити за определен период.
Меркурий и асц също ще сменят знак по дирекция след 15.ед.време и понеже скорпион е фиксиран знак ,залагам на години.Тоест,ще умра след 15 години+/– месеци.Сега съм на 50г.и 9месеца.
НАПЪЛНО възможно е хорарът да е буквално, тоест, ще умра, когато профекция асц е в знак скорпион, което е отново на 65годишна възраст. След 3 години проф. Асц е скорпион. В хорара Сатурн сменя знак след 3 ед. време.Фирдарии след 15 години съм Марс/Меркурий. Затъмнения та са отново по оста лъв /водолей. Слънцето ми е във водолей и е у4 дом. Дирекция Марс е съвпад с Луната в 1ви дом. Прогресия Марс е на Асц.
на следващия ден от задаване на въпроса щях да се спомина,квинконсът с Марс ....щях ;D.........едва се движа......Меркурий у8 е на асц точен аспект с Марс
« Последна редакция: Ноември 29, 2020, 02:07:58 pm от Сафо »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #257 -: Ноември 29, 2020, 07:15:53 pm »
Много ме интересува тази тема, въпросът е  "кога ще умра? "
Картата показва колко силно ме вълнува тази тема в момента.Изгрява скорпион,Марс в 5ти дом ,овен.Управител на 8ми дом,Меркурий е на к1.Луната е в 4ти дом и предстои да направи аспект с Меркурий след около 15 ед.време.Сатурн е силен ,след 3 ед.време сменя знак.
Но пък Марс у1,след 15 гр.ще смени знак също.И сега 15 като време дали са дни,месеци,или години?Часове?
Ако съм на прав път,ще е по-лесно да разгледам дирекции,прогресии и транзити за определен период.
Меркурий и асц също ще сменят знак по дирекция след 15.ед.време и понеже скорпион е фиксиран знак ,залагам на години.Тоест,ще умра след 15 години+/– месеци.Сега съм на 50г.и 9месеца.
НАПЪЛНО възможно е хорарът да е буквално, тоест, ще умра, когато профекция асц е в знак скорпион, което е отново на 65годишна възраст. След 3 години проф. Асц е скорпион. В хорара Сатурн сменя знак след 3 ед. време.Фирдарии след 15 години съм Марс/Меркурий. Затъмнения та са отново по оста лъв /водолей. Слънцето ми е във водолей и е у4 дом. Дирекция Марс е съвпад с Луната в 1ви дом. Прогресия Марс е на Асц.
на следващия ден от задаване на въпроса щях да се спомина,квинконсът с Марс ....щях ;D.........едва се движа......Меркурий у8 е на асц точен аспект с Марс

Ужас,  какво се случи? Мисля че това трябва да ти говори нещо ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #258 -: Ноември 30, 2020, 10:08:28 am »
Счупих ребро, преди година имах спукано.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #259 -: Ноември 30, 2020, 11:51:33 am »
Сафо, ще те набия!
//или както е смешката - ще те убия, ако умреш:Д
Хайде сега кротко и мечтателно. Препоръчвам "The Marvelous Mrs. Maisel";

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #260 -: Ноември 30, 2020, 05:35:54 pm »
Сафо, ще те набия!
//или както е смешката - ще те убия, ако умреш:Д
Хайде сега кротко и мечтателно. Препоръчвам "The Marvelous Mrs. Maisel";
как ще мра,душата е безсмъртна ;) :-*

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #261 -: Декември 28, 2020, 11:47:50 pm »
Здравейте поствам с огромна тъга картата на мой съсед който почина внезапно вчера твърде млад,една добра душа ,баща на 7 годишно дете,часът е измислен

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #262 -: Декември 29, 2020, 06:41:19 am »
Дирекции и прогресии пусни.
В солара (твоя)за годината има индикации.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #263 -: Декември 29, 2020, 03:09:13 pm »
Здравейте поствам с огромна тъга картата на мой съсед който почина внезапно вчера твърде млад,една добра душа ,баща на 7 годишно дете,часът е измислен
От какво е починал?
СЗ този месец попада на Нептун, а тази планета се свързва с алкохол, дрога, всякаква химия- лекарства, препарати, хранителни добавки, заблуди, илюзии, измами, в квадрат е със Сатурн, но не знаем кой дом управляват и къде попадат  ::)

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #264 -: Декември 29, 2020, 10:28:08 pm »
Ами незнам пада в банята и след 10 мин без да дойде в съзнание почина ,не сме коментирали какво пише в смъртният акт ,мога да попитам и майка му в колко точно е роден ,но сега не е удобно,не беше наркоман или алкохолик пийваше но все пак е международен шофьор ,добър човек 😥

