Автор Тема: Предсказване на смърт  (Прочетена 62906 пъти)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #30 -: Юни 13, 2014, 10:33:12 am »
Стана ясно, че дори и при наличието на формули и детайлни обяснения, пак не е никак лесно да определим собствената си продължителност на живот, да не говорим за тази на някой друг. Имаме предостатъчно информация от различни източници, на какви ли не езици, обаче като гледам, не напредваме кой знае колко! Не визирам съфорумците, говоря изобщо са съвременните астролози, утвърдени като такива, на всички им куцат тълкуванията по античните методи.

Така е и при евентуално определяне на настъпване на физическа смърт, и при какъвто и да е друг прочит по дадена тема. А като се замисля колко основна информация им е липсвала на древните за Вселената, и са работили без транс-Сатурнови, и измишльотини подобни на Хирон, които съвременната астрология много силно лансира, без да е подобрила качеството и най-вече точността на предсказанията за даден натив.

Аз се отказвам от търсения в тази насока, може да претърпя инцидент, който не влиза с сметките, и който да ме погуби по-рано, отколкото са ми предопределили хилег и алкокоден :)
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 10:34:44 am от MayFlower »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #31 -: Юни 13, 2014, 10:47:18 am »
Мей, какво мислиш по горната карта, не е нужно да смяташ алкокодени и т.н. - какво ти говори?

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #32 -: Юни 13, 2014, 10:57:51 am »
Папи, ако искаш дай ми данните на лични, за да я погледна в програмата. Може да ѝ пусна да се изчислят примарните по различни методи, както и хилег и алкокоден, да видим дали ще се засечем евентуално болест, смърт, предполагам натива не е сред живите?

Довечера като имам повече време, ще напиша подробно какво излиза и ще споделя предположения. А иначе може да пробваме да я тълуваме по-набързо, по приетите У1, У8, възли, аспекти на и към Слънце и т.н. Транс-сатурновите не ги разглеждам изобщо.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #33 -: Юни 13, 2014, 11:20:47 am »
Слагам една карта, според вас колко е живяла тази жена?

Папи, според мен е живяла над средното - прехвърлила е 60-те, но може и да греша  ::)
Смятам, че Слънцето е Хилег / дневно раждане, Слънце в 7-ми /, а Алкокоден предполагам е Луната / не съм сигурна /. Ако е така, би трябвало да е живяла над 76 години.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #34 -: Юни 16, 2014, 08:31:14 pm »
Слагам една карта, според вас колко е живяла тази жена?
Папи, ще кажеш ли, колко е живяла жената  :)?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #35 -: Юни 16, 2014, 08:33:03 pm »
Да, сори, дълъг живот-имаше 90 май, взех я от базата на астро. По Хилег и Алкокоден могат да се докарат, но ми се стори, че по управители-не.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #36 -: Юни 16, 2014, 08:45:46 pm »
Да, сори, дълъг живот-имаше 90 май, взех я от базата на астро. По Хилег и Алкокоден могат да се докарат, но ми се стори, че по управители-не.
Ако Алкокоден е Луната и аз така предположих - има много положителни аспекти, които добавят години.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #37 -: Юни 21, 2014, 10:28:12 pm »
По-добре започни с карти с прилично сигурен час
« Последна редакция: Юни 21, 2014, 10:52:27 pm от Papy »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #38 -: Юни 21, 2014, 11:28:02 pm »
Геге е от Кюстендил,не Петрич :017:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #39 -: Юни 21, 2014, 11:36:32 pm »
Аз видях само натал,къде са транзитите?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #40 -: Юни 21, 2014, 11:53:59 pm »
А да,ами показателни са.Ама при други няма да са убийство,а др. преход,промяна.Все пак при него Плутон е точно ъндърграунд,а в друг натал може да е крайъгълен камък за духовно преображение.Като всичко-относително :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #41 -: Юни 22, 2014, 12:24:29 am »
иЗВИНЯВАЙ, съвсем засега добронамерено питам, защо ти е нужно това с предсказването на смърт. Постфактум-винаги се намират астропоказателите. Често не са това, което пише, понякога е тр. юпитер на асц., или тригони към 9, не 8 дом-заради отиването на други далечни места, някои казват-9 дом заради освобождението на душата.
Знаем за Джон Дийн, който се е самопредксазал и -изпълнил заложената от себе си програма за смърт. И е бил добър, и друго-последните дни времето може да бъда разтеглено от ден, до месеци...все пак ще влезе в падежа та аспекта. Понякога се компресира, или-напротив тече в каданс времето. Защото всички са свързани, нещо трябва още да разбере, научи, натива, или другите.
Обикновено в часа на умиране, луната не прави точен аспект-транзитната.
Ти губила ли си хора, които обичаш?
При мен така са поставени нещата, че с известна приблизителност знам кога ще е този важен момент за мен. Мога да споделя за близки, но ми е кощунствено. Защото намирам малко  плутоново намерението да се владее територия, която е неизвестна. Виж, ако имаш застъпен 8 дом натално, разбирам интереса.
Ако намериш добро уравнение и си /мислиш/ че знаеш кога и колко ще е, ще го съобщаваш ли, или просто ще го знаеш? Заради научни интереси, да , и смъртта би могло да е познаваема като тайминг...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #42 -: Юни 22, 2014, 12:40:45 am »
Да, има логика.
Забравих да кажа, Георги Илиев е имал предишен опит за атентат срещу него , в който е оцелял по чудо, колата му е била смачкана "като празна кутийка" -писаха тогава. Казват, че което при предишни транзити, пр., дирекицции, друго... е било, при следващите идентични събития вероятно ще е подобно. Ако намериш времето на първото покушение в нета, може да се ориентираш по-добре за нещо, което се повтаря и при смъртта. ;)

"Нещо " му е дало шанс първият път.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #43 -: Юни 22, 2014, 12:59:04 am »
За Гурково си сложила нещо близо до София. Може-най-близкият градец да се слага. но, виж, часът е важен. Обаче най-добре да се  търсят транзити и дирекции без тайминг. Предимно по аспекти като есенциални сигнификатори спрямо натала.
Иначе, моя приятелка, от 40 години се занимава и работи на хора-хороскопи, търси и др. "гледни" точки около смъртта. Когато ми почина скъп родител, тя ме пита-в картата на мен, или сестра ми е отразено повече събитието. Наистина ми е любопитно, сигурна съм, че е при мен е повече. Показателно е -в случая. Просто го забравих, сега като зачетох темата се сетих-тр. луна вчера минава през 8-мия ми дом.
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 01:19:10 am от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #44 -: Юни 22, 2014, 01:18:18 am »
Предсказание за смърт по едни голи транзити не може да се прави
Първо други индикации