Автор Тема: Руни  (Прочетена 52375 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #240 -: Декември 14, 2015, 09:56:09 pm »
Е, Делфи, то било много хубаво!  :57: :38:

Твоите руни те слушат! Съвсем са напипали какво се случва около мен.  :-*

Ще се старая да бъда премерена. Това е полезен съвет.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Руни
« Отговор #241 -: Декември 22, 2015, 07:40:14 pm »
Питай  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Руни
« Отговор #242 -: Декември 22, 2015, 09:11:46 pm »
И аз искам за ситуацията около мен  :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Руни
« Отговор #243 -: Декември 22, 2015, 10:14:04 pm »
Окъснях и ако не успея тази вечер, утре ще ви хвърля е на двете   :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #244 -: Декември 22, 2015, 10:19:07 pm »
Хайде и аз - кога ще постигна душевен покой?  :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Руни
« Отговор #245 -: Декември 23, 2015, 12:00:23 pm »
Ами като цяло обстановката покрай мен кога ще се успокои, ще ли заживея някога нормален живот :012: мерси, мерси :) ох, много се развълнувах, само съм яела за Руни, но никога не съм се докосвала  :38:

Ол-гиз, Би-ярках, Гийфу

Виви, предполагам питаш за близки взаимоотношения. Успокой се, нещата ти ще се наредят. Имаш защита, подкрепа свише или от близки хора. Не се притеснявай за нищо. Приближава те период на изобилие и растеж, в който ще имаш добро самочувствие и добри отношения с околните. От теб се изисква обаче също да положиш усилия, за това - да оцениш правилно ситуацията, в която се намираш, да видиш своите уроци и поуки в нея и да промениш, това, което е нужно - до изхвърлиш старите и ненужни начини на мислене, поведение и реакция. След това те чака плодотворно партньорство и ще постигаш успех в съвместни усилия с другите хора. Така че, смело напред :)
 :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Руни
« Отговор #246 -: Декември 23, 2015, 12:41:34 pm »
Тренди, за теб Руните казаха :)

Оуд-ол, Би-ярках, Ях-рах

Прекрасни Руни ти се паднаха, Тренди. Съвпадат и с празниците и всички подаръци, които са приготвени за теб :)
Периодът е на урожай, изобилие, растеж, удоволствие и радост. Хубави мигове те очакват. Ако имаш притеснения или страхове, отърси се от тях, за да се насладиш на всичко хубаво, което ти предстои. Гледай напред.  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Руни
« Отговор #247 -: Декември 23, 2015, 01:06:32 pm »
Скорпионче, хайде да видим :) Макар че не съм сигурна за време.

Кен, Уин-я, Йо

Сега е време :) (защото казах, че не знам как ще определя времето!), в което ще се изяснят нещата. Разкрий се пред този, с когото имаш отношения. Време е за откритост и честност и промените, които ще настъпят, ще са благоприятни. Отново те вълнуват взаимоотношения. Не се безпокой, светли и радостни събития се очертават на хоризонта.
Но ще ти се наложи да защитаваш това, което ще постигнеш, ще пазиш хубавите си преживявания и ще се стараеш да ги запазиш от външни влияния. Може да бъдеш изправена пред изпитание, за да видиш дали  желанията ти са истински.

Весела Коледа, Скорпи  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Руни
« Отговор #248 -: Декември 23, 2015, 03:41:08 pm »
Делфин с няква китайска транскрипция ли ги произнасяш, не мога да позная руните, къде четеш произношението :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Руни
« Отговор #249 -: Декември 23, 2015, 03:47:14 pm »
Благодаря, Делфи   :-*

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Руни
« Отговор #250 -: Декември 23, 2015, 09:49:33 pm »
Делфин с няква китайска транскрипция ли ги произнасяш, не мога да позная руните, къде четеш произношението :012:
Ребека, каква китайска транскрибция, това са произношения от книгата Силата на Руните. Другият вариант е да ги произнасям като в руските сайтове, което със сигурност не е автентичния превод и не ми е опция, откакто имам книгата.
« Последна редакция: Декември 23, 2015, 09:52:18 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Руни
« Отговор #251 -: Декември 23, 2015, 10:09:22 pm »
Мерси, явно ги знам грешно, ще си взема рележка :012:

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Руни
« Отговор #252 -: Януари 05, 2016, 10:22:21 am »
преди дни сънувах руна-като символ който беше изписан и се появи в пространството беше  Наутиз , но аз грешно я запомниш по именно,защото виждайки я я назова ''Ингуз.

Грешката може да се дължи и на непознаването на  азбуката от руните,названията им,но може пък и да е застъпен онзи момент,както при таро-гледаш една карта,виждаш я а назоваваш,и тълкуваш съвсем друга,която ти диктува мисълта...

как бихте разтълкували значенията на тези две руни?
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Руни
« Отговор #253 -: Януари 06, 2016, 10:47:46 am »

смятате ли,че на това място се плетят интриги?какво се случва там?
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #254 -: Март 21, 2016, 07:04:34 pm »
Хора, след цял месец мрънкане от моя страна, моите домашни днес благоволиха да ми направят руни. От дърво.  :clap:
Имахме малък спор как по-точно да изглеждат. Аз много държах дървото да има кора. Те първоначално бяха я обелили. Та се наложи да правят отново заготовките.
Явно им хареса заниманието, защото по своя инициатива направиха цели два комплекта. Един нарязан скосено. И един в кръгчета. Беше хубаво да ги видя как режат, шкурят, кокорят се над принтираните символи.

Сега ще мрънкам поне месец да ми ги лакират. Но има напредък. А ако знаят още какво съм им подготвила за направа - клечки със символи. И без това се занимавам с простотии, поне да ми угодят!

 :clap: Много съм доволна, ще си спя с тях.
Много се радвам как ми угодиха днес. Аз исках да участвам в направата им и къде ги чувствам по-лични така. Избрах си дърво акация, защото символизира безсмъртието, познанието на тайните неща, свързано е с раждането и смъртта - плутонова история, няма нищо случайно.
Не се стърпях и изтеглих 3 руни с въпрос. По мое мнение отговор беше съвсем на място.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.