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #265 -: Декември 30, 2020, 02:16:01 pm »
Ами незнам пада в банята и след 10 мин без да дойде в съзнание почина ,не сме коментирали какво пише в смъртният акт ,мога да попитам и майка му в колко точно е роден ,но сега не е удобно,не беше наркоман или алкохолик пийваше но все пак е международен шофьор ,добър човек 😥
Да почива в мир!
 Така внезапно е вероятно сърдечен инфаркт, Слънцето му по прогресия е достигнало Сатурн У4, У5, а щом е международен шофьор е имал ежедневно натоварване- безсъние, кафета, стрес.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #266 -: Август 04, 2021, 09:48:43 am »
Много ме интересува тази тема, въпросът е  "кога ще умра? "
Картата показва колко силно ме вълнува тази тема в момента.Изгрява скорпион,Марс в 5ти дом ,овен.Управител на 8ми дом,Меркурий е на к1.Луната е в 4ти дом и предстои да направи аспект с Меркурий след около 15 ед.време.Сатурн е силен ,след 3 ед.време сменя знак.
Но пък Марс у1,след 15 гр.ще смени знак също.И сега 15 като време дали са дни,месеци,или години?Часове?
Ако съм на прав път,ще е по-лесно да разгледам дирекции,прогресии и транзити за определен период.
Меркурий и асц също ще сменят знак по дирекция след 15.ед.време и понеже скорпион е фиксиран знак ,залагам на години.Тоест,ще умра след 15 години+/– месеци.Сега съм на 50г.и 9месеца.
НАПЪЛНО възможно е хорарът да е буквално, тоест, ще умра, когато профекция асц е в знак скорпион, което е отново на 65годишна възраст. След 3 години проф. Асц е скорпион. В хорара Сатурн сменя знак след 3 ед. време.Фирдарии след 15 години съм Марс/Меркурий. Затъмнения та са отново по оста лъв /водолей. Слънцето ми е във водолей и е у4 дом. Дирекция Марс е съвпад с Луната в 1ви дом. Прогресия Марс е на Асц.
на следващия ден от задаване на въпроса щях да се спомина,квинконсът с Марс ....щях ;D.........едва се движа......Меркурий у8 е на асц точен аспект с Марс
това 15 до което стигнах, като часове, дни, месеци и години.... Започвам да залагам на месеци, което е февруари 2022г.Новолунието, което предстои е в моя 4 дом в аспект с Марс, а пълнолунието в същият знак е на 16.02.22г.в опозиция на слънцето ми. Имам и възврат на Меркурий.
При всички случаи в този месец и година, ще има важно събитие в живота ми.
Прогресивен Меркурий е съвпад с натален Сатурн. Хорарът, в който попитах за сватба, Луната в скорпион както Рени забеляза не е ок. В соларът ми, който започва на 15.02.имам сол Луна в 8сол.дом на к4 натал.
В солара на мъжа ми, Венера е на к7сол, скорпион.
При сина ми дирекция слънце опозиция Сатурн в 4 дом, дирекция луна на к7.
Това е за сега-февруари 2022г.
« Последна редакция: Август 04, 2021, 10:45:29 am от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #267 -: Август 04, 2021, 11:53:13 am »
Сафо, това е много странно. Смея ли да попитам защо точно те вълнува този въпрос?
С любов казано, знаеш, че е доста налудничава подобна мисъл и често е свързана с желание "за освобождение".
Съмнявам се да познаеш и да знаеш кога и как ще умреш.
Всяка тежест е временна. То и всяка радост е временна, но това е друг въпрос.  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #268 -: Август 04, 2021, 12:29:44 pm »
Значи оста Лъв- Водолей- Скорпион е готова на всичко, само и само да са "горе на масата ".  ;)
Сафо, ако ще мреш прави го тихо и със себе си.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #269 -: Август 04, 2021, 05:31:12 pm »
Сафо, това е много странно. Смея ли да попитам защо точно те вълнува този въпрос?
С любов казано, знаеш, че е доста налудничава подобна мисъл и често е свързана с желание "за освобождение".
Съмнявам се да познаеш и да знаеш кога и как ще умреш.
Всяка тежест е временна. То и всяка радост е временна, но това е друг въпрос.  :-*
Люба,астрологично,Дирекция Юпитер е на к8,и е у8ми дом,в солара асц е съвпад с Плутон нат.,а в 8ми сол. са Марс и Уран.Вероятно оттук е и интересът ми към тази тема към момента.
Не астрологично ,защо питаме за любов,брак,бизнес,пари,учение,деца и т.н. и правим опити за предсказания по тези теми,ако нативът не доживее да се сбъднат.Първото и най-важно предсказание според мен е за годината на смъртта,или ,продължителността на живота на човек,защото всичко останало иначе се обезмисля.
Смъртта е най-сигурното нещо в този живот.Любопитна съм